Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Ja zawsze wieczorem to jak kot z pęcherzem latam... Wszystko muszę na jutro rano przygotować. to wtedy mam więcej czasu dla siebie przed wyjściem do pracy ...Śmiało mogę jeszcze pozwolić sobie na małą czarną i na dymka... Z utesknieniem czekam na wiosnę :) by potem zaplanować urlopik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOOOOOOO! Różyczko, 👄 myślałam , ze już zapomniałaś o nas... Wpisy twoje są melodyjne i ciekawe... oazowicze i oazowiczki , życzę kolorowych snów...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MODLITWA WIECZORNA KOBIETY: Ojcze nasz, który jesteś w niebie Mam taką prośbę dziś wielką do Ciebie Daj mi faceta i ma być bogaty Ma mieć Ferrari - za siano nie na raty Duże mieszkanie, a najlepiej willę Ma mnie wciąż słuchać, nie tylko przez chwilkę Ma mnie zadowalać kiedy mam ochotę Śniadanie mi robić - nie tylko w sobotę Oglądać romanse, biżuterię kupić W życiu mym nie będzie mógł się nigdy upić Nie chce nigdy widzieć jego własnej matki Ja wydaję kasę - on płaci podatki On nie ma kolegów - ja mam koleżanki Kont ma mieć wiele - okoliczne banki Złotych kart bez liku, czeków, co nie miara Jak mi to załatwisz - wzrośnie moja wiara Autora tej modlitwy nie znam:) Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ostatnio jestem bardzo zajęta wpadłam tylko powiedzieć WBW dobranoc...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nikt nie może tracić z oczu tego, czego pragnie, nawet kiedy przychodzą chwile, gdy zdaje się, że świat i inni są silniejsi. Sekret tkwi w tym, by się nie poddać." /Paulo Coelho/ Listeczku ! Modlitwa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Czy wiecie ,ze już pierwsze żurawie przyleciały... Hura !!!!!!!!!!!!!!! Zapowiada się szybkie przyjście wiosny hura !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś wiosennie i słonecznie! Mam dobry humor... I takiego życzę Wam WBW !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela.
Pozdrowienia WBW👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela.
U mnie tez wiosna nawet bety wietrze na balkonie... Bo to tylko dzieli nas 18 dni od kalendarzowy wiosny... I wtedy będzie Wiosna cieplejszy wieje wiatr :) wiosna już nam przybyło lat itd. itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela.
» Irena Santor » Tych lat nie odda nikt Tych lat nie odda nikt Tych lat nie odda nikt Gdy swoją drogą ja chodziłam Swoją drogą ty Gdy słowa tłumił żal Gdy oczy ściemniał gniew Gdy drażnił muzyki dźwięk I nocnych ptaków śpiew Tych lat straconych lat Już nam nie odda nikt Nikt nam nie odda pięknych Nocy ani dni Tych zmierzchów pełnych barw I tych wiosennych burz Gdy wiatr zgina drzewa Gdy wiruje złoty kurz Najcichszych kilku chwil Nim ptaki zbudził świt I gwiazd które spadły w dół Nie odda nam już nikt Tych lat nie odda nikt Tych lat nie odda nikt Nie powracajmy już do tamtych nocy ani dni Uciszmy w sercu żal Wyrzućmy nagły gniew Witajmy muzyki dźwięk I nocnych ptaków śpiew Tych lat idących lat Już nam nie weźmie nikt Nikt nie zabierze pięknych nocy ani dni Tych zmierzchów pełnych barw I tych wiosennych burz Gdy wiatr zgina drzewa Gdy wiruje złoty kurz Najcichszych kilku chwil Nim ptaki zbudzi świt I gwiazd które lecą w dół Nie weźmie nam już nikt Nie weźmie nam już nikt Nie weźmie nam już nikt…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela.
OT.TO » Wiosenne senne słońce Przebiśniegi znać dają przyrodzie Ż dzień długi i dłuższy jest co dzień A pierwiosnki, krokusy też już chcą Spojrzeć w nieba jasnego toń. Śnieżne palto zdejmuje natura Chowa w szafie, wysoko gdzieś w chmurach I w zieloną sukienkę stroi się A we włosy wepnie biały bez. Wczesne senne wiosenne słońce Delikatne, nie za gorące I optymizm, że zimy nie ma już Przenika cię wszerz i wzdłuż. Wczesne senne wiosenne słońce Delikatne, nie za gorące Rozleniwia i roztkliwia też Cieszy mysz się, tudzież cieszy się jeż. Jak przyjemnie, jak przyjemnie Jak przyjemnie, a we mnie płomiennie budź Chęć by żyć i nęć gamą uczuć. Wczesna wiosno, wczesna wiosno, wczesna wiosno! Wiosno, wiosno, ty mnie łudź Chęć by żyć budź, nęć gamą uczuć. Skowronek wesoło nad polem Treli trele-morele tremolem. Zwiastun wiosny, bo przecież tak go zwą Rozśpiewuje cały nieboskłon. Wczesne senne... Wczesne senne... Jak przyjemnie... Wczesna wiosno, wczesna wiosno, wczesna wiosno! Wiosno, wiosno, ty mnie łudź Chęć by żyć budź, nęć gamą uczuć. Wiosno, wiosno, ty mnie łudź Jak zięć płoć nęć, nęć gamą uczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela.
Jak wiosennie to wiosennie , życzę miłego wiosennego marca Dni wiosenne - Grzegorz Turnau Ach, motylki już fruwają, dni wiosenne przybywają, rybki w stawie się pluskają plim i plum i plim i plum Turkaweczka w lesie grucha, brzęczy pszczółka, bzyka mucha. Kumka żaba i ropucha kum, kum, kum, kum Wystrzeliły kwiatów pąki. Ćwirlą pliszki i skowronki. Wiosna dzwoni w leśne dzwonki din, din, din, din. Świat się śmieje razem z Misiem, pachną kwiatki, łąk strojnisie, i chrabąszcze zleciały się z prawie wszystkich świata stron. Z traw wyjrzały już pierwiosnki, w gaju śpiewa wdzięczne piosnki muzykalny i beztroski, muzykalny słowik - zuch Aż z radości krowa grucha, ryczy pszczoła, kumka mucha, a Puchatek w słońcu pucha, puch, puch, puch! autor słów utworu: kompozytor:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela.
i jeszcze jedno m czytałam wpis Sabinki ... I popieram! , kobieta dojrzała musi swoja urodę troszkę podkreślić , ale bez przesady,,, Zgadzacie się ze mną?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani! Pozdrawiam !!! Mnie także udzielił się wiosenny nastrój, wczoraj spędziłam dzień na porządkach, a dzisiaj nawet wybrałam się do mojego parku bylo słonecznie tylko wiaterek zawiewał dość zimny ... Potem byłam u znajomej na kawie i ploteczkach:) A na czwartek umówiłyśmy się na buszowanie po sklepach , a nóż coś ładnego wpadnie w oko:-D Po niedzieli planuje pojechać do Poznania , mam tam ważną sprawę do załatwienia , ale zależeć to będzie od pogody ... Jzabelko, mówisz prawdę :) popieram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wesoło:) Lekarz dokładnie zbadał pacjenta i powiedział: " Miał pan zapalenie płuc. Jest pan muzykiem, prawda?" "Tak", odparł zdziwiony mężczyzna. "I gra pan na instrumencie dętym!!!". "Zgadza się . Skąd pan wiedział?" "Bardzo proste, mój drogi panie! Jest wyraźne przemęczenie płuc i krtań jest zaczerwieniona, bez wątpienia z powodu silnego ciśnienia. Proszę mi powiedzieć, na jakim instrumencie pan gra?" "Na akordeonie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
John i Mary szli wzdłuż drogi późnym wieczorem. "Bardzo się boję, John", powiedziała Mary. "A czegóż miałabyś się bać?" "Boję się, że mógłbyś mnie pocałować". "Jakże mógłbym cię pocałować, kiedy niosę w każdej ręce wiadro, a pod każdą pachą kurę?". "Bałam się, że możesz wsadzić kury do wiadra i wtedy mnie pocałować".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franek 67
Czy to znacie? "Dekalog myślącego kierowcy" 1. Prowadź pojazd zawsze tak abyś nie musiał nikogo przepraszać za swoje błędy. 2. Nie utrudniaj życia innym kierowcom. 3. Miej dużo tolerancji dla innych użytkowników drogi. 4. Nie pouczaj innych. 5. Droga to nie sala sądowa - nie musisz nikomu niczego udowadniać. 6. Ustąp innym, nawet, gdy prawo jest po Twojej stronie. Wolisz mieć rację czy cały samochód? 7. Szanuj przepisy drogowe nie tylko z obawy przed karą. 8. Nie czyń sekretów ze swoich zamiarów. 9. Siedząc za kierownicą myśl i przewiduj. 10. Prowadź pojazd zawsze najlepiej jak potrafisz, ale nigdy na granicy swoich możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobranoc 60
👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobranoc 60
Uczę sie stemplować--:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobranoc 60
Zaraz film👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobranoc 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKKKKKKKKKK
cichutko mówię spijcie słodko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...
Nie zapominajcie o marzeniach... Trzeba marzyć Żeby coś się zdarzyło , Żeby mogło się zdarzyć I zjawiła się miłość Trzeba marzyć Zamiast dmuchać na zimne Na gorącym się sparzyć Z deszczu pobiec pod rynnę Trzeba marzyć Gdy spadają jak liście Kartki dat z kalendarzy Kiedy szaro i mgliście Trzeba marzyć W chłodnej, pustej godzinie Na swój los się odważyć Nim twe szczęście cię minie Trzeba marzyć W rytmie wietrznej tęsknoty Wraca fala do plaży Ty pamiętaj wciąż o tym Trzeba marzyć Żeby coś się zdarzyło Żeby mogło się zdarzyć I zjawiła się miłość Trzeba marzyć ............../Jonasz Kofta/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...
# 3 marca - Na Świętą Kondę wyrzuc już bondę (zimowe okrycie). # Deszcze marcowe zbożu niezdrowe. # Gdy marzec suchy, kwiecień nagradza, bo deszcze sprowadza. # Gdy w marcu grzmi, w maju śniegiem ćmi. # Gdy w marcu topnieje, to na wiosnę mróz bieleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...
Jutro:) # 4 marca - Dzień Świętego Kazimierza resztki zimy uśmierza. # Jeżeli na Świętego Kazimierza pogoda, to na ziemniaki woda (na wykopki). # Na Świętego Kazimierza pełno już młodego zwierza. # Na Świętego Kazimierza wyjdzie skowronek spod pierza. # Święty Kazimierz groch dmie. # W dzień Świętego Kazimierza zima do morza zmierza. # Jak w Kazimierza pochmurno, o jarzynę nietrudno. # Na Kazimierza dzień się z nocą przymierza # Jak tłuste zapusty, to dom może być pusty. # Jakie zapusty, taka Wielkanoc. # Jeśli zapusty pogodne bywają, Świąt wielkanocnych tak się spodziewają. # Ostatni wtorek wskazuje, jaka pogoda w poście panuje. # Kiedy pada w ostatni wtorek, to ze lnem uciekaj w dołek. # Zapust smutny, post wesoły, będziesz człeku, cały rok goły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 65
Az głowa boli ha haha tyle tych przysłowie ! Lepiekj piwa sie napicYYYYYYYYYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 65
Juz mi sie w oczach i glowie lsni.9 Spać soac spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 65
Biesiadna - Przepijemy naszej babci Przepijemy naszej babci domek mały Domek mały, domek mały I kalosze i bambosze i sandały jeszcze dziś, jeszcze dziś, jeszcze dziś Przepijemy nasze babci majty w kratę Majty w kratę majty w kratę Takie duże, barchanowe i włochate Jeszcze dziś, jeszcze dziś, jeszcze dziś Przepijemy naszej babci kredens stary kredens stary, kredens stary I dywany i nocniczek oraz gary Jeszcze dziś, jeszcze dziś, jeszcze dziś Przepijemy naszej babci szlafrok z łatą Szlafrok z łatą, szlafrok z łatą Zobaczymy co staruszka powie na to Jeszcze dziś, jeszcze dziś, jeszcze dziś Przepijemy naszej babci złote zęby Złote zęby , złote zęby I zrobimy nasze babci dupę z gęby Jeszcze dziś, jeszcze dziś, jeszcze dziś Przepijemy naszej babci wszystko w domu Wszystko w domu, wszystko w domu Przepijemy naszą babcię po kryjomu Jeszcze dziś, jeszcze dziś, jeszcze dziś Przepijemy naszej babci domek śliczny Domek śliczny domek śliczny I zrobimy z tego domku dom publiczny Jeszcze dziś, jeszcze dziś, jeszcze dziś Przepijemy naszej babci sztuczną szczękę Sztuczną szczękę, sztuczną szczękę I skończymy śpiewać tę piosenkę Jeszcze dziś, jeszcze dziś, jeszcze dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×