Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

http://innapani.wrzuta.pl/audio/8kDae5tY7t/renata_danel_pada_snieg_na_me_okno Pada śnieg na me okno, czuje jak mi włosy mokną Siedzę tam jak królewna w zamku swym całym trzy a za szybą śnieg coraz gęstszy jakby chciał przebić szkło i już zmrok coraz śmielszy, włazi w kąt, ze mnie drwi miałeś przyjść no i co? Pada śnieg na me okno, właśnie dziś pada śnieg, jestem już słoną kroplą, która drży u mych rzęs a za szybą śnieg coraz gęstszy jakby chciał tutaj wejść nie dam mu moich wierszy, weźmie je tak jak ty zamiast przyjść rzuci mnie Ściska mróz, noc taka ciemna książę mój o mnie śni, idzie spać twoja królewna w zamku swym całym z szyb a za szybą śnieg coraz gęstszy jakby chciał przebić szkło zamknąć chcę swój pamiętnik miałeś przyjść do mnie przyjść właśnie dziś mija rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...
Witam , witam Wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...
U nys wczoraj padał śnieg , różyczko , Musialam rano odśnieżać auto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...
Dzis już 9 luty mój brat skoczy 61 lat wieczorkiem pójdę do niego na kawę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...
# 6 lutego - Na dzień Świętej Doroty, ma być śniegu nad płoty. # Po Świętej Dorocie wioska cała w błocie. # Św. Dorota zapowiada śnieg i błota. # Po Św. Dorocie wyschną chusty na płocie, a jak nie wyschną, to człeka mrozy do chałupy wepchną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...
hahaha pomyłka... # 9 lutego - W lutym, gdy zagrzmi od wschodniego boku, burze i wiatry częste są w tym roku. # Kiedy kot w lutym na słonku się grzeje, musi w marcu zajśc na przypiecek. # Gdy wiatr ostro w lutym wieje, chłop ma dobrą nadzieję. # Luty stały, latem upały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...
Jutro:) 10 lutego - Jaka w zapustną niedzielę pogoda, taką też Wielkanoc poda. # Mięsopust w słońcu, śmigus na przypiecku. # Gdy 10 lutego mróz panuje, jeszcze 40 dni takich zwiastuje. # Na Św. Jacenty - łamią się pod lodem pręty. # Scholastyka - mróz utyka,zanim Walenty (14.02) nam zaświeci, obaczymy, mróz kark skręci. # Chmury w lutym ku północy, to są ciepła prorocy. Zycze Pilego tygodnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegor
DZIEŃ DOBRY********* Poniedziałek pierwszy kroczy Ciągnąc Wtorek za warkoczyk. Środa biegnie zadyszana, Bo przez Czwartek jest łapana. Piątek sunie wolnym krokiem, Ma Sobotę tuż pod bokiem, Jest okropnie niecierpliwa I do przodu się wyrywa. Ciągle wierci się i gada, A Niedziela temu rada. Lubi, kiedy coś się dzieje, Kiedy Tydzień nie gnuśnieje. _-:¦:-_POZDRAWIAM :)fajnego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegor
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegor
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegor
cze się tych znaczków.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegor
🌼🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegor
hura wychodzi mi to ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam ! Zapraszam na cytrynowa herbatce i placek ze śliwkami:) > Ona Odświeża, odstresowuje i pozytywnie wpływa na koncentrację .. Codziennie wieczorem wypijam tego cudownego aromatu dwie filiżanki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Różyczkę i uśmiechnięta, lubię czytać twoje przysłowia o pogodzie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po zatem u mnie wszystko się układa a przede wszystkim mamy wielka radosc, bo syn z synem jest wszystko ok ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadeusz Woźniak "Senna kołysanka" Kołysanka, kołysanka Słodka kołysanka Śpij maleńki Po troszeńku Do białego ranka Kołysanka, kołysanka Senna kołysanka Niebo całe, się zamknęło I ty oczka zamknij. Kołysanka, kołysanka Cicha kołysanka Na bielutkich Prześcieradłach W puchowych posłankach Kołysanka, kołysanka Śliczna kołysanka Różowiutkie maciupinko Jak słoneczka ziarnko. Kołysanka, kołysanka Nocna kołysanka Schowaj się Pod powiekami W snu głębokiej jamce. Kołysanka, kołysanka Nocna kołysanka Naokoło cała ciemność Kładzie się do spanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
Ja ba da ba di 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 http://wilk88.wrzuta.pl/audio/cOtTyJQ7tt/czerwone_gitary_-_dzien_najwyzej_dwa 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Stworzyć chcesz mały świat Dla swego uśmiechu. Chciałabyś iść pod wiatr, Nie dochodząc grzechu. Pytasz mnie, ile dni Jeszcze jest przed nami I swój wzrok wpinasz wciąż W bezgwiezdny aksamit. Jeszcze dzień, najwyżej dwa - Wszystko się odmieni. Nie odnajdziesz w swoich snach Zimy i jesieni. Jeszcze dzień, najwyżej dwa - Wszystko się odmieni. Ty zrozumiesz, ile jest Nieba tu, na ziemi. Jesteś wciąż bliska snu - Na granicy cienia. Stawiasz swój pasjans z dat, W których są marzenia. Lato w nich złote jest, A wiosna zielona. Złoto Twe, zieleń Twą Wezmę w swe ramiona. Jeszcze dzień, najwyżej dwa - Wszystko się odmieni. Nie odnajdziesz w swoich snach Zimy i jesieni. Jeszcze dzień, najwyżej dwa - Wszystko się odmieni. Ty zrozumiesz, ile jest Nieba tu, na ziemi. 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 http://www.fotoik.pl/pelne.php?id=493926 🌻 http://www.fotoik.pl/pelne.php?id=494056 🌻 http://www.fotoik.pl/pelne.php?id=492301 ABY DO WIOSNY !.. :-) 🖐️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabadaba ..
cześć ! Kto pisze o podobnym do mnie niku.? Baba czy chłop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabadaba ..
DZIEŃ DOBRY. Pamiętaj, że trzeba mieć serce gorące by innym radość dać. Pamiętaj, że prawda jak słońce ma w duszy Twej zawsze trwać. Z prawdą i dobrym słowem trzeba iść zawsze do ludzi, bo prawda czyni człowieka najlepszym z dobrych ludzi ! Milego DNIA ŻYCZĘ DZIEN DOBRY.•*¯¯*•¸.•*☆ ….( ……. .•*,•*¯*×.)¸.•*☆­­ ….*•.¸_¸.•* ..*•.¸_¸.•*☆¸.•*☆ Pamiętaj, że trzeba mieć serce gorące by innym radość dać. Pamiętaj, że prawda jak słońce ma w duszy Twej zawsze trwać. Z prawdą i dobrym słowem trzeba iść zawsze do ludzi, bo prawda czyni człowieka najlepszym z dobrych ludzi ! MIego dnia wszystkim życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabadaba ..
2 x skopiowałam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanki i kobiety... Jestem już w domku, gotuje bigosik bo mam troszkę pozostałości mięska pieczonego i kiełbasy, o lecę bo mi się przypali ... a na kolacje zapraszam na bigos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wieczór, o matko kochana jak ten czas :) szybciutko leci jeszcze 18 dni i lutego koniec... A marzec to już rozpowiada o wiośnie i cieszymy się patrząc na świat jak wszystko się zazielenia i trawka rośnie.hihihi- mnie tez wiosną latek ubywa , bo moim zdaniem wiosna to czas odrodzenie i odnowę a w moim przypadku ubywa biologiczną.hihihi. Pewnie zafunduje sobie w marcu tydzień w" SPa " Bo w zdrowym ciele młody duch hahaha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×