Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miśka-27

Szukam męża...

Polecane posty

Gość ZAMYKAME
Nooo niegrzeczna ci*peczka z ciebie. Uważaj żebyś się nie przeziębiła...Misiaczko. Pantherko humorek lepszy? Coś na rozweselenie 👄 gorący całus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie brak majtek i katar gotowy... trzeba koleżankę wyleczyć ZAMYKAME gdzie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezdesmy taakie gorące ze SZOK.....a ja jeszcze mam tep.:]...rozgrzane do czerwonosci;) Zamykame...nie uciekaj skarbie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAMYKAME
Tylko sex wam w głowie. Wyposzczone jesteście. Dwie na jednego działa rozgrzewająco...:D Chętnie ujrzałbym was w szpileczkach i sexownych majteczkach...Już się robi gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani zegnam sie pantherka do jutra i glowa do góry:) a ja ide sie kapac i jeszcze do kompa sluzbowego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAMYKAME
Miśka erotycznych senków...No i Pantherko jesteś tylko moja. Proponuje masaż na odprężenie po ciężkim dniu... Najpierw ramiona...karczek...plecki i stopniowo schodzę niżej i niżej A potem to już szaleństwo...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam masaż, uwielbiam duzo mozesz tym zdziałac, bardzo dużo.... czekam na wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAMYKAME
Masuję twój karczek i ramionka...delikatnie uciskam...ustami i języczkiem rozgrzewam twoje plecki...schodzę niżej aż do ponętnej wypukłości...twojej pupci...moje dłonie masują pośladeczki uda... Niezapominam o wymasowaniu twoich jędrnych krągłości...cycuszków języczkiem...Odprężona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAMYKAME
Widzę że ci się spodobało :D A ty jak lubisz pobudzać faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne że mi się podobało,masaż na początek i jestem Twoja... a jeśli facet lub masaż, to nie ma problemu masaż ustami, mój drogi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muskanie, delikatne dotykanie, całowanie, lizanie...co tylko chcesz zmysł dotyku jest bardzo wrażliwy i gdy wie sie jak to robić można osiągnąć niezapomniane doznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAMYKAME
Usta kobiety działają cuda... Ja chętnie zadziałałbym moimi ustami na twoim ciałku... Zostawmy coś na następne spotkanie... Teraz dam ci klapsika na dobranoc słodka ci*peczko... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wiem jak to robic, ocieram się o Ciebie jak kotka, dotykam, muskam, całuję....zasłaniam Ci oczy, byś nic nie widział, tylko czuł....myśle, że już teraz robi Ci się gorąco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc do następnego spotkania, do następnego dotyku.... czekaj, bo warto... ...rozpłynę się pod Twoim dotykiem, już to robię na samą myśl... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak poczytasz na wczesniejszych stronach to sie dowiesz skad jestem milutki snów ZAMYKAME 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj niestety wczoraj nie mogłam tu zajrzec-późno wrocilam do domu i bylam padnieta myśle że dziś sie pojawię na dlużej ale troche poźniej miłego popołudnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAMYKAME
Pantherko hej...Jak humorek? Mogę cię ROZRUSZAĆ ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×