Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość OL
Przyjaciołom Obeznani w przestrzeniach od ziemi do gwiazd, gubimy się w przestrzeni od ziemi do głowy. Jest międzyplanetarnie od żalu do łzy. W drodze z fałszu ku prawdzie przestajesz być młody. Śmieszą nas odrzutowce, ta szczelina ciszy między lotem a głosem - jako rekord świata. Były szybsze odloty. Ich spóźniony głos wyszarpuje nas ze snu dopiero po latach. Rozlega się wołanie: Jesteśmy niewinni! Kto to woła? Biegniemy, okna otwieramy. Głos urywa się nagle. Za oknami gwiazdy spadają, jak po salwie tynk spada ze ściany. Wisława Szymborska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna.
dzisiaj 19:29 d¦d...(")”(")....................(")”(")...d¦d d¦d..('( ö,)')..................('( ö,).....d¦d d¦d....(.¦.)(")..............(")(.¦.),)....d¦d -----------------------------$$$$$$$ -----------------------$$$$$$$ .......* -----------------$$$$$$$$......:* ------------$$$$$$$$$.............* --------$$$$$$$$$$......* -----$$$$$$$$$$....................* ---$$$$$$$$$$.......... * --$$$$$$$$$....................* -$$$$$$$$$........* $$$$$$$$$.....................* $$$$$$$$$......*.......* -$$$$$$$$$..................* --$$$$$$$$$..... * ---$$$$$$$$$ ...........* -----$$$$$$$$$...............* -------$$$$$$$$$....* -----------$$$$$$$$$...............* ---------------$$$$$$$$$......* --------------------$$$$$$$$$.........* --------------------------$$$$$$$$$$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina 6
Cieszę się, że znalazłam ten topik, mam zamiar zaglądać tu czasem. Czy mogę? Milutko tu i tak spokojnie , można się zastanowić nad zabieganym życiem... Jestem od 3 lat na zasiłku przedemerytalnym i dopiero teraz mam czas na wszystko... nawet na komputer, książki, spacery i wypady za miasto , często podróżuję i zwiedzam piękne zakątki Polski. pozdrawiam wszystkich , dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dzisiaj melodie do spania....... Przespałam chyba ze 14 godzin , za wszystkie czasy odsypiam... jutro będę miała pełne ręce roboty bo rodzinka przyjeżdża:) ale ciesze eis , bo nie lubię być sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinko , możesz, możesz wpadaj jak najczęściej do oazy... Serdecznie zapraszamy i cieszymy się , ze ci tu się podoba z nami, bo niektórzy uważają nas tu troszkę za dziwolągów.ha ha ha ha ha , ale każdy ma prawo do swojego zdania...i to nas nie martwi , bo my kochamy poezje , muzykę i cztery wszystkie pory roku.. Nadchodzi :) Wiosna !!! Musimy się tylko rozejrzeć i zobaczyć ile piękna nas w tej porze otacza... 1. słońce 2. zieleń 3.kwiaty itd... itd... ha ha ha ha ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRANOC Śpij i zamknij oczy śnij - śnij Śpij i zamknij oczy śnij - śnij A ja będę twym aniołem Twą radością, smutkiem, żalem Będę gwiazdą na twym niebie Będę zawsze obok Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szafirowa romanca K.I.Gałczyński Szafirową nitkę wieczór plącze, szafirowe cienie zwodzą nas, szafirowy, szafirowy chłopcze, że mnie kochasz, powiedz jeszcze raz. Jeszcze raz w sekrecie szukasz moich rąk, jeszcze raz jak pierścień drży księżyca krąg, jeszcze raz namowy i rozmowy, jeszcze raz, chłopcze szafirowy - jeszcze raz w jaśminy, jeszcze raz pod wiatr, jeszcze raz popłynę pieśń bez słów przez świat, jeszcze raz powróżysz z płatków róży i powtórzysz wszystko jeszcze raz. Jeśli kiedyś będziesz w wielkiej biedzie, zagubiony w plątaninie lat, do altany dawnej cię powiedzie, zaprowadzi szafirowy ślad - szafirowe ptaki z szafirowych gwiazd, szafirowe szlaki szafirowych gwiazd, szafirowe noce i noc owa od szafiru cała szafirowa, szafirowe suknie, szafirowy dzień, Jeśli raz pokochasz w życiu szafir, pójdziesz w szafir jako jedna z gwiazd Kolorowych snów.WBW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocy i sza Dobrej nocy i sza, do białego śpij dnia, Spij, dziecino, oczka zmruż, śpij do wschodu rannych zórz. Mama zaś będzie tu śpiewać piosnki do snu. (bis) Gwiazdki w górze już lśnią, wszystkie dzieci już śpią, więc i ty swe oczka zmruż, śpij do wschodu rannych zórz. Jutro znów w ranny czas zbudzi cię słońca blask. (bis)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 65
Ostatni będą pierwszymi... hahahaha listeczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 65
naprawdę ostatnio tu nie ma z kim pogadać. napije się Y piwka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 65
Botanika na wesoło DZIEWICA POSPOLITA Roślina krótkotrwała, wymagająca szczególnej pielęgnacji. Chętnie poddaje się flancowaniu. STARA PANNA Roślina długotrwała i pnąca, czepiająca się wszystkiego i wszystkich. Żyje w miejscach odosobnionych nie wiadomo z kim. KOCHANKA Roślina kwitnąca pasożytnicza z gatunku motylkowatych. Z uwagi na duże koszty w naszych warunkach trudna do hodowli domowej. Rozkwita nocą. ŻONA Pożyteczne zwierzę domowe, pociągowe, bardzo nerwowe, ale wytrwałe. Żywi się odpadkami, w hodowli domowej bardzo opłacalna przynosząca duże korzyści. ROZWÓDKA Należy do owadów występujących w dużych ilościach, znana w przyrodzie pod nazwą szarańcza. Samiczki pozostawia w spokoju, samców niszczy od korzenia. Czyni szkody w ubraniu zwłaszcza w kieszeni. WDOWA Wierzba z gatunku płaczących, szybko próchniejąca. KAWALER Ptak przelotny, dzieci swoje podrzuca innym i wówczas zmienia miejsce pobytu. Jest trudny do chwycenia w sidła. STARY KAWALER Grzyb jadowity o gorzkim smaku. Żyje przeważnie sam lub w symbiozie z purchawką pospolitą MĄŻ Zwierzę domowe z gatunku leniwców. Ze względu na dużą żarłoczność w warunkach domowych przynosi duże straty. W hodowli nieopłacalny. Pochodzenie – skrzyżowanie trutnia z padalcem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem... Różyczko, wybacz moją ciekawość :-O 👄 Bo tak sobie myślę, ze Ty musisz być bardzo szczęśliwą i góra 30-letnią albo i młodszą osóbką ... Twoje wpisy coraz bardziej mnie o tym przekonują... Piosenki i fotki są super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, a - kotki dwa A,a - kotki dwa, szare, bure obydwa. Nic nie będą robiły, tylko dziecko bawiły. Jak się kotki rozigrały, to dziecinę kołysały. Jeden szary, drugi bury, a ten trzeci myk! do dziury. Żeby tylko jeden był, to by z dzieckiem mleczko pił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKKKKKKKKKK
W piątek Wiosna:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adadadad
www.brzydula-tvn.comuv.com super strona o serialowej brzyduli!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adadadad
http://brzydula-tvn.comuv.com/index.html super strona o serialowej brzyduli!!!!!!!!!!!!!!!!! http://brzydula-tvn.comuv.com/index.html super strona o serialowej brzyduli!!!!!!!!!!!!!!!!! http://brzydula-tvn.comuv.com/index.html super strona o serialowej brzyduli!!!!!!!!!!!!!!!!! http://brzydula-tvn.comuv.com/index.html super strona o serialowej brzyduli!!!!!!!!!!!!!!!!! http://brzydula-tvn.comuv.com/index.html super strona o serialowej brzyduli!!!!!!!!!!!!!!!!! http://brzydula-tvn.comuv.com/index.html super strona o serialowej brzyduli!!!!!!!!!!!!!!!!! http://brzydula-tvn.comuv.com/index.html super strona o serialowej brzyduli!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nocą! Wpadłam jeszcze was poczytać , bo tak się zaczytałam i chciałam już skończyć ta wspaniała ksiazke:) Ale na oczy dobrze nie widzę i odłożę to do jutra :):):):):) Spijcie słodziutko ..... A ja będę Waszym aniołem lalllaalalalalallalal........................ ::::::::::::::::::::::::....................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani! Już wróciło życie do normy w domu aż za gwarno , ale lubię tak i nie narzekam... Dzieciaki przywieźli mi 2 wiadra świeżutkich ryb od rybaków i tak smażymy je na okrągło, bo wszyscy jesteśmy rybożerni... ha ha ha ha ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...
´ # 17 marca - Gdy na Gertrudy zjawią się bociany, to wiosna już rychło nastanie. # Święta Gertruda ? zaprzęgaj woły do pługa. # Ogrodniku, Św. Gertruda gdy słońcem błyśnie zrobi cuda oczywiście. # W dzień Gertrudy, jeśli mróz u nas, przez czterdzieści dni zimowy czas. # Od Trzech Króli (06.01) będą mrozy do Gietrudi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...
Jutro:) # 18 marca - Na Św. Edwarda zimy pogarda. # Po marcu, co mgłą raczy, tyleż lato się zapłacze. # Po marcu grzmiącym, maj śniegiem ćmiący. # Suchy marzec, mokry maj czyni gumno jako gaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×