Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam sukienki

szukam sukienki na studniówkę

Polecane posty

Gość szukam sukienki

tak do 250 zeta, ale najlepiej do 200... pomożecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam sukienki
co myśliaicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katineczka
nawet ładna ale ja na studniówkę polecałabym długą. Ładna jest wersja w brązie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katineczka
Moja ze studniówki wisi w szafie ;) Dałam za nią 400 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam sukienki
no właśnie też mi się brązowa podoba. nie chcę długiej, chcę taką, którą będę mogła założyć na jakieś inne okazje, nie tylko raz- na studniówkę. I zastanawiam się czy na pewno ta jest dobra.... nie chcę własnie, żeby wisiała w szafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam sukienki
urzekla mnie twoja historia- tak, we wrześniu :) kiedy jeszcze nie ma sezonu. Zresztą wolałabym mieć wcześniej niż zostawiać to na ostatnią chwilę. Studniówka w styczniu (a styczeń to największy sezon) a w grudniu jest za dużo wydatków. chciałabym kupić ją już w październiku albo w listopadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam sukienki
tylko jak dla mnie to chyba rozmiar 38 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam sukienki
dawaj fotkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam sukienki
up...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam sukienki
PrettyInScarlet- prawda? Tylko ten rozmiar... dziewczyny z działu 'zakupy' poradziły, żebym wydrukowała fotki i poszła do krawcowej.... myślisz, że zrobi to tak ladnie? i w takiej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_be
Całkiem ładna :) Też mam w styczniu studniówkę, ale ja już w myslach sobie "rozplanowałam" jak bedzie wygladać moja sukienka. Prosta, bo niezbyt lubię przepych i barokowe suknie :/. Długa, lekko rozszerzana ku dołowi, "lejąca się", głeboki dekolt, odcinana pod biustem z 7-8cm paskiem z satyny, czarna. Do tego łańcuszek, kolczyki i bransoletka oczywiście srebrne :). Jeslibym nigdzie nie znalazła takowej to w grę wchodzą jeszcze takie: http://img204.imageshack.us/my.php?image=25faje9.jpg (ale bez tego białego ozdobnego "skrawka" materiału) lub http://img231.imageshack.us/my.php?image=m30pi4.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam sukienki
Asiu, Twoje sukienki ładne :) ta z pierwszego linku najmniej mi sie podoba, ale widze, że masz naprawde dobry gust! tylko ja nie chcę długiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam sukienki
w górę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze jakos ci pomoge
Gość moze jakos ci pomoge
a no i ta sukienka , która poddałaś :P ocenie sliczna! brązowa najładniejsza powiem tak : najwazniejsze to żeby sukienka nie opinała zbyt bardzo ciała , abys czuła się w niej dobrze i maskowala :P mankamenty figury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam sukienki
bardzo podobają mi się sukienki, które wkleiłaś... a najbardziej pierwsza! nie wiesz ile taka może kosztować? Moja mama nie chce zgodzić się na krwacową :O nie wiem dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi_lka
Ja na swoja studniówke szyłam sukienke;) Wyszła taka jak sobie wymyśliłam:) Każdy był zachwycony nia, nie wspominajac ze nikt wiecej takiej nie miał:) Ale był to spory wydatek, zapłaciłam za nia 400zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak do 250 zeta, ale najlepiej do 200, fajnie by było za 150, super gdyby za 100 a gdyby za 50 to też dobrze :D Kiedyś tak zegarek kupowałem, dobrze że zgubiłem portfel bo szmelc bym kupił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia89
ja za to mam studniówkowy kłopot z butami... po całej nocy na obcasach zwykle padam z nóg więc szukam czegoś płaskiego, co o tym sądzicie dziewczyny? http://www.schaffa.pl/produkt262.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkaaaaaa3
Witam .. juz nie wiem gdzie się zgłoscić .. może któraś z was natrafiła się na te zdjęcia i będzie mogła mi pomoc a mianowicie .. natknęłam się kiedyś na zdjęcia sukienki .. zapisałam , ale po formacie niestety stracilam je i teraz nie mogę jej znaleźć.. opis : intensywinie zielona sukienka , z czarnymi koronkami gdzieniegdzie.. duża asymetria - przód krótki , a tył długi .. pamiętam jeszcze , ze buciki miała tez czarne w koronce ? proszę o pomoc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hottandcold

×