Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Mówię Dobranoc:) Przesyłam parę buziaków na noc.👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄 Może to dużo, może to mało, by Wam się dobrze tej nocy spało! 👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄 WBW, Jesteście :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarzębinko , wszystko przez miesiąc nadrobisz👄 Ja jeszcze nie zaczęłam wiosennych porządków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...
# 11 marca - A po marcu, co mgłą raczy, tyleż lato się napłacze. # Ruszaj w marcu w pole, by po trochu rzucić w ziemię owsa, grochu. # Gdy marzec deszczowy, suche lato rodzi i zasiewom szkodzi. # Suchy marzec, mokry maj, będzie żytko jako (niby) gaj. # W marcu słońce grzeje, czasem śnieżek sieje. # Suchy marzec kwiecień nagradza, bo na pola deszcze sprowadza. # To, co marzec sobie marzy, to jest sęk dla gospodarzy. # W marcu, choć słota, rzucaj zboże do błota. # Marzec, co z deszczem chadza, mokry czerwiec spro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...
Jutro:) # 12 marca - Na Św. Grzegorza idzie zima do morza. # Groch, Święty Grzegorz zasiewa, soczewicę Jakub miewa. # I na lądzie, i na morzu, wszędzie bieda, mój Grzegorzu. # Jeszcze Grześ gdzieś, a już mu kaszę studzą. # Po Świętym Grzegorzu nie paś bydła na zbożu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...
a po jutrze wyjeżdżam na weekend:) # 13 marca - Gust kobiety, łaska pańska i marcowa pogoda zawsze niestałe. # Nie siejesz grochu w marcu,, nie masz go w garncu. # Kiedy starzec chory w marcu, będzie zdrów, lecz gdy baba w maju słaba, pacierz zmów. # Marzec, czy słoneczny, czy płaczliwy, listopada obraz żywy Milego weekendu i miłych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leoka
Cześć! Piotr Szczepanik Romans Romans śpiewam bo śpiewam! Bo jestem śpiewakiem! Ono była żebraczką a on był żebrakiem Pokochali się nagle na rogu ulicy I nie było uboższej w mieście tajemnicy ... Nastała noc majowa gwieździście wesoła Siedli - ramię z ramieniem - na stopniach kościoła. Ona mu podawała z wyrazem skupienia To usta do pieszczoty to - chleb do gryzienia. I tak śniąc przegryzali pod majowym niebem Na przemian chleb - pieszczotą a pieszczotę - chlebem. I dwa głody sycili pod opieką wiosny: Jeden głód - ten żebraczy a drugi - miłosny. Poeta co ich widział zgadł jak żyć potrzeba? Ma dwa głody lecz brak mu - dziewczyny i chleba.piękne to;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leoka
"Jedno jest w życiu szczęście, kochać i być kochanym "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leoka
Za oknem od rana pada , a ja mam zły humor :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
William Butler Yeats Kiedy już siwa twa głowa Kiedy już siwa twa głowa, osnuta snem, zamyśleniem, Pochyli się nad kominkiem, weź w ręce tę książkę i czytaj, Czytaj powoli i wspomnij, jak uśmiech twój niegdyś rozkwitał, I wspomnij, jakim głębokim oczy mroczyły się cieniem. I wspomnij jak wielu kochało uśmiech łagodny i jasny, Kochało -- szczerze lub złudnie -- czar, co radość twą zdobił, Lecz jeden człowiek miłował duszę wędrowną w tobie, I wtedy miłował najbardziej, gdy w smutku twe oczy gasły. Schylając się tak, schylając nad tlejącym ogniskiem, Pomyśl, trochę ze smutkiem, o tym, jak miłość odeszła. Czy odleciała na skrzydłach, by w górach wysokich zamieszkać, Czy może twarz swą ukryła w gwiazd zamieci srebrzystej. przekład - Zygmunt Kubiak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy jesteś świat się śmieje... Słońce świeci,wiatr nie wieje ... Przy Tobie PRZYJACIELU wciąż jest lato. więc Dziękuję Wam za to .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek...
Pozdrawiam WBW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez cały dzień pada , pochmurno , ze psa z konta nie wygon,,, Tak mawiała moja dawna koleżanka:) Ja dziś tez mam dołek, tylko leżę , czytam i patrze w tv ... I czekam z wami na słoneczko:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
Ja tez:) słoneczka życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na DOBRANOC kilka słów... Życzę Wszystkim słodkich snów, by aniołki się przyśniły i ode mnie pozdrowiły. Księżyc świeci dzisiaj jasno, niech Wam on pomoże zasnąć! _____ ,☆.*`,☆.*`,☆. __,☆.*`,☆.*`,☆. _,☆.*`,☆.*`,☆. ☆.*`,☆.*`,☆. ☆.*`,☆.*`,☆. _,☆.*`,☆.*`,☆. __,☆.*`,☆.*`,☆. _____ ,☆.*`,☆.*`,☆. (_¸.*(_¸.*\'´—`\'*.¸.*\'´—`\'*.¸_)\'*¸_) --(_¸.*\'´(_¸.*\'´`\'\'´—`\'*.¸_)`\'*.¸_) ----\'(_¸.*\'´(_¸.**.¸_)`\'*.¸_) ----------`(_¸.*\'´`\'*.¸_) DOBRANOC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idzie niebo Idzie niebo ciemną nocą, Ma w fartuszku pełno gwiazd. Gwiazdki świecą i migocą, aż wyjrzały ptaszki z gniazd. Jak wyjrzały - zobaczyły i nie chciały dalej spać, kaprysiły, grymasiły, żeby im po jednej dać! - Gwiazdki nie są do zabawy, tożby nocka była zła! Ej! Usłyszy kot kulawy! Cicho bądźcie!...A,a,a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulala.
Dobry wieczór! Pozdrawiam , tu jak zwykle poetycko... 👄 pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela.
Miluśko pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela.
13 PIĄTEK :) MÓJ SZCZĘŚLIWY DZIEŃ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela.
Trzynastego - Katarzyna Sobczyk Trzynastego nawet w grudniu jest wiosna. 13 każda droga jest prosta. 13 nie liczy się strat. 13 od morza do Tatr. 13 kapelusze z głów poważnych zrywa wiatr. 13 wszystko zdarzyć się może. 13 świat w różowym kolorze. 13 smucą mnie łzy. 13 piękniejsze mam sny. 13, a Ty właśnie trzynastego jesteś zły. Ref. Wiem, że gniewasz się na mnie, bo powodów mam tysiąc. Ale jedno Ci powiem, jedno mogę Ci przysiąc. 13 wiosna Twoje ma imię. 13 twoje myśli są przy mnie. 13 nie widzę Twych wad. 13 piękniejszy jest świat. 13 i dlatego trzynastego śpiewam tak: Ref. 13 wiosna Twoje ma imię. 13 od morza do Tatr. 13 piękniejszy jest świat. 13 zaśpiewam Ci tak. Ref. Miłego i słonecznego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani dziś jeszcze godzinka i zmykam do domku, tak pięknie słonce świeci , ze chętnie bym się przespacerowała , na skróty przez park , ale jestem autem:( Dla mnie tez ten dzień jak każdy inny , nie wierze w przesady... Pozdrawiam i przesyłam buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SŁONKO” ADAM ASNYK Wędrowało sobie słonko, Uśmiechnięte, jasne, złote, Szło nad gajem, szło nad łąką, Napotkało w łzach sierotę - Ten się żali: "Tak wesoło Świecisz światu, słonko moje, Uśmiechami sypiesz wkoło, Gdy ja smutny we łzach stoję; Obojętnie patrzysz na to, Jak się ludzkie serca męczą... I nad każdą ludzką stratą Promienistą błyskasz tęczą." Słonko na to; "Biedne dziecię! I mnie smutno na niebiosach, Gdy o waszym myślę świecie I o ludzi ciężkich losach. Lecz nie mogę ustać w drodze, By nad każdą boleć raną - Więc w złocistym blasku chodzę, Wypełniając, co kazano. Nie pomogą próżne żale... Ból swój niebu trza polecić - A samemu wciąż wytrwale Trzeba naprzód iść... i świecić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
miłego weekendu!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×