Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Go艣膰 Ja ba da ba di
馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲 馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲 馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲 馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲 馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲 馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲 馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲 馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲 馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲 馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲 馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲 馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲 馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲 馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲 馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲 馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ja ba da ba di
鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍 鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍 鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍 鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍 鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍 鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍 鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍 鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍 鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍 鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍 鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍 鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍 鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍 鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍 鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍 鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍 鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍 鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍 鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍 鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍 鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍 鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍 鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍 鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍 鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍 鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍 鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍 鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍 鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ja ba da ba di
TO WSZYSTKO DLA OAZY I DLA WAS.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 hahahaha...
Cze艣膰 ! Kto艣 mnie na艣ladowa艂? Dzis:) 1 grudnia - Gdy zamarznie pierwszego grudnia wyschnie niejedna studnia ,gdy pierwszego pogoda s艂u偶y to wczesn膮 wiosn臋 i pogodn膮 wr贸偶y

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 hahahaha...
Jutro:) 2 grudnia Gdy na pocz膮tku grudnia pogoda sta艂a, zima b臋dzie d艂ugo bia艂a

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam ! Pozdrawiam was i 偶ycz臋 wszystkim mi艂ego wieczorku. Tak sobie rozmy艣lam i my艣l臋 , ze ju偶 ja 23 dni b臋dzie ten jedyny najszcz臋艣liwszy dzie艅 w roku, kiedy to wszyscy staraj膮 si臋 by膰 dla siebie mili i serdeczni...Szkoda , ze tego nie ma przez ca艂y rok. My艣l臋 tez o wyje藕dzie do Zakopanego i tak sobie pomy艣la艂am , ze musz臋 sobie nowe kozaki kupi膰 i mo偶e jaka艣 nowa sukienk臋 na wiecz贸r wigilijny. Dzis robi艂am ciasteczka 艣wi膮teczne , zabior臋 pude艂ko z sob膮 a reszt臋 dzieciom na 艣wi臋ta zostawi臋... Tak ju偶 艣wi膮tecznie w sklepach i tak pi臋knie pachnie cytrusami i wanili膮.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Juz 22.00 poczytam troszk臋 i po艂o偶臋, si臋 bo jutro wybior臋 si臋 na zakupy . Dobranoc WBW馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 jabadabadu...
Piosenka jest dobra na wszystko Piosenka jest dobra na wszystko, Piosenka na drog臋 za 艣lisk膮, Piosenka na stop臋 za nisk膮, Piosenka podniesie ci j膮 Piosenka to spos贸b z refrenkiem Na inn膮 nie艂adn膮 piosenk臋, Na 艂adn膮 niewinn膮 panienk臋 Piosenka to jest klinek na spleenek, Na brzydki bli藕niego uczynek, Na prac臋 rzucon膮 na dymek, (?) Na jaki艣 taki niepewny ten byt. Piosenka pomo偶e na wiele, Na co dzie艅 i na niedziel臋, Na to, 偶eby艣 ty patrzy艂 weselej. Po to wi膮偶膮 s艂owo z d藕wi臋kiem Kompozytor i ten drugi, 呕eby艣 nie by艂 bez piosenki, 呕eby艣 nigdy jej nie zgubi艂 呕eby艣 w sytuacji trudnej M贸g艂 lub mog艂a szepn膮膰 z wdzi臋kiem: 呕ycie czasem nie jest cudne, Ale przecie偶 mam piosenk臋! Jeremi Przybora

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 jabadabadu...
Stacyjka Zdr贸j Stacyjka Zdr贸j, miasteczko przy niej _ a nad miasteczkiem widz臋 tym, jak niziute艅ko niebo p艂ynie, na kt贸rym imi臋 twe pisze dym. Jak niziute艅ko niebo p艂ynie, na kt贸rym imi臋 twe pisze dym. Na rynku zawsze ludniej, gdy targ przy starej studni. U wr贸t plebanii drzemie dziad i kasztanami sypie wiatr. Wci膮偶 wracam na stacyjk臋 bia艂膮 poci膮giem, kt贸ry lato wi贸z艂. Weso艂ych brz贸z go sze艣膰 wita艂o - sze艣膰 go 偶egna艂o zmartwionych brz贸z. Weso艂ych brz贸z go sze艣膰 wita艂o - sze艣膰 go 偶egna艂o zmartwionych brz贸z. Ze stacji droga kr贸tka – zielona stara furtka zaskrzypi cicho : „Jak si臋 masz – podobn膮 kiedy艣 zna艂am twarz”. A potem sie艅 – kto艣 drzwi odmyka – g艂osy wzruszone, tw贸j i m贸j. A potem cie艅 i wszystko znika, i ju偶 umyka Stacyjka Zdr贸j . A potem cie艅 i wszystko znika, i ju偶 umyka Stacyjka Zdr贸j. Jeremi Przybora

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Jasiek 65
- Co powinien wiedzie膰 student? - Wszystko! - Co powinien wiedzie膰 asystent? - Prawie to wszystko,co student. - A adiunkt? - W jakiej ksi膮偶ce jest to, co powinien wiedzie膰 student. - Docent? - Gdzie jest ta ksi膮偶ka. - A co powinien wiedzie膰 profesor? - Gdzie jest docent...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Czytam Was .
Pozdrawiam Cie Oazo! 偶ycz臋 mi艂ego wieczorku.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Czytam Was .
SPOTKANIE Z CHOINK膭 Barbara Lewandowska Wczoraj ros艂a艣 na polanie, dzisiaj przysz艂a艣 do nas. Jakie mi艂e to spotkanie, choinko zielona! Jeszcze miedzy ga艂膮zkami zosta艂 艣wiergot ptak贸w.... Teraz my ci za艣piewamy, S艂uchaj przedszkolak贸w! Powiesimy 艣wiecide艂ka i wydmuszki z jajek, 偶eby艣 by艂a taka pi臋kna, jak kr贸lewna z bajek.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Na艂azi艂am si臋 jak g艂upia i nic specjalnego kupi艂am , potem spalam jak suse艂[ , a teraz mnie trz臋sie febra...... Zrobi艂am herbatk臋 z cytrynka i miodem . mo偶e kt贸ra na rozgrzewk臋 do oazy wpadnie:)[_)>[_)>[_)>[_)>[_)>[_)>[_)>

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
艢liczny ten wiersz o choince, pami臋tam jak deklamowa艂am jeszcze tak niedawno ( ju偶 dobre p贸l wieku) wiersz Marii Konopnickiej Mojemu synkowi:) A on w raczki klaska艂 :) Jak to by艂o? czy jeszcze co艣 pami臋tam ? A kto t臋 choink臋 Zasia艂 w ciemnym lesie? - Zasia艂 ci j膮 ten wiaterek, Co nasionka niesie. A kto t臋 choink臋 Ogrza艂 w ciemnym boru? Ogrza艂o ja to s艂oneczko Z niebieskiego dworu. To szlo jako艣 dalej , ale nie pami臋tam.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Zycze mi艂ego wieczoru :) id臋 do lo偶a:):):) Spa膰 jeszcze nie b臋d臋 , ale mo偶e co ogl膮dn臋 w TV:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Jasiek 65
Witam wieczorkiem !

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 60 siatka
Witam , pi臋kna ta bajka Barwy jesieni Pewnego dnia m艂oda osoba zapyta艂a mnie, jak to jest by膰 starym. By艂am zaskoczona, poniewa偶 nigdy nie my艣la艂am o sobie w takich kategoriach. M艂oda osoba zmiesza艂a si臋 widz膮c moj膮 reakcj臋. Wyja艣ni艂am, 偶e jest to bardzo ciekawe pytanie, 偶e rozwa偶臋 je i dam odpowied藕. Staro艣膰 - to prezent . Jestem teraz, prawdopodobnie pierwszy raz w 偶yciu, osob膮, kt贸r膮 zawsze chcia艂am by膰. Oczywi艣cie nie mam na my艣li mojego cia艂a! Czasem ubolewam nad swoim cia艂em - worki pod oczami, zmarszczki, sylwetka ju偶 nie taka strzelista, jak kiedy艣..... I cz臋sto zaskakuje mnie ta starsza kobieta , kt贸ra mieszka w moim lustrze i wygl膮da jak moja matka.... Ale nie dr臋cz臋 si臋 tym zbyt d艂ugo. Nigdy nie zamieni艂abym moich przyjaci贸艂, mego 偶ycia, mojej rodziny na mniej siwe w艂osy czy p艂aski brzuch. Wraz z up艂ywem lat stawa艂am si臋 bardziej mi艂a dla samej siebie i mniej krytyczna w stosunku do siebie. Sta艂am si臋 swoj膮 przyjaci贸艂k膮. Nie besztam siebie za zjedzenie dodatkowego ciastka, za nie pos艂ane 艂贸偶ko, czy za zakup czego艣, co nie by艂o mi niezb臋dne. Mam prawo do przyjemno艣ci, czasem - do ba艂aganiarstwa, do bycia ekstrawaganck膮. Widzia艂am zbyt wiele os贸b odchodz膮cych z tego 艣wiata za wcze艣nie, zanim mog艂y do艣wiadczy膰 tej wolno艣ci, kt贸ra przychodzi wraz z wiekiem. To tylko moja sprawa, 偶e czytam lub siedz臋 przy komputerze do czwartej rano a potem 艣pi臋 do po艂udnia. B臋d臋 ta艅czy膰 sama z sob膮 w rytm tych cudownych d藕wi臋k贸w z lat 60-70 i je艣li przyjdzie mi ochota zap艂aka膰 nad utracon膮 mi艂o艣ci膮 - zrobi臋 to. B臋d臋 spacerowa膰 po pla偶y w kostiumie k膮pielowym opi臋tym na, by膰 mo偶e, zbyt obfitym ciele, zanurz臋 si臋 w falach, gdy tylko b臋d臋 mia艂a na to ochot臋. Nie b臋d臋 zwa偶a膰 na ironiczne czy pob艂a偶liwe spojrzenia m艂odych ludzi. Oni te偶 si臋 kiedy艣 zestarzej膮.... Wiem, 偶e jestem czasem zapominalska. Ale dobrze jest niekiedy zapomnie膰 o jakim艣 fragmencie 偶ycia. Te najwa偶niejsze zawsze b臋d臋 pami臋ta膰. Jasne, 偶e w ci膮gu tych lat moje serce cz臋sto cierpia艂o. Jak mog艂o nie cierpie膰, gdy straci艂o si臋 kogo艣 kochanego? Lub gdy chorowa艂o dziecko? Albo odszed艂 z tego 艣wiata m贸j ukochany zwierzak? Ale cierpi膮ce czasem serce czyni nas silniejszymi, bardziej wyrozumia艂ymi i mi艂osierniejszymi. Serce, kt贸re nie cierpia艂o, nie by艂o z艂amane, jest sterylne, "dziewicze" i nigdy nie zazna rado艣ci bycia niedoskona艂ym. B艂ogos艂awie艅stwem jest to, 偶e 偶yj臋 wystarczaj膮co d艂ugo, aby doczeka膰 siwych w艂os贸w i to, 偶e mimo zmarszczek pozosta艂 mi na twarzy m贸j m艂odzie艅czy u艣miech. Tak wielu ludzi nigdy si臋 nie u艣miecha艂o, tak wielu odesz艂o, zanim posrebrzy艂y si臋 im w艂osy. Im jest si臋 starszym, tym 艂atwiej by膰 pozytywnie nastawionym do 艣wiata. Mniej si臋 przejmujemy tym, co my艣l膮 o nas inni. W ko艅cu przestajemy si臋 nad tym zastanawia膰. Zatem odpowiadaj膮c na pytanie jak to jest by膰 starym, powiem, 偶e lubi臋 sw贸j mocno dojrza艂y wiek. On mnie czyni woln膮. Lubi臋 osob臋, kt贸r膮 si臋 sta艂am. Nie b臋d臋 oczywi艣cie 偶y膰 wiecznie, ale dop贸ki tu jestem, nie b臋d臋 lamentowa膰 nad tym, co mog艂oby by膰, ani denerwowa膰 si臋 tym, co b臋dzie. Przyja藕nie nigdy si臋 nie rozpadn膮 o ile s膮 z potrzeby serca. Miejmy zawsze t臋czowy u艣miech na twarzy i w sercu!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Daria...
_____$$$$$_______$____$$______ ___$$$$$$$$$_____$__$__$$_____ __$$$$$$$$$$$$___$_$__________ __$$$______$$$$__$_____$$$$$__ _$$$_________$$_$__$$$$$$$$$$_ _$$$_________$$__$$$$$$$$$$$$_ _$$$_________$$$$$$______$$$$_ __$$_________$$$_________$$$__ __$$________$$$__________$$$__ ___$$______$$$__________$$$___ ____$$$___$$$________$$$$$____ __$$$$$$_$__$$_$$$$$$$$_______ _$$$____$___$___$$____________ $$$$$_$$____$____$$___________ __$$$$$____$$$_$$$____________ ____________$$$$$_____________ ______________$$_____________ Pozdrowienia od wszystkich bez wyj膮tku馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Daria...
Bajka,taka o nas... Dobranoc

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×