Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

Jak rozepchać buty ale nie ze skóry ??

Polecane posty

tylko z takiego jakby lakierka ? ;) zakup allegrowy, wzięłam 38 bo długość wkładki sie zgadzała pozatym 2 razy kupiłam 39 i zawsze mi spadały :P no i palec generalnie do końca nie dochodzi ale są to buty zwężane ku czubkom i mnie boczne palce cisną lekko :O :O mokrymi gazetami rozpycha się skórę a lakierki ? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejho
sprobuj te gazety denaturatem zmoczyc, moze pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejho ---> ale czy to nie działa tylko na prawdziwą skórę ? a to wogóle chyba nie jest skóra tzn na pewno bo za tanie były :P :P :P a wogóle one sie mogą rozchodzić jeszcze ? kurde pierwszy raz nie wiem czy kupiłam za male buty czy po prostu musze im dac trochę czasu :O :O a też kurde nie mogę zbyt eksperymentować bo potem juz nie bede mogła odesłać i wymienić na większe :O :O buuuuuuuuuuuuuu 😭 ja to mam zawsze pecha :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akakak
Dla mnie kupowanie zaocznie butów to w ogóle abstrakcja. I jak możesz, to je odeślij zanim je zniszczysz eksperymentami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akaka ---> no dla mnie też i kiedyś (po zakupie w sumie 3 par butów na Allegro z których tylko 1 były idealne :P :P ) obiecałam sobie, ze nigdy więcej !!! no i masz babo placek :P :O :O :O dobrze, ze tanie były :D :D a skusiłam się bo chorowałam na takie właśnie a u mnie w okolicy to takich nie ma i nie bedzie raczej :O idź pan w chuj - gooopia jestem i tyle :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak miałam w niektórych butach że mnie z boku cisły i te palce bolały...no i te buty niestety w koszu lądowały :(..za cholere nie chciały się rozepchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest sposób : masz prawidła do butów?. jeśli nie kup, a wczesniej wlej do butów denaturat, potem załóż prawidła z tymi prawidełkami muszą buciki polezakowac sobie, po 2 lub 3 dniach wyjmij prawidła , wlej jeszcze raz denaturat, załóż rozpracowywane buciki na stopy na pare chwil , pospaceruj po mieszkaniu i sprawdź czy został osiagnięty zamierzony efekt , jesli nie czynnośc wyżej opisywana powtórz. powodzenia ::::::::::::::::::::::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękiiiiii 🌻 😘 ;) ;) Błyskotka o szewcu nawet nie pomyślałam kurczak :D :D :D prawideł nie mam, denaturatu tym bardziej :classic_cool: a jak kupię to kurde podwoję cenę butów eheheheh :classic_cool: ale mam pytanko jeszcze : jak można w 100 % stwierdzić, ze buty nadają sie do rozepchania czy są po prostu za małe :O :O bo kurczak nie wiem :O największy palec ma jakieś 1 cm zapasu tylko, że one są takie zwężane ku końcowi i najbardziej mnie boli na drugim palcu zaczynając od tego najmneijszego ani pięty ani podbicie nie tylko te palce nieszczęsne :O moze se palce upiłuje lekko ? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby było jasniej pokaże te bucik może ? ;) ;) http://www.allegro.pl/show_item.php?item=240220172 no i tu z przodu właśnie mnie cisną i to tylko w drugi palec zaczynając od najmniejszego :O i kurde nie wiem czy one sa po prostu male bo powinnam wziąć 39 (te co wzięłam mają 24,5 cm wkładkę a rozmiar 39 ma 25 cm czyli 0,5 cm różnicy czyli kurde prawie nic :D :P ) czy te są dobre (większość baletek i balerinek mam własnie na 38 ) tylko potrzeba im troszkę czasu zeby je rozchodzić :O :O kiedyś kupiłam na Allegro rozmiar 39 (też 25 cm wkładka) tylko z takiego jakby zamszu czyli miękki materiał i mi normalnie z pięty spadają jak w nich chodzę (a raczej chodziłam :P ) także kurde może dlatego, ze te sa takie twardawe jakby? łeeeeeeeeeeeee 😭 :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teorka Ja bym Ci radziła zanieść te buty do szewca, a jak nie to założyć wełniane skarpety, a buty zmoczyć wodą, ale chyba lepiej będzie jak pójdą do szewca Bo z tego co piszesz to wątpię,żeby były za małe, po prostu uwierają Cię po bokach i je trzeba rozepchać, a jak byś zamieniła na 39 mogły by być za duże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz jeszcze miejsce nad palcem to jak weźmiesz numer większe to Ci po jakimś czasie spadną.Cóż,czuby tak mają.Trzeba cierpieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj nie jest mi wcale do smiechu :(. Syn kupił sobie elegancki garnitur do tegpo koszulke , bo wybierał sie na kolegi wesele. Rano , gdy wyciągnał z eleganckiego pudełeczka owy nabytek poradizłam mu , by ja przeprasować, no i ja głupia zamiast zrobic to sama doradziłam mu (dorosłemu chłopu) by zwrócił sie z tą zlecenio-prosbą do ojca, który to najlepiej i po mistrzowsku prasuje koszule. Ja owszem prasuje ale tak zwyczjnie , zreszta całkiem nieźle. . Syn tak zrobił i .......poszedł w podartej koszuli na wesele bo mąz chcac sczyścić plamke na kieszeni od szpilki i tak zaciekle czyścił az zrobiła sie dziura.......Męzowi było przykro i głupio, nawet mi teraz zal obu... ..Boze , jak mi jest głpio, syn był zły ale na mnie za ta porade, ojca swego usprawiedliwił bo chciał dobrze , potem powiedizał ze własciwie nic sie nie stało i podefilował z dziura na kieszeni w koszuli za 120 złotych :( Koniec zwierzeń, nie trzeba mnie pocieszac ani opierniczac. dziekuję za przeczytanie. Jest ogromna strata , zniszczona koszula, a nauka dla syna by zaczał sobi eprasowac samemu , dla męża nauka, ze nie jest az takim mistrzem w dziedzinie prasowania.Boze , gdybym to ja spaliła koszule ....to bym miała co słuchac od męża...do u.....j smierci jak nie potrafie nic zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dizzy 😘 😘 hmm no już chyba sie przekonuje, ze małe nie sa bo oprócz środkowych palców obu stóp żadne inne palce nie bolą a gdyby były małe to wszędzie by cisnęły nie ? :D no a te palce to mnie na górze bolą a nie z przodu dzisiaj chodziłam troszkę w grubych skarpetach , woda nie moczyłam bo nie wiem czy od środka czy jak :P jeśli sytuacja nie ulegnie poprawie zaniosę do szewca ;) a nie orientujecie sie ile taka przyjemność mniej wiecej kosztuje ? ;) ;) Amita no właśnie kiedyś wzięłam 39 i po paru razach zaczęły mi spadać lekko bo sie rozciągnęły :O :D :D Wyskubana no faktycznie niefajnie :( a syn nie miał jakiejś innej koszuli , która pasowałaby do garnituru ? ;) :) pozatym to na pewno nie była dziura tylko maleńka dziureczka i na pewno nikt nawet nie zauważy :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem miał, ale gorszego gatunku. Tą która kupił była kremowa i chciał ja załozyć do czarnego garnituru. Te które ma sa białe.....Ale wszystko było dobrze wesele u kolegi było udane , wrócił zadowolony. Koszula ma teraz odpruta kieszonke ....i chyba powisi w szafie na ....zawsze....:) A swoja droga kdkryłam , że w internecie szyja nawet koszule na wymiar :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy nie prościej by było dać je szewcowi do rozbicia? U mnie taka usługa kosztuje 8zł a mieszkam w Olsztynie. I wszystkie buty tak traktuję są potem jak kapcie wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedna porada, czasami w butkach sa dwie wkładki fabryczne , wystarczy wyjąc jedna z nich i po kłopocie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaaaam 🖐️ wiec tak :P : nie miałam czasu ich rozchadzać ani zanosić do szewca ani nic :P :P :P w poniedziałek trochę w nich pochodziłam (w mokrych skarpetkach) i jak dzisiaj na chwile ubrałam to prawej nogi juz nie czuje a lewą jeszcze troszkę (chyba mam lewą większą :P) nie wiem moze jutro do szewca je zaniose albo schowam do szafki bo ponoć snieg ma sypac :O :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę ja tu osiągnęłam mój życiowy sukces a tu nie ma nikogo kto by sie cieszył razem ze mną 😭 eeee nie lubie Was :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli to nie są buty ze skóry to lepiej ich nie moczyć denaturatem ani wodą, bo mogą sie rozkleić. Można założyż skarpetę i pochodzić w butach ze 20 min po domu. Powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×