Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miśka-27

Szukam męża...

Polecane posty

heheh niestety musze Was rozczarowac....:(:( to nie jest moja data urodzin...jestem mlodszy duzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jesli mamy na uwadze rocznik 1921 to bardzo duzo mlodszy hahahah ja jestem zaledwie 1983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie jak ja zaraz wloze reke w ten komputer i jak zaraz przyloze w glowke temu \"zamykame\" to sie dopiero zamknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieeee...wkurzyl mnie ten \"zamykane\" juz dzis takie gowno mi tu wklejal..Twoj rocznik na pewno jest oki:)nawet gdyby byl 1921;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka zeby zobaczyc wypowiedz Dida musisz znowu wolno przewijac a porażka to z tym \"zamykame\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieeee...wkurzyl mnie ten \"zamykane\" juz dzis takie gowno mi tu wklejal..Twoj rocznik na pewno jest oki:)nawet gdyby byl 1921;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu spieprzaj stad z tymi wpisami debilnymi az tak malo masz do powiedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamykane nikt Cie tu nie zapraszal jak nie masz do kogo pisac to Twoj problem-zal mi Ciebie DZIECKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem ze nie nadarzasz za swoimi myslami i to jest tego objawem, te twoje wpisy ale my i tak pisac tu bedziemy wiec rob co chcesz a my nie zwracamy na ciebie uwagi kobiety sa uparte i wytrwale masz pecha i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dida chodz z nami musisz pomyslec i isc... ale napisalam jakbym miala jakies wizje, sama z siebie sie teraz smieje :) :) :) az lzy mi leca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×