Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Jasiek 65
die film oglądać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkich. tak juz zbliżają sie andrzejki, ja mam w rodzinie Andrzeja , ale tylko zadzwonię bo to daleko.. Dzis sobie zrobiłam kopytka i tak sie na obiad objadłam , ze kolacji już nie jadłam:) tak mia lam na nie chęć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz się wymyje i kładę się do podusi , bo mnie się chce tak spać... Dobranoc💤💤💤💤💤💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 65
Sabinko👄 głupi ten film.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 65
Sabinka to słodka dziewczynka, aż leci mi ślinka całować ja........👄 oj , bym cie tak Sabciu przytuli.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 65
Szkoda , ze sama spisz:( dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytam Was .
dobranoc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo , hallo ! Tu melduje się listeczek:-D Jestem w pracy Pije kawę jem drożdżówkę... Smakuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M i ł o ś ć Już tyle dni Ciebie u mnie nie było I przez ten czas nic się nie wydarzyło Bo mój cały świat jest dla Ciebie - a Ty Jesteś mi światem, doliną wśród mgły Powietrzem, ziemią i wodą Słoneczny blask i księżyca latarnia Wiosenny wiatr, który włosy rozgarnia Brylanty gwiazd rozrzucone jak mak Upojność łąk i dzikiego bzu krzak I cisza drzew nieruchomych Wszystko dla Twej miłości Wszystko do jej stóp Wszystkie świata mądrości Najwspanialszy cud Wszystko by jej nie stracić Aby mogła żyć Wszystko za te słowa dwa Te słowa: kocham Cię... Zegarek ten, co ustalał spotkania Tych kilka płyt, do wspólnego słuchania Krzesła i stolik, dwa okna i drzwi Ten nasz prywatny świat nocy i dni Świat przez nas zaczarowany Sahary żar gasił chłodne spojrzenia Niagary szum tłumił smutne westchnienia Milczenie gór było echem złych słów Słoneczny brzask zmywał pamięć z mych snów A wicher rozwiewał chmury Wszystko dla Twej miłości Wszystko do jej stóp Wszystkie świata radości Najcenniejszy łup Wszystko by jej nie stracić Aby mogła żyć Wszystko za te słowa dwa Te słowa: kocham Cię... Ostatni grosz by ją nakarmić Ostatek sił by ją ocalić Najlepszy żart by ją rozbawić Najlepszy wiersz by ją zachwycić By była, by była szczęśliwa... Marek Grechuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja przyjaźń Twoja przyjaźń jest: cennym skarbem.... Chcę Ci podziękować za to, że jesteś częścią mojego życia. Wiem, że mogę na Ciebie liczyć w ciężkich chwilach, Wiem, że mogę dzielić z Tobą szczęśliwe chwile, i wiem również, że nasza przyjaźń jest oparta na wzajemnym zaufaniu. Twoja przyjaźń jest dla mnie bardzo szczególnym darem, nie potrafię wyrazić słowami jak bardzo dziękuję Ci za nią... Dziękuję za to, że wypełniasz moje życie szczęściem... Pamiętaj, że jestem tutaj żeby Cię wysłuchać, pocieszyć, dzielić z Tobą Twój smutek i świętować Twój sukces. Mam nadzieję, że dzień dzisiejszy i każdy następny dzień przyniesie Ci miłość i szczęście. Anonim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drzewo to dom któż temu zaprzeczy Wystarczy wspiąć się wzrokiem po piętrach jego gałęzi i posłuchać jarmarku ptaków które schroniły się w jego cieniu Drzewo to dom Malutcy i podobni ptakom przysiadamy we śnie na jego konarach i powaga bezruchu drzewa przypomina teraz kościół żywy pełen szeptów i szelestów Wszystko jest możliwe dla tego kto mieszka w gałęziach drzewa bo ku drzewom przylatuje z własnej woli wiatr od którego umysł staje się czysty i gotowy na każdą niespodziankę pożegluje do jego portu żaglowiec obłoku i nie ominie go cieżki pancernik gradowej chmury słońce poszuka ochłody wśród jego liści O ciężkie stopy drzewa łapy dobrotliwego smoka unieruchomione w ziemi i wychylające się z niej by ukazać swą gładkość o pełna zmarszczek koro i połyskujące ciało pni grabowych bo jakże śmiem mówić do ciebie tylko: drzewo kiedy masz tyle imion Ty lipo kulista ty topolo podobna do gęsiego pióra ty dębie starych bogów i piorunów sypiących żołędziami rozłożysta jabłonko tujo z wyspy umarłych cisie klonie jesionie akacjo wierzbo i olcho, a także wszystkie inne drzewa nie znane mi i pełne magii z którymi człowiek tak często utożsamia swój los Nauczcie nas pogodzić się z miejscem gdzie żyjemy nauczcie nas poznać je do głębi i pokochać do końca Być drzewem zakorzenionym Julia Hartwig Milego dnia WBW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
Listeczku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was WBW serdecznie , życzę miłego weekendu ... Ja jutro wybieram się na Andrzejki , a co u was napiszcie , bo coś mi się wydaje , ze w oazie zrobiło się troszkę smutno...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria...
Pozdrawiam wszystkich i jaska tez:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria...
ja Halinko nie idę na andrzejki , bo jutro pracuje.. :( Ale tobie życzę milej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria...
WBW życzę miłego weekendu ! u nas dziś będzie mroźna noc ,ale ja lubię reskie powietrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i weekend !!! My tez jutro idziemy na imprezę , no bo później to bawimy się aż na Sylwka:) Rano mam umówionego fryzjera. Dzis pójdę spać prędko muszę się zrelaksować na jutro:) Jestem już po zabiegach kosmetycznych:) hihihi Zycze wszystkim udanych Andrzejek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to Adwentowa piosenka. Gdy adwentowy wieczór nadchodzi 1.Gdy Adwentowy wieczór nadchodzi, posłuchaj słychać krok. Para wędrowców do nas przychodzi, poprzez zimowy zmrok. Ref.: Od drzwi, do drzwi stuka, puka i schronienia u nas szuka. Czy wiesz kto, przyszedł tu? Otwórz, otwórz, otwórz mu! 2. U mnie jest jeszcze biednie i skromnie, ty serce moje znasz. Ale przyjdź z Twoim dzieciątkiem do mnie, to przecież Pan jest Nasz. Ref.: Od drzwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przybądź Panie bo czekamy 1. Przybądź Panie bo czekamy Twego przyjścia wyglądamy, bo źle nam żyć bez Ciebie! Ref. Gotujmy drogę Panu. Prostujemy ścieżki jego, Przemieńmy swoje życie, odwróćmy się od złego. 2. Noc minęła, dzień jest blisko, w jasnym świetle czyńmy wszystko,ze snu już powstać pora! Ref. Gotujmy drogę... 3. Pan jest blisko, między nami, w tłumie ludzi gdzieś wmieszany, czy umiem Go zobaczyć? Ref. Gotujmy drogę... 4. Pan jest blisko i te czeka, czy przyjdzie do człowieka, czy kocham Go prawdziwie? Ref. Gotujmy drogę... Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 BUZIACZKI DLA WBW 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jabadabadu....
CZEŚĆ! SZYKUJE SIĘ NA PARTY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×