Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Wiem , ze już prawie północ , ale przecież jutro do pracy nie idę... ha ha ha ... Boli mnie żołądek i pije jeszcze gorącą herbatę , wieczorem najadłam się szprotek i coś mi na żołądku leżą ... A może rybki chcą:) popływać i dlatego mnie tak suszy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po obiedzie a teraz idę do miasta po dobre ciacho na jutro... WBW MIŁEGO DNIA ŻYCZĘ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytam Was .
I pozdrawiam milo👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
🖐️Wszystkim ! Nim ptaki zanucą, A dzień się rozrośnie, Na tym bożym świecie Budzi się przedwiośnie. Jeszcze chłód.. i promień Słońca mknie ukośnie, Lecz trwajmy w pokoju, Bo to już przedwiośnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
Czym jesteś Lecieć bym chciała daleko... daleko... Gdzie z brzóz płaczących srebrne rosy cieką, Kędy szum lasów pierś przejmuje drżeniem... - Czym jesteś, szczęście? - Wspomnieniem? Lecieć bym chciała tam, gdzie olchy rosną, Gdzie głogi dzikie zakwitają wiosną, Gdzie się powoje, jak baśń dziwna, plotą... - Czym jesteś, szczęście? - Tęsknotą? Lecieć bym chciała - za jasnym gdzieś zdrojem Myśl puścić wolno, jak wody bieżące... I widzieć tylko łan zboża i słońce... - Czym jesteś, szczęście? - Spokojem? Lecieć bym chciała, lecz nie wiem, do czego Wyciągnąć ręce i przywrzeć płomieniem... Idę - a za mną cień smutku dawnego... Czym jesteś, szczęście? - Złudzeniem? Lecieć bym chciała do chwilek tych jasnych, Gdy życie, pragnień nieświadome własnych, Jest jako blaski, co na wschodzie dnieją... - Czym jesteś, szczęście? - Nadzieją? Lecieć bym chciała... sen cichy, sen zloty Prześnić samotna i konać z tęsknoty. I "kocham" mówić dalekim spojrzeniem... - Czym jesteś, szczęście? - Pragnienien Lecieć bym chciała i nie wrócić więcej... Raz tylko serce uderza goręcej, A potem cisza... wszystko się prześniło... - Czym jesteś, szczęście? - Mogiłą? Maria Konopnicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
KTO JEST POETA poeta jest ten ktory pisze wiersze i ten ktory wierszy nie pisze poeta jest ten ktory zrzuca wiezy i ten ktory wiezy naklada poeta jest ten ktory wierzy i ten ktory uwierzyc nie morze poeta jest ten ktory klamal i ten ktorego oklamano ten ktory upadl i ten ktory sie podnosi poeta jest ten ktory odchodzi i ten ktory odejsc nie moze /Tadeusz Ruzewicz/ Milego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
Jasio przynosi do domu torbę pełną jabłek. Mama pyta go: - Skąd masz te jabłka? Na to Jasiu: - Od sąsiada. - A on wie o tym? - pyta mama. - No pewnie, przecież mnie gonił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 65
Jutro święto kobiet ❤️ Maciej Maleńczuk W tym dniu nieistniejącym święta kobiet A jednak właśnie ten dzień się pamięta Doprawdy składam tę wiązankę tobie Z wyrzutów sumienia Niech że na gorsze nic już nigdy się nie zmieni I nikt nie każe ci być twardą i bez wad Miej zawsze dużo dobrych rzeczy do jedzenia Bezpieczny własny świat Cóż jeszcze tylko bukiet szczerych chęci Co nie jest więcej wart niż ćwiartka w bramie Niech nic już nigdy złego się nie święci Święte niech - święci się Nie telep się samotnie w czterech ścianach W każdy odgłos się nie wsłuchuj jak ten pies Niech tylko słońce w twoje okno skośnie wpada Nie tylko ciągle deszcz A życie twoje niechże będzie żywe I pełne miłych żywych niespodzianek I nie bierz dobrych monet za fałszywe Mimo że mimo że Ubieraj się w kolory - nie na czarno I niech telefon dzwoni bodaj cały dzień I nie trać wiary - niech na twoją przyszłość całą Nie padnie nigdy cień W tym dniu nieistniejącym święta kobiet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 65
Najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny. I to jest prawda, to jest fakt, dziewczęcy urok, wdzięk i takt. I chyba w całym świecie piękniejszych nie znajdziecie, za jeden uśmiech oddałbym Chicago, Paryż, Krym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 65
Mężczyzna uczyni wszystko dla kobiety, którą niegdyś kochał, nigdy jednak nie zakocha się w niej powtórnie. — Oscar Wilde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 65
Kobieta patrzy na jednego mężczyznę, rozmawia z drugim, a myśli o trzecim. — George Bernard Shaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 65
Dobranoc wpadnę do was jutro.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow ! W oazie już świątecznie:) To i ja coś dołożę:) PRAWDZIWA KOBIETA: Nigdy nie ma: 1. Czasu 2. Pieniędzy 3. W co się ubrać Zawsze ma: 1. Rację 2. Genialne dzieci 3. Męża idiotę Z niczego potrafi zrobić: 1. Sałatkę 2. Kapelusz 3. Awanturę małżeńską Trzy okresy w życiu kobiety: 1. Pierwszy: Psuje nerwy swojemu ojcu 2. Drugi: Psuje nerwy swojemu mężowi 3. Trzeci: Psuje nerwy swojemu zięciowi Trzy zwierzątka prawdziwej kobiety: NORKI ( w szafie ) JAGUAR ( w garażu ) OSIOŁ ( co na to wszystko zarobi !)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być kobietą, być kobietą - marzę ciągle będąc dzieckiem, być kobietą, bo kobiety są występne i zdradzieckie... Być kobietą, być kobietą - oszukiwać, dręczyć, zdradzać nawet, gdyby komuś miało to przeszkadzać. Mieć z pół kilo biżuterii, kapelusze takie duże i od stałych wielbicieli wciąż dostawać listy, róże. Na bankietach, wernisażach pokazywać się codziennie... Być kobietą - ta tęsknota się niekiedy budzi we mnie. Ekscentryczną być kobietą - przyjaciółki niech nie milkną, czas niech płynie w rytmie walca, dzień niech jedną będzie chwilką. Jakaś rola w głównym filmie, jakiś romans niebanalny... Być kobietą w dobrym stylu, Boże, daj mi... Gdzieś wyjeżdżać niespodzianie, coś porzucać bezpowrotnie, łamać serca twardym panom, pewną siebie być okropnie... Może muzą dla poetów, adresatką wielkich wzruszeń? Być kobietą w każdym calu kiedyś przecież zostać muszę! Być kobietą, być kobietą - marzę ciągle... itd. Ach, kobietą być nareszcie, a najczęściej o tym marzę, kiedy piorę ci koszule, albo... naleśniki smażę... http://karino.wrzuta.pl/audio/on4EsbFDT2/alicja_majewska_-_byc_kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Kobiet Janina Gałczyńska Dzień 8 marca to kobiece święto. Są uprzejmości, toasty, prezenty. Każdy kwiat wręcza z twarzą uśmiechniętą, choć zwykle bywa zły i nadęty. Schodzą się goście, składają życzenia. Solenizantka także uśmiechnięta. Lecz chcę zapytać, tak dla przypomnienia, czy o kobietach ktoś zwykle pamięta? Że ostatnie spać idą, a pierwsze się budzą, że wciąż pracują od świta do zmroku, że nieustannie dla swoich się trudzą, a zauważane są raz w roku. Ja życzę Wam kochane miłego święta I dużo upominków:) ja tez dostałam naręcze tulipanków i dożo buziaków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina 57
🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Jestem kobietą Słodkie żywioły we mnie śpią Mogę lawiną runąć złą Żarem pustyni spalam się Fatamorganą staję się Czasem jak odpływ zwalam z nóg Czasem jak przypływ sięgam ust A gdy pogodną chwilę masz Spadam jak mgła Jestem kobietą Wodą ogniem burzą perłą na dnie Wolna jak rzeka Nigdy nigdy nie poddam się Jestem kobietą Jestem dobrem jestem złem Jestem wodą jestem ogniem Jawą i snem Mogę lodowcem sięgać chmur Mogę Niagarą spadać w dół Mogę jak Etna zbudzić się Więc nie złość mnie Jestem kobietą Wodą ogniem burzą perłą na dnie Wolna jak rzeka Nigdy nigdy nie poddam się Jestem kobietą Jestem dobrem jestem złem Jestem wodą jestem ogniem Jawą i snem... /Edyta Górniak/ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Pięknego dnia życzę i pozdrawiam WBW 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Przyjm życzenia Babo kochana od drugiej baby z samego rana. Niech dzień cały będzie radosny, bądź zdrowa Babo - aby do wiosny! Szczęścia życzę Tobie, sobie i kobietom na całym globie! By marzenia się spełniły, a Nas chłopy wyręczyli! My dziś drinki i kaweczki, Nasze święto dziś Babeczki! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaraz mam wychodne...:) Dzis pani SABCIA ma wychodne i dziś na zimnej będzie bal..... la lalalalalal la lalalalalalala lalalalalalala lalalalalala.................... ....................................la lalalalalala........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko Ty słyszysz. /Paulo Coelho/ 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek65
8 MARCA!!! Marzec, marzec pięknie się wystroił, w kole, w kole miedzy nami stoi no i z mina uśmięchnięta, pyta, jakie dzisiaj święto? Zapamiętaj sobie, dzisiaj jest DZIEŃ KOBIET! ******************************************************* Róża jest kwiatem miłości, Która wybacza wszelkie złości. Róża zdrady nie toleruje, A jednak ludzi w sobie rozkochuje. Róża posiada trzy barwy wspaniałe: Są róże niebieskie, czerwone i białe. Czerwoną różę właśnie wszystkim Kobietkom w oazie podaruję... Wszystkiego co naj życzy Jasiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×