Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Jacek...
Haj! Ile zębów powinna mieć teściowa? - ??? - DWA: jeden, żeby miała czym otworzyć piwo, i drugi, żeby k-wę bolał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRY WIECZÓR !:) Kraina snów, kraina marzeń, W której już nie ma przykrych zdarzeń. Gdzie więc istnieje i gdzie jej szukać? Może wystarczy do serca zapukać? Wtedy otworzą się wielkie bramy, I zobaczymy świat nam nieznany. Świat tajemnicy i cudów wielkich, A dookoła szczęścia kropelki. Kropelki siły i wielkiej mocy, I cicha przystań, wśród ciemnej nocy, I powiew ciepła co strach rozwiewa, I łezka szczęścia co dla nas śpiewa. Dobranoc ....Spokojnej Nocy i Kolorowych Snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życie nie musi obfitować w wielkie wydarzenia. Codzienny obowiązek, prosty i niepozorny, wystarczy, aby je upiększyć i uszlachetnić. H. Bordeaux

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boooooooooooooooooooooo! "Piękny jest świat czarów... Piękne są wiersze i opowieści.. Lecz najpiękniejsze jest serce, Które w sobie dobroć mieści " :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, jutro już marzec , szybko zleciał czas i za chwile przywitamy wiosnę... No i dobrze bo więcej czasu spędzać będziemy na powietrzu : chociażby spacery po parkach , skwerkach i ogródkach zaczynać się będzie praca:) pewnie nie ma człowieka który by nie kochał uroków przedwiośnia:) I chociaż zima ma swoje uroki to jednak wszyscy tęsknimy do wiosny. Bo słoneczko przygrzewa, dni są dłuższe i to dobry znak, że będzie już tylko coraz lepiej! Ja będę już po niedzieli robią remanenty w szafach ... I ciesze się na lżejsze płaszczyki i kurtki :):):) Dzis się w sklepie spociłam ,ze po przyjściu zaraz wzięłam prysznic... Za ciepło się ubrałam... Kopiłam sobie nowe kosmetyki na wiosenny makijaż i naprawdę po pierwszej próbie doszłam do wniosku , ze udało mi się go super skomponować . Oczywiście , dominuje w nim kolor beżu i matu i jest typowo przeznaczony dla dojrzalej kobiety... Hi hi hi , ale zrobiłam się wieczorową porą wylewna... Wiec nie będę wam więcej truć:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listeczku👄 Życie nie musi obfitować w wielkie wydarzenia. Codzienny obowiązek, prosty i niepozorny, wystarczy, aby je upiększyć i uszlachetnić. H. Bordeaux Odnośnie do tego mądrego cytatu... To moim sposobem na upiększanie sobie życia jest: chociażby lektura dobrej książki... Oglądanie ciekawych filmów przyrodniczych, komedii,ostatnio nie cierpię kryminałów a w młodości, wręcz pożerałam kryminale książki... :) " Kobieta zmienną jest " A kiedy jest ciepło i słonecznie, obowiązkowo wychodzę na długie spacery, lubię też prace na działce. Jest to sama korzyść i dla zdrowia i dla samopoczucia nie tylko na wiosnę. W naszym wieku dobrze być aktywnym:) Poza tym przedwiośnie kojarzy mi się nieodłącznie z wiosennymi porządkami, które niestety trzeba zrobić... Jak już pisałam od poniedziałku zabieram się sumiennie za nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc kochani... Spijcie słodko❤️ A ja będę twym aniołem Twą radością, smutkiem, żalem Będę gwiazdą na twym niebie Będę zawsze obok Ciebie lalalallala.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janosik.......
Hali halo! Milej niedzieli życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham do was łapką WBW i pozdrawiam pięknie ! Sabinko kochana , ty masz dar pisania i można ciebie czytać , czytać i czytać... masz racje , ze my dojrzalsze baby nie musimy się użalać nad każdym siwym włosem :) tylko zadbać o to by poczuć się dobrze... Ja tez po twoim wpisie poczułam się stara i zaniedbana... myślałam o tym obierając ziemniaki na obiad i aż łezkę uroniłam....... i tak sobie myślę , ze to tylko moja wina... Bo córcia nie raz nie dwa mi mówiła mamuś obetnij tego koczka , zrób sobie modniejsza fryzurę...Ale mnie to nie było w głowie , zawsze stawiałam na pierwszym miejscu rodzinę , potem prace... Doszłam jednak do wniosku , ze muszę teraz z nadchodzącą wiosną zrobić coś z sobą i wymienić się na nowszy model... Bardzo dziękuję Ci za to, ze otworzyłaś mi tym wpisem oczy.👄 Mądra z ciebie kobieta Sabinko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wszystko pod kontrolą... Jeszcze z pól godzinki i karkówka upieczona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze wam wszystkim milej niedzieli i pięknego słonecznego marca:) ha ha . chociaż mówią , ze " w marcu jak w garncu "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna50
dzień dobry milusińscy,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, komputer mój doprawiłam na złom , ale to był staruszek i nie zal mi go wcale............ teraz man tez nie całkiem nowy, bo dostałam go w spadku od brata, ale nawet całkiem, całkiem........................ Jak dobrze mieć braciszka ha ha ha . Tak naprawdę to bardzo go kocham , ale mieszkamy od siebie bardzo daleko teraz przez skry pe będziemy mogli częściej sobie pogadać... Przywiózł mi tez słuchawki i kamerkę wszystkiego poduczył i pokazał jak się tym obsługiwać... Dziołchy, to prawda kobieta musi wyglądać za kobieta i ja mam takie o tym zdanie, zbyt dużo nie wydaje na kosmetyki , ale z tymi najbardziej potrzebującymi nigdy się nie rozstaje... Kocham tez zapachy... Jak wejdę do sklepu to mogę godzinami oglądać te fioleczki z perfumami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna50
Zycze wam wspanialej niedzieli i słonecznego nowego tygodnia... O 16 .00 idę na kawę jestem umówiona z chłopakiem... ha ha ha ................ nie chce zapeszać i nie wyjawię wam jeszcze mojej tajemnicy , bo znamy się dość krotko i nauczyłam eis ostrożności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna50
DZIEWCZYNY ! "Lepiej grzeszyć i potem żałować; Niż żałować potem, że się nie grzeszyło"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna50
Spadam! hahahahah..........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
Witam, witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam. I zapraszam na herbatkę zielona...[_)>.[_)>.[_)>.[_)>.[_)> Właśnie zapatrzanym dzbanuszek. Musze Wam się troszeczkę pożalić, właśnie ochrzaniłam zdrowo mojego pana, bo tylko podaj proszę , połóż , przyjdź , przyjedz , odbierz... A co to do cholerki ja niewolnica jestem hi hi hi ... Obraził się i poszedł do sypialni...I dobrze niech przemyśli wszystko... Z chłopami trzeba jednak króciutko bo jak dasz palec wezmą cala rękę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmiana tematu...:) "Niech się pan obudzi!" mówi pielęgniarka, tarmosząc śpiącym pacjentem. O co chodzi? Co się stało?" zapytał przestraszony pacjent. "Nic. Zapomniałam tylko dać panu tabletki nasenne."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×