Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Są Takie Dni W Tygodniu Są takie dni w tygodniu gdy nic mi się nie układa i jak na złość wypada wszystko z rąk. Zasłaniam wtedy okna w najdalszym kącie siadam i sama z sobą chcę do ładu dojść Bo są dni gdy z nieba kapie deszcz nie mówię wtedy nic telefon milczy też. Bo są dni gdy z nieba kapie deszcz zamykam wtedy drzwi po prostu nie ma mnie. Są takie dni w tygodniu gdy Bóg wie na co czekam a każdy szelest spędza z oczu sen. Za drzwiami nocny program miękko się sączy w ciemność i niby wiem i nie wiem czego chcę Bo są dni gdy w ciszy tonie dom i miejsca sobie w nim nie mogę znaleźć dość. Bo są dni gdy ciągle pada deszcz zamykam wtedy drzwi po prostu nie ma mnie! Są takie dni w tygodniu gdy nic mi się nie układa i jak na złość wypada wszystko z rąk. Zasłaniam wtedy okna w najdalszym kącie siadam i sama z sobą chcę do ładu dojść Bo są dni gdy z nieba kapie deszcz nie mówię wtedy nic telefon milczy też. Bo są dni gdy z nieba kapie deszcz zamykam wtedy drzwi po prostu nie ma mnie. Są takie dni w tygodniu gdy Bóg wie na co czekam a każdy szelest spędza z oczu sen. Za drzwiami nocny program miękko się sączy w ciemność i niby wiem i nie wiem czego chcę Bo są dni gdy w ciszy tonie dom i miejsca sobie w nim nie mogę znaleźć dość. Bo są dni gdy ciągle pada deszcz zamykam wtedy drzwi po prostu nie ma mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janosik..
🖐️ Wierzę we wszystko, co piękne i święte, W przyjaźń wierzę, w miłość wierzę; W to, co nad rozum wyższe, myślą nie ścignięte, Co nie ze świata początek swój bierze I nie kończy się na świecie. Wierzę w promień natchnienia zsyłany poecie, Wierzę w każde serca bicie; Nie w jedno, ale w setne, nieskończone życie, We wszystko, czego głodna dusza łaknie, Za czym tęsknim, co nam braknie. I wierzę, że gdy dwie się napotkają dłonie, Dwa serca, w których jeden ogień płonie, W których jednym się ogniem ideały palą: Serca się kochać będą, choć dłonie oddalą. " - Józef Ignacy Kraszewski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janosik..
Rozwód: Adwokat pyta swojego klienta: - Dlaczego chce sie pan rozwieść? - Bo moja zona cały czas szwenda sie po knajpach! - Pije? - Nie, łazi za mną! -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janosik..
"Radość serca jest życiem człowieka."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janosik..
Przychodzi zezowata baba do zezowatego lekarza - Nie wszystkie naraz mówi lekarz. Baba na to: - Ja nie do pana, ja do tego pod oknem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janosik..
dobranoc ............................. ........................ ............ ..... ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
Tup... tup... tup.. __★░░░░░ ★idzie nocka _★░░░░ ★i zamyka Twoje oczka. ★░░░░★Mocno trzyma za paluszki, ★░░░░★tuli główkę do poduszki. _★░░░░ ★Opatula w ciepły kocyk, __★░░░░░ ★czule szepcząc _____★░░░░░★ - dobrej nocy DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuuuuju; smutna ta melodyjka , ale piękna właśnie odsłuchuje piosenki W. Warskiej z podanego Twojego linku.. dzięki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawiam kawę przy tych cudnych piosenkach,,, [_)>[_)>[_)>[_)>[_)>[_)>[_)>[_)>[_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzę wam cudownego słonecznego dnia 👄 U mnie właśnie świeci słoneczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytam Was .
🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytam Was .
.Recepta na szczęście //////////////////////// ...1 łyk. zadowolenia ...3 krople cierpliwości, ...odrobina szczęścia, ...200g odwagi, ...trochę powodzenia ...i dużo zdrowia. ////////////////////////// ...Dobrze wymieszać, ...Pić codziennie. /////////////////////////// Pozdrawiam WBW !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKKKKKKKKKK
DZIEŃ ◄► DOBRY ◄► Są dwie iskierki wędrujące przez świat wielki, są dwie dłonie w uścisku i wtedy nawet łzy smakują jak szczęście. Są dwa uczucia które przezwyciężą wszystko. Jest coś czego nie ma nikt tylko te dwie tak małe iskierki brnące wciąż przed siebie, potrafiące odnaleźć w drobnych szczegółach to co piękne, dwie a tworzą jedno: PRZYJAŹŃ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaha...
# 24 lutego - Jaka pogoda w nocy Świętego Piotra i Macieja (24.02) takiej czterdzieści dni i nocy nadzieja. # Jeżeli ciepło w dzień Świętego Piotra, to zima do Wielkiej Nocy potrwa. # Kiedy Święty Pieter grzeje, za wiosną jeszcze trzykroć kur zapieje. # Zimno w Piotra Stolicę, czterdzieści dni takich naliczę. # W Katedrę Piotra ostry czas, dni 40 trwa on wraz. # Jeżeli w Św. Piotra w lutym ciepło służy, do Wielkanocy zima czasy swe przedłuży. # Na Świętego Maciej lody, wrócą długie chłody. # Na Święty Maciej lody wróżą długie chłody, a gdy płynie struga, to zima niedługa. # Gdy na Macieja przejrzy żyto nieba, to się spodziewać można dużo chleba. # Jak kołek po płocie, tak Maciek Dorocie. # Gdy Święty Maciej zimę poprawia, to Oblubieniec (19.03) mrozy zostawia. # Na Świętego Macieja pierwsza wiosny nadzieja. # Przed Maciejem jak połamie lody, po Macieju szukaj pod lodem wody. # Święty Maciej albo topi lody, albo też je robi z wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaha...
Jutro:) # 25 lutego - Skoro po Macieju drzewa się ogrzeją, leć do sadu, oczyść go z owadów. # Jeśli w lutym rosa pada, nocne przymrozki w maju zapowiada. # Kiedy w lutym wiatr z zachodu bywa, płonny rok rolnikom obiecywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaha...
Jeszcze trzy godziny karnawału h ahhaha, wiec korzystajcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaha...
Karnawał raz w życiu - Maryla Rodowicz Karnawał raz w życiu Kup kilka róż i wiązankę złóż, każdy w życiu ma karnawał i pan i stróż. Kup nowy nos i piękniejszy głos, każdy w życiu ma karnawał, gdy minie post. Och, ho koronę na głowę włóż, och, ho koronę na głowę włóż. Płyń w górę rzek, na ostatni brzeg, tam zaczyna się karnawał, co rok, co wiek. Gdzieś na dnie dna, też bal wielki trwa, każdy w życiu ma karnawał, i ty i ja. Och, ho koronę na głowę włóż, och, ho koronę na głowę włóż. Niekochani i kochani, odtrąceni i wybrani, lokatorzy cudzych marzeń, bohaterzy wielkich zdarzeń. Dzieci ziemi nieserdecznej, w samotności niebezpiecznej, raz popłaczmy się, jak baba, no i basta i karnawał. Góralu, czy, czy ci nie żal, każdy w życiu ma karnawał, choć też na bal. Niech kwitnie len, jak niebieski sen, niech nam kwitnie na karnawał błękitny trel. Och, ho koronę na głowę włóż, och, ho koronę na głowę włóż. Niekochani i kochani, odtrąceni i wybrani, serca błyszczą, jak kolczyki, jedźmy prosto do Afryki. Nie czekajmy na pierwszego, zróbmy wszyscy coś głupiego, raz popłaczmy się, jak baba, no i basta i karnawał. Nie czekajmy na pierwszego, zróbmy wszyscy coś głupiego, raz popłaczmy się, jak baba, no i basta i karnawał. Nie czekajmy na pierwszego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje mile dziewczyny ! i mili chłopacy ! Witam i do tańca WBW chwytam... Jestem w szampańskim nastroju, i na całego ruszam do boju, Bo jeszcze moment, chwila i karnawał się zmywa..... I znowu będziemy czekać rok cały, na karnawałowe, bale ,harce, swawole... hihihi ....:-D:-D widzicie, to po koniaczku mam talent...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka.Osiecka Ta nadzieja... Co mnie zabija, to nadzieja, jej wątły krzyk i śpiew, i szept, - ściga mnie po wsiach, knajpach, kniejach, wzywa na szlaki szczęść i bied. Gdybym umiała - choć w niedzielę - jak starzec, co nie pragnie już, na ławce zasiąść po kościele, i nie śnić snów, nie wróżyć wróżb... Gdybym umiała się zatoczyć jak pijak, co pod auto wlazł, zabłądzić, zemdleć, zamknąć oczy, zapomnieć tamten brzeg i las... Gdybym umiała, choćby w kinie, gdy serce nagły przetnie ból, pomyśleć sobie: "Nic to, minie... Przed nami jeszcze tyle ról"... Gdybym umiała, choć dla sportu , wśród naszych dawnych, ślicznych plaż nie drętwieć jak na sali tortur, dlatego że ten brzeg - nie nasz? ... Gdybym umiała... Lecz nie umiem... A w końcu to zwyczajna rzecz... Choć widzę jeden - dwa w rozumie. Nadziejo, Chmuro, nie idź precz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MÓJ UŚMIECH Ja do Was się uśmiecham, jakbym trosk nie miał wcale, bo wiem: wolicie uśmiech, niżeli gorzkie żale. Świat smutne wieści snuje, bo jest ich przecież sporo, więc mówię: kysz, przepadnij, ty smutna świata zmoro. Człowiek zrodzony został, by życiem się radować, a nie by w własnym sosie, z wściekłości się gotować. Dlatego moim zdaniem, lepsze jest uśmiechanie, niżeli gorzkich żali, w przyprawy zawijanie. Mnie tu nie chodzi wcale, by kisić łyk goryczy, można go z siebie wylać, lecz na nim się nie ćwiczy. Pokażmy innym piękno, to przez nas dostrzegane, niechaj ono dla innych, zostanie też rozsiane. Żyjmy w zasięgu światła, łatwiejsze postrzeganie, bierzmy udział w spektaklu, gdy świata malowanie. Krzysztof Roszczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie pozbawiaj nikogo nadziei, może to jedno co mu zostało... **** Kto ma nadzieję, ten i we łzach się śmieje... *** Marzenia są jak ptaki na niebie.. piękne, czasem niebezpieczne; pojawiają się i znikają, na ich miejsce pojawiają się następne.. Czasem jednak krążą nad nami wiele dni, miesięcy, lat, jak sępy... Znalazłam te Aforyzmy w necie ... Maja w sobie tyle mądrości życiowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×