Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Daria...
A to czerwone winko na dobry sen:) ________________________$$$$$$$$$$ _______________________$$$$$$$$$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ___________§$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ___________§$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ___________§§$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ __________§§§___________$$$$$$$$$$ ____$$$$$$§§§$$$$$$$_____$$$$$$$$$ __$$_____§§§_______$$______$$$$$$$ __$_$$$$$§§§$$$$$$$$_$$ _$__§§___§§§__________$ $$§§§§___§§___________$$ $$§§____§§§___________$$ $$§__§__§§_____________$ $$____§§§_____________$$ $$____§§§§________§§§§$$ _$$§__§§§§§§§§§§§§§§§$$ __$$§§§__§§§§§§§§§§$$$ ___$$§§§§§§§§§§§§§$$$ _____$$$§§§§§§§§$$$ _______$$$$$$$$$$ __________ $$$$ ___________$$$ ___________$$$ ___________$$$ ___________$$$ ___________$$$ ___________$$$ ___________$$$ ___________$$$ ___________$$$ ___________$$$ _________$$$$$$$ ___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria...
__________________$$_$ ____________$$$__$_$$$$ ___________$$__$$_____$ ___________$$$_$__$_____$ __________$$$$_____$$___$$$$$ _________$$$$$______$$_$_____$ ________$$$$$_______$$_______$ ________$$$$$_______$_______$ ________$$$$$$_____$_______$ _________$$$$$$____$______$ __________$$$$$$$$_______$ __$$$_________$$$$$$$_$$ $$$$$$$_________$$$ _$$$$$$$_________$ __$$$$$$_________$$ ___$$$___$_______$$ ___________$_____$__$ _______$$$$_$___$ _____$$$$$$__$_$$ ____$$$$$$$___$$ ____$$$$$______$ ____$$$________$ ____$__________$ _____________$_$ ______________$$ ______________$ ______________$ ______________$ ______________$ ______________$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytam Was .
piszcie coś dziewczyny :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytam Was .
mnie się dziś nic nie chce , ale murze wymyć schody..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...
🖐️ 3 grudnia - Grudzień jak łagodny wszędzie cała zima dzieckiem będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...
Jutro:) 4 grudnia - Gdy w Barbarę pada - zima ostra się zapowiada.Barbara po wodzie święta po lodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O północy dzwoni wariat do wariata: - Czy to numer 555 555? - Nie, to numer 55 55 55. - A, to przepraszam, że Pana obudziłem. - Nie szkodzi, i tak musiałem wstać, bo ktoś dzwonił... W środku nocy zdenerwowany mężczyzna dobija się do drzwi portierni szpitala psychiatrycznego: - Proszę mnie wpuścić, oszalałem, potrzebuję natychmiastowej pomocy lekarskiej! - Co?! Teraz?! W środku nocy?! - denerwuje się zaspany portier - Pan chyba zwariował! Przychodzi facet do psychiatry i upiera się ze umie latac. Psychiatra mu oczywiscie nie wierzy ale klient się upiera ze umie latac... na to psychiatra juz zdenerwowany otwiera okno i kaze facetowi latac. Facet bierze rozbieg, wylatuje. Robi pare kolek i wraca do gabinetu. Lekarz zachwycony pyta się czy on tez moglby tak polatac. Na co facet, ze i owszem tylko trzeba szybko machac rekami. Lekarz wyskakuje i się oczywiscie zabija. Na co facet: - Jak na aniola stroza to ze mnie niezly kawal sku*.* W szpitalu psychiatrycznym lekarze sprawdzają, który z pacjentów jest już zdrowy. Każą wszystkim skakać do pustego basenu. Wszyscy skoczyli, tylko jeden stoi na brzegu. - A ty? Dlaczego nie skaczesz? - pyta jeden z lekarzy. - Nie umiem pływać. Chciałby pan, żebym się utopił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
DZIEDOBEREK OAZO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
Cytat Dnia Lepiej zapalić świeczkę, niż narzekać na ciemność. przysłowie chińskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
Brzydka kobieta lubi się zdobić, nieuk lubi popisywać się swą wiedzą. Anonim Przysłowie wietnamskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
Cała mądrość nie mieści się w jednej głowie. Anonim Przysłowie angielskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
Baba w progi cisza w nogi. Anonim Przysłowie polskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytam Was .
Jechoł górnik samochodem. Po drodze zatrzymała go panienka i prosi, żeby ją podwiózł. Jak jechali przez las, jemu zachciało się loć. Powiedzioł: - Wybaczcie panienko, muszę wyjść i coś w motorze zrobić. Wylozł, podniósł maskę i udawając że robi przy motorze, loł do rowu. A z tego rowu głos słychać: - Ty pieronie, co robisz? - Cicho... mom w aucie kobietę, cicho! - A ty pieronie myślisz , że jo tu z królikiem siedzę?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się w oazie..):):) Dzis u Basenki wypiłam za dużo drinków, ale jutro wzięłam sobie wolne hi hi hi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze w oazie jest tez Basieńka to życzę jej szczęścia i zdrowia i jeszcze raz szczęścia i cala 100- wke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...
🖐️ 5 grudnia - Piąty grudzień Stycznia czyni znaki szósty grudzień luty przepowiada ,siódmy grudzień o marcu gada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...
Jutro:) 6 grudnia - Mikołajki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko wszystkie koleżanki. Nie ten szczęśliwy kto w pałacu mieszka nie ten szczęśliwy kto bogaty jest Lecz ten szczęśliwy kto kocha ludzi I przez ludzi kochany jest życzę miłego dzionka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 65
Piękny Wierszyk Halinko. Witam Oazę i jej gości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja :) witam was serdecznie WBW ! Kochani byłam dziś przed obiadem umówiona z koleżanką .,chciałyśmy zrobić sobie spacerowa rundkę dla zdrowia, zawsze to raźniej o tej porze roku we dwie pospacerować , ale jak tylko doczołgałyśmy się do parku , zaczął padać drobny deszczyk :) co za pech , ale z cukru nie jesteśmy , wymieniłyśmy zrozumiale spojrzenia... I wyobraźcie sobie ,.jak niesamowicie pogoda wpływa na ruch w mieście.... Kiedy pada deszcz kawiarnie pękają w szwach a parki są takie puste ...Za to my w parku byłyśmy prawie same i miałyśmy piękny spacer w deszczu. Ja od najmłodszych lat kocham wszystkie cztery pory roku , a spacer w deszczu,daje mi uczucie , ze świąt należy do mnie... Milego wieczorkuWBW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piosenka: Jan Wojdak "Zakochany deszcz" W starym albumie znalazłem zdjęcie Mocno zakurzył je czas Nieco podarte i trochę zmięte No trudno, ile to lat? Czy ty pamiętasz ten pierwszy spacer Rozmowy, gwiazdy i noc To właśnie wtedy pachnące kwiaty Płatkami ścieliły los ref: Zakochany deszcz znów pada w naszych sercach W Twoich oczach są radosne krople snu Twoje usta delikatnie są zmoknięte Deszczem śmieją się Zakochany deszcz wywróżył nam pogodę Więc nie ważne, że mokniemy cały dzień Nasze życie taką właśnie ma urodę Ciągle zmienia się Nie oczekuję od Ciebie listu Żadnego wiersza już wiem Pod peleryną ukryta miłość W ramionach trzyma ją deszcz I może jutro gorące myśli Zaproszą Ciebie i mnie Na jeszcze jeden liryczny spacer I wtedy powiem CI że... ref: Zakochany deszcz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie kochani :) , ale jestem dziś wyjątkowo romantyczna,właśnie ta pora roku na mnie tak wpływa , bo przyroda i te krajobrazy , bo drzewa pogubiły liście i już nie kuszą nas swoją gamą przepiękną kolorów a pod stopami leży tylko parę szeleszcząch liści ... Zapraszam na rozgrzewająca herbatkę cynamonową :) Jest to naturalna czarna herbata z dodatkiem cynamonu. (_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytam Was .
Nie wiem, co to poezja, nie wiem, po co i na co... Wiem, ze czasami ludzie czytają wiersze i plączą.... /Władysław Broniewski/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytam Was .
Czekasz na tę jedną chwilę serce jak szalone bije... Zrozumiałem po co żyję wiem, że czujesz to co ja. Ej za krótko trwa godzina niech się chwila ta zatrzyma moim szczęściem chcę nakarmić calutki świat, zdziwiony tak. ref. Wielka miłość, nie wybiera, Czy jej chcemy, nie pyta, nas wcale. Wielka miłość, wielka siła. Zostajemy jej wierni, na zawsze... Miną lata, gwiazdy zgasną, Fotografie w głowie zasną. Gdy nas ludzka złość rozłączy Ja i tak odnajde Cię... Kiedy rozum każe zwiątpić... Czekaj zadrży świecy płomień Bo po drugiej rzeki stronie, Ja dobrze wiem, tam ogród jest. ref. Wielka miłość, nie wybiera, Czy jej chcemy, nie pyta, nas wcale. Wielka miłość, wielka siła. Zostajemy jej wierni, na zawsze... /S.Krajewski/ pozdrawiam WBW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobranoc 60
Dobranoc , niezapomniany botów poczyścić:) JUTRO MIKOŁAJA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×