Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Pozdrawiam i życzę jeszcze miłego poniedziałku:-D Jesteście super , kolędy piękne a fotki cudowne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A. OSIECKA Jeżeli gdzieś jest niebo strona główna dodaj do ulubionych strona startowa księga gości forum dyskusyjne linki mapa strony nowości mp3 napisz Nie wiedziałam, że tak blisko jest to wszystko, to wszystko, o co chodzi... Nie wiedziałam, że tej zimy zatańczymy, zatańczymy jak w ogrodzie... Nie wiedziałam, że się ręce z tego tańca jak z wieńca nie rozplączą, nie wiedziałam, że się serca nigdy więcej, nigdy więcej nie rozłączą, nie wiedziałam, że to można - tak bez tchu... nie wiedziałam, że ja także będę Ewą, nie wierzyłam, nie czekałam, nie przeczułam w głębi snu że jeżeli gdzieś jest niebo, to tu, to tu. Nie wiedziałam, że się serca tak ostudzą, uwierzyłam, że umiera się parami, nie wiedziałam, że się ludzie różnie budzą jak okręty, nie te same, choć w tej samej wciąż przystani... Nie wiedziałam, że to można - tak bez tchu... Nie wiedziałam, że odfrunie, co się rzekło, nie czekałam, nie cierpiałam, nie przeczułam w głębi snu, że jeżeli gdzieś jest piekło, to tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolezanka kawiarniana
Granaciku, toż to nasza Alisaria.... Na 50 siatkach była ta pięknością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolezanka kawiarniana
Dziewczynki pozdrawiam was serdecznie:👄 Ja jestem teraz wiedźmą z numerkiem , ale więcej zdradzić nie mogę:-D ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolezanka kawiarniana
los los karty rozdaje ślepiec czy nie widzi naprawdę ? czy tylko udaje czy ogłuchł od moich wrzasków gdy na próbę już setną wystawiona krzyczę Nie!tej nie chcę ta już była chcę inną on ze spokojem mówi wszystkie już miałaś a ja wrócę w następnym życiu z nowym kart zestawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Zgadłaś kawiarenkowa koleżanko to Alisaria była na 50 siatkach ta piękna czarownica.... zdradzę wam tajemnice a alisaeia ma jutro imieniny i urodziny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
60 siatko! fajnie ze nas o tym powiadomiłaś, wygląda na to ze Alisara ma na imię BASIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny60
Witam mile panie i o zdrówko pytam.-D Jestem już w domu, bo dziś strasznie boli mnie głowa! Ale co ja widzę jutro na Barbórki mamy święto! Moze jeszcze jest tu w oazie jakaś Basia to chętnie pobalujemy w większym gronie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny60
Powiedzcie dziewczyny dlaczego mnie do tej oazy tak ciągnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Ja tez się domyślam! MARI; MARI jest tym powodem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Ja się tez przyznam, ze na imię mi BASKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny60
Super! to już dwie.... może jeszcze się jakaś Basa do imieninek przyzna:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny60
I przyznaje , MARI to wspaniała DZIEWCZYNA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wspaniała, tylko na topiku mało się angażuje i nie czyta wpisów naszych , to jakoś tak dziwnie... nieprawdaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Ja tez spadam bo piekę na jutro torta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
A jakiego Wam upiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny60
KAWOWEGO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
OK! Ale tego guza mogłeś mi darować.-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny60
SORRY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny60
Staff Leopold A gdy ujrzymy sie znowu... Kiedyś po długich latach ujrzymy się znowu. Łódź moja będzie w przystań wracała z połowu Pereł, po które rozkaz twój na burz szaleństwo Wyprawił mnie. Żądałaś, by niebezpieczeństwo Było próbą miłości mej, a twym okupem. W zachód różowy łódź ma wracać będzie z łupem. Gdy na wód senność zaczną od skał padać cienie, A morze będzie ciche jak moje znużenie. Wiosło złożę i zwinę żagiel, jak tęsknotę U progu ukojenia. Fale miekkie, złote Nieść mnie będą spokojnie, jak blade godziny, Na których szczęście płynie w wspomnienia krainy. Na brzegu czekać będziesz. A gdy dotknę ziemi, Milczenie będzie naszym powitaniem. Niemi Popatrzymy na skarbów morzu wzięty przepych Zgasłym spojrzeniem oczu od bujnych łez ślepych. Pójdziem, a ty nie spytasz o moje przygody, Gdy na twojego domu wchodzić będziem schody. Aż kiedy w twym ogrodzie pod ciemnymi drzewy Usiądziem chłodząc skronie letnimi powiewy, Choć nie wyrzeknę słowa brzmiącego wyrzutem, Uczujesz nagle w sercu boleśnie ukłutem Żal obłędny, szalony lęk, jak zawrót głowy, Żeś pierwszy lot mych tęsknot na mozół jałowy Skazała, na tych marnych nam skarbów szukania, I przeklniesz dzień, gdym słuchał twego rozkazania, Choć nie zgadniesz, że jutro opuszczę twe progi: Bom, błądząc, nad cię błędne swe pokochał drogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny60
KALORIA TWÓJ WRÓG ! Ostatnio było coraz smutniej. Dzisiaj na wesoło. Pamiętaj przy tym droga/i czytelniczko/ku, że są indywidualne doświadczenia z dietą, które nie zawsze muszą się pokrywać z Twoimi. KALORIA TWÓJ WRÓG! Kiedy ranek rano wstanie Dobry humor masz, kochanie Lecz gdy wieczór tu zapuka Nadszedł czas na zsumowanie W ruch już rusza kalkulator I czy zima, czy też lato Pracowicie w niego stukasz Licząc każdy jeden baton Wynik zwala cię wnet z nóg Bo kaloria to Twój wróg Widzisz go na każdym kroku Tracisz wciąż przez niego spokój Skórka jabłka jest za tłusta Twój wróg czyha nawet w soku Lecz Ty masz go wciąż na oku I miast czekać gdzieś z pół roku Zasznurować chcesz dziś usta By dokonać superskoku Z wagą swój zaczynasz rajd Każdy produkt jest już “light” Wszystko co ma ten emblemat Jest wpisane w jeden schemat: Tłuszcz bez tłuszczu, cukr bez cukru Słowem: To coś, czego nie ma Tak naprawdę to jest temat Na osobny już poemat... Podam myśli więc ten tu skrót: To jedzenie bez jedzenia. “Lecz kalorii nie ma, wiesz?" No i smaku raczej też! Gdy bieg zaczniesz do urody To zjawiają się też schody Nie pociągnie i wróbelek Przy pomocy samej wody Kuszą strasznie pyszne lody W głowie coraz nowa słodycz “Czas zweryfikować cele Więcej sobie dać swobody Lecz to tylko mały test” Bo kaloria to wróg jest! Lecz niestety w owym teście Coraz więcej chce wciąż jeść się Dieta się już w szwach rozpruwa Coś z nią trzeba zrobić wreszcie A gdy głód już w brzuchu drze się Czy to wiosna, czy to jesień W końcu wniosek się nasuwa: “ Po co ciągle żyć w tym stresie? Jutro jest najlepszy dzień By odchudzić wreszcie się” jacekgetner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam WBW A ndrzejku miły ,Janne. W, 60 siątka, Alisario i WSZYSCY pozostali przepraszam za wszystko, obiecuje solennie zaczynam czytac uważnie, i bawić sie z WAMI na pełnych obrotach u mnie nie jest tak świątecznie i nie będzie , zatem choc tutaj popatrze a teraz dedykacja dla Andrzeja Anna Jantar » Pozwolił nam los Tylko ciebie mam To miło ze tak jest Ktoś nie mógł być już sam Do swego celu biegł Nie rozstaniemy się To najpiękniejsza z prawd Więc uwierz sercu gdy ci daje znak Jeszcze raz pozwolił los Dwojgu ludziom spotkać się Łaskawy los to prawo dał Znaleźć sie zrozumieć się Miał sto innych dla nas szans Lecz dał największą ufał nam Łaskawy los szczęśliwy los Szczęśliwy los Lubię dłonie twe I uśmiech i twój wzrok I co czujesz wiem I tak mnie wzrusza to Jest tyle ciepła w nas I dobre chwile są A serca nasze powtarzają wciąż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , stęskniłam się za wami bardzo:-D Ale nie powiem, pięknie spędziliśmy czas w Krakowie! Janusz po 4 dniach chciał wracać, ale przekabaciłam go i nie żałował , ze został... W tym tygodniu musze po doktorach polatać i pozałatwiać wszystko:... Porządków nie muszę dużych robić , tylko trochę kurze i do jedzonka troszku później naszykować! Dla was przywiozłam:-D KRAKOWSKIE OBWARZANKI:-D http://tylkokuchnia.blox.pl/resource/obwarzanek_krakowski1.jpg http://th.interia.pl/50,b3432e9591238360/obwarzanki.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Nareszcie jesteś Wiosenko !❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×