Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Niesmiala
MIŁOŚĆ MATKI Ile potrzeba.. miłości... nadziei w ciągłej rozterce.. bo matkę.. oszukać najprościej.. wykorzystać jej wiarę i serce.. Zadania, nikt nie ułatwia.. Zwyczajnie.., do brudu jest zmiotką.. a.. prawdę.. poznaje ostatnia.. Kocha? .. Czy jest, idiotką ? Anna Wojdecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
Ja tez:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
Moze poryczymy sobie razem i będzie nam lżej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
KROPLA ŻYCIA .. mój czas, nie minął.. choć, wszystko się zmienia.. Ja jestem drobiną oceanu istnienia. Nie ważne, zaręczam, czy jestem obłokiem, kroplą, z której tęcza, czy też, łzą pod okiem, w leniwym strumieniu, czy w fali tsunami, potem, na ramieniu, płynę ze ściekami, ożywiam ogrody, czy służę do picia, JESTEM KROPLĄ WODY ! JESTEM KROPLĄ ŻYCIA ! Anna Wojdecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wielka przyjemnością napije się z tobą herbatki, ach, nawet nie wiesz jak mi ten płacz i ty pomogłaś👄 Cudowne te wiersze Anny Wojdeckiej Dziękuje Ci za pocieszenie , i ze pobyłaś tu ze mną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek64
Pozdrawiam chore i zdrowe dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wielka przyjemnością napije się z tobą herbatki, ach, nawet nie wiesz jak mi ten płacz i ty pomogłaś👄 Cudowne te wiersze Anny Wojdeckiej Dziękuje Ci za pocieszenie , i ze pobyłaś tu ze mną... nie mogłam wejść do oazy....:( Błąd: brak dostępu do bazy danych. Spróbuj ponownie za chwilę. Tez znalazłam pienny wiersz.... SERCE MATKI Twe serce w boleści łkało; Bez włóczni - z żalu krwawiło, Kiedy pokornie tak stało I - na konanie patrzyło… Patrzyło jak w Ojca Ręce, Syn Swoją duszę powierza Tak - między łotrami - w męce, Na znak z człowiekiem przymierza. I - Serce Twoje wiedziało, Że rodzi się odkupienie; Bez serca by się nie stało, Całego świata zbawienie… Jak wtedy tam na Golgocie, Twe serce otwarte - czeka, Czeka w Matczynej tęsknocie, Żeby przytulić człowieka… Do serca przytulić Możesz, Jak kiedyś Tuliłaś Syna - Nas wszystkich ,gdy tak w pokorze , Wierzymy - Żeś jest Jedyna… skorpion A teraz położę się troszkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
pośpij troszeczkę Granatku... Tez na topik nie mogłam wejść ... Jasku, witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XL
Moje kochane chore biedulki👄 WITAM WSZYSTKICH W OAZIE:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam oaze i zycze wszystkim bywalccem milego wieczorku:) Przykro mi dziewczynki z waszego smutku i bolu glowek:( Czarly mial dzis zdjete szwy i goi sie na nim jak na psie:-D Weterynarz sprzedal mi masc , ktora musze smarowac blizne Czarlego, rano i wieczorem... Kochani zrobilam teraz Czarlemu fotke ale cos nie moglam w aparacie swiatla ustawic... Wlasnie posmarowalam go mascia i zrobilam mu z rajstop mojej wnusi taka koszulke by nie lizal tej blizny... Charly dzis:) http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Anjasdomki165.jpg Czarly latem:-D http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/100_2133.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/100_2329.jpg Czarly 2006 rok:-D To moja wnusia tak wariuje nieraz z nim:-D http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Weihnachtskarte013.jpg A na koniec jabłuszko pełne snu:-D Z mojego ogrodka:) » Mieczysław Wojnicki » Jabłuszko pełne snu Jabłuszko pełne snu Rubinowe jabłuszko w sen zapadło na trawie Szedł pan kapral uliczką zerknął na nie ciekawie Zerknął stanął i stoi pary z gęby nie puszcza Pewno nigdy nie widział chrapiącego jabłuszka O jabłuszko jabłuszko Jabłuszko pełne snu O gdzie spojrzeć jabłuszko Jabłuszko tam i tu O gdzie spojrzeć jabłuszko Jabłuszko pełne snu Jabłuszko tam i tu Długo głowił się kapra aż się ujął pod boki Cóż się mogło jabłuszku przyśnić we śnie głębokim Może słońce sierpniowe ten generał jabłuszek Może całus od gruszek lub na zimę kożuszek O jabłuszko itd. Wtem usłyszał że jabłko we śnie mówi do niego \" Weź mój rubin i złoto nie bądź gapą kolego\" Po czym zaraz czmychnęło za jeziora i lasy Nie dogonił go kapral choć pogubił obcasy O jabłuszko jabłuszko Jabłuszko pełne snu O gdzie spojrzeć jabłuszko Jabłuszko tam i tu O gdzie spojrzeć jabłuszko Jabłuszko pełne snu Jabłuszko tam i tu Będzie za to mozolnie w pace liczyć dni długie Oj nieprędko pan kapral znowu będzie mieć w czubie Wy nie śmiejcie się z niego wszak morowe z was chłopy Wam też mogą się trafić bo się liczą na kopy O jabłuszka jabłuszka Jabłuszka pełne snu O gdzie spojrzeć jabłuszka Jabłuszka tam i tu O gdzie spojrzeć jabłuszka Jabłuszka pełne snu Jabłuszka tam i tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek64
Alisarko, cudowne 👄 PIESEK TEZ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem... Nieśmiała i Granatku popłakałam się Was czytając.... Alisarko! Cudowny ten twój Czarly a jabłuszko smakowite:-D Bajka wspaniała , wiersze tez, fotki super , milo do Was się wpada... Dziewczynki:-D Paluszek i główka to szkolna wymówka:-) Ja tylko żartuje:-D Mari wyjechała a Samotny siedzi smutny :-D :-D NIE PLACZ ,KIEDY ODJADE,SERCEM BEDE PRZY TOBIE, NIE PLACZ,KIEDY ODJADE ZOSTAWIE CI TE MELODIE, PIOSENKE,KTORA PRZYPOMNI NIEPOWTARZALNE TE CHWILE I SLOWA CICHO SZEPTANE,TYLKO TOBIE JEDYNEJ. TI AMO - TO ZNACZY KOCHAM, TI BACCIO - CALUJE CIEBIE, GDY JESTEM Z TOBA DZIEWCZYNO, TAK DOBRZE MI JAK W NIEBIE. CHOCIAZ BEDE DALEKO, WROCE MILOSCI SLADEM, WIEC ZANUC NASZA MELODIE I NIE PLACZ,KIEDY ODJADE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
A motylek wspaniały:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Tuuuju, ty topikowy mały diabliczku:-D :-D❤️ Pojawiasz się i znikasz i znikasz mam na twym punkcie bzika ... Jesteś wesołą kobitką, a ja wesołym chłopakiem:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i przesylam buziaczki dla wszystkich bez wyjatku👄 Jas ma duzo pracy i caly czas , okupuje komputer... Moze na swieta przyniesie mi Mikolaj wlasnego kompa , to bede mogla czesciej przebywac z wami:-D A teraz spadam i zycze wszystkim Oazowiczaninom :-D milsi i spokojnej nocy... 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Autor. nieznany Kołysanki - utulanki do snu ukołyszą. Kołysanki - utulanki otulą cię ciszą. Kołysanki - utulanki do snu ukołyszą. Kołysanki - utulanki otulą cię ciszą. Kołysanki - utulanki otulą cię ciszą. Noc koszyczek srebrny niesie, a w nim niespodzianki: gwiazdki z nieba, róg księżyca, sen i kołysanki. Kołysanki - utulanki śpiewnie utulają. Kołysanki - utulanki do snu zapraszają. 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 tuuuuja:-D:-D:-D Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MILEJ I SPOKOJNEJ NOCKI👄👄[usta👄👄👄👄 usta]👄[usta👄👄👄👄 usta]👄[usta👄👄👄👄 usta]👄[usta👄👄👄👄 usta]👄[usta👄👄👄👄 usta]👄[usta👄👄👄👄 usta]👄[usta👄👄👄👄 usta]👄[usta👄👄👄👄 usta]👄[usta👄👄👄👄 usta]👄[usta👄👄👄👄 usta]👄[usta👄👄👄👄 usta]👄[usta👄👄👄👄 usta]👄[usta👄👄👄👄 usta]👄[usta👄👄👄👄 usta]👄[usta👄👄👄👄 Jesteście:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja was lubie
wiersz Szepty - autor marco w szeptach drogę ci wyszepczę ku najcichszym z cichych cisz w szepcie promyk ci wydrepczę szum szemrzący w szeptach słysz wyszepcz zaszepcz czy to już szczerozłota struna cisz wyszepcz zaszepcz czy to już sen najcichszy w ciszy śnisz szepczę szepczę szepczę szepczę szepczę.............. szepczę........................... .................................ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja was lubie
Niech słodki elf Cię do snu ukołysze Niech szmaragdowe ześle Tobie sny Utkany z gwiazd promiennych nocnej ciszy Sen jak marzenie pięknych myśli Twych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny 👄 Chłopaki👄 Lubie Was WBW i życzę kolorowych snów... :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D Wiersz mroczny:P:P Edward Estlin Cummings JEŚLI NIE MOŻESZ JEŚĆ... tłum. Artur Międzyrzecki Jeśli nie możesz jeść powinnaś zapalić ale nie mamy nic do palenia: kochanie pora już spać jeśli nie możesz palić powinnaś Zaśpiewać ale nie mamy o czym śpiewać: kochanie pora już spać jeśli nie możesz śpiewać powinnaś umrzeć ale nie mamy Żadnych umierań: kochanie pora już spać jeśli nie możesz umrzeć powinnaś marzyć ale nie mamy o czym marzyć (kochanie Pora już spać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xavier Villaurrutia NOKTURN LĘKU tłum. Joanna Petry-Mroczkowska Wszystko wśród nocy żywi sekretne obawy: głucha cisza i dźwięki, czas, a także miejsce. Uśpieni w bezruchu czy też lunatycy bezradni jesteśmy wobec owej trwogi. Lecz nie wystarczy zamknąć oczu w mroku ani w sen zapaść, by więcej nie patrzeć, gdyż w surowej ciemności i w grocie uśpienia, to samo światło nocy znów nas obudzi. Wtedy to, niby człowiek, co marzy na jawie, bez celu i powodu zaczynamy biegnąć. A noc przytłacza nas swoją tajemnicą i mówi nam, że umrzeć to znaczy się zbudzić. I któż pośród cieni odludnej ulicy na jakimś murze, w sinym lustrze samotności nie ujrzał, jak coś kroczy, podchodzi ku niemu, i nie czuł chłodu trwogi, śmiertelnego lęku? Lęku, że jest już tylko pustym ciałem, które przywdziałby każdy, ten lub inny człowiek, trwogi, że jeszcze żyjąc, jest już nieobecny, obawy, czy to wszystko istnieje naprawdę. :-D:-D:-D:P:P :P:P :P:P :P:P :P:P :P:P :P:P :P:P :P:P :P:P :P:P :P:P :P:P :P:P :P:P :P:P :P:P :P:P :P:P :P:P :P:P :P:P :P:P :P:P :P:P :P:P :P:P :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×