Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Oooooooooooooooooo! to temat dla mnie, ja tez uwielbiam być kobietą zadbaną :-D wtedy jestem pewna siebie i wesoła... Lubie tez poczuć męski wzrok na sobie czy to w pracy ,sklepie czy na ulicy... I uważam , to za bardzo miłą oznakę, ze mogę się jeszcze komuś podobać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W księgarni klient pyta sprzedawczynię: - Czy jest książka "Mężczyzna, władca kobiet"? - Fantastyka na drugim stoisku. Ona: - Kochanie, koledzy z biura powiedzieli, że mam bardzo zgrabne nogi. On: - Naprawdę? A nie wspomnieli nic o wielkiej dupie? Ona: - Nie, o Tobie nie rozmawialiśmy... Mężczyzna 1/3 życia spędza na spaniu. Pozostała cześć poświęca na namawianie kobiet do przespania się z nim. Dlaczego mężczyźni jeżdżą tak chętnie BMW? - Bo to jedyne auto, którego nazwę mogą przeliterować. Dlaczego kobiety chętniej wybierają mężczyznę z kolczykiem? - Bo potrafi on znieść ból i już raz kupił biżuterię . Co mówi kobieta po wyjściu z łazienki? - Ładnie wyglądam? Co mówi mężczyzna po wyjściu z łazienki? - Na razie tam nie wchodź. Dobranoc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...
🖐️ Przy kominku Spośród starych płyt gramofonowych jedną najpiękniejszą znam, czasem, kiedy wieczór jest zimowy, tę niemodną płytę sobie gram. Zdaje mi się wtedy, że wróciłeś, i wróciła młodość moja znów, snuje się za nami słowo „miłość”, najpiękniejsze spośród wszystkich słów. Przy kominku mrok zapadł szary jak mgła, „Przy kominku...” – piosenkę starą ktoś gra. Powracają wspomnienia z dawnych tych dni, gdy po raz pierwszy „kocham cię” mówiłeś mi. Patrzę na pożółkłe fotografie i uśmiecham się wśród łez. Dziś już wytłumaczyć nie potrafię, czemu mi tak źle bez ciebie jest. Stara płyta kręci się i szumi, jest pęknięta tak jak serce me, serce, co zapomnieć cię nie umie, i z daleka pożegnanie śle... Przy kominku mrok zapadł szary jak mgła, „Przy kominku...” – piosenkę starą ktoś gra. Powracają wspomnienia z dawnych tych dni, gdy po raz pierwszy „kocham cię” mówiłeś mi. /Irena Santor/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...
MARZEC 1 marca - A po lutym marzec spieszy, koniec zimy wszystkich cieszy. # Na Świętego Albina rzadka u ludzi mina, bo post się zaczyna. # Chłodny marzec, ciepły maj, będzie zboże jako gaj. # Czasem i w marcu, zetnie wodę w garncu. # Gdy marzec mglisty, w lecie czas dżdżysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...
Jutro:) # 2 marca Gdy marzec suchy, kwiecień nagradza, bo deszcze sprowadza. # Gdy w marcu grzmi, w maju śniegiem cmi. # Gdy w marcu topnieje, to na wiosnę mróz bieleje. # Kto sieje groch w marcu, gotuje go w garncu, a kto w maju, ten w jaju Imieniny mojej mamuśki HELENY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...
🌼Dobranoc🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...
"SZYBKO MIJAJĄ SZCZĘŚCIA DNI, KOCHANE MŁODE LATA POTEM SIĘ TYLKO O NICH ŚNI I MYŚLĄ DO NICH WRACA. ZABŁYSNĄ WÓWCZAS W OCZACH ŁZY I SERCE BĘDZIE ŁKAŁO TAK BARDZO DO TYCH DNI POWRÓCIĆ BY SIĘ CHCIAŁO "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 65
Tak, tak zadbajcie o siebie dziewczyny , zeby 8 marca bylo na kim oko zawiesić. ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 65
kto ma ochot na YYYYYYYYYYYYYYYYY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 65
A może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 65
A na dobranoc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina27
witam was wszystkich już jestem.. było super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina27
sorrki :( pomyłka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobranoc 60
Dobranoc❤️ zostawiam w oazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam czasu się rozpisywać bo mam nawal pracy... Stawiam kawę(_)>(_)>(_)>(_)>(_)> I zabieram się za robotę.. Milego dnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek...
Wszystkim Helenom i Helenkom dożo zdrowia szczęścia życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek...
A Was WBW pozdrawiam. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek...
Zona szyje sukienkę na maszynie,a mąż stoi nad nią i krzyczy: _Teraz w lewo!Jeszcze bardziej!Prosto!Uważaj,nie za szybko. Przecież ty nie umiesz szyć!!!!!!!!!!!! Zona-Po co te twoje głupie komentarze? Chciałem ci tylko pokazać jak się czuje,gdy jedziemy samochodem!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek...
Znana malarkę Marie Corelli zapytano kiedyś,dlaczego nie wyszła za mąż? -Nie widziałam potrzeby. Niczego mi w domu nie brakuje. Rano pies szczeka w południe papuga klnie, a wieczorem kot zawsze wraca późno do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek...
Ksiądz podczas mszy w kościele: Małżeństwo to tak jakby dwa okręty spotkały się w porcie! Jedna z pan odzywa się szeptem do koleżanki: to ja chyba trafiłam na okręt wojenny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytam Was .
🖐️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytam Was .
hi hi hi hi, dowcipy super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×