Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość granatek
Anna Jantar » Radość najpiękniejszych lat To już przedmieścia gorzki smak, autobus rusza w krótki rejs.. Zdyszana biegnę z żartu w żart, z podróży w podróż, z wiersza w wiersz. I kocham, pragnę, tracę tak, jak by się chwilą stawał rok, jak gdyby świat wymykał mi się z rąk. To, co mam (to, co mam), to radość najpiękniejszych lat; to, co mam (to, co mam), to serce, które jeszcze na wszystko stać. To, co mam (to, co mam), to młodość, której nie potrafię kryć, to wiara, że naprawdę umiem żyć - umiem żyć. Już jesień i latawców klucz, a w kinach tyle pustych miejsc. Z niedawnych zdarzeń ścieram kurz, babiego lata wątłą sieć, bo jestem wiatrem, śpiewam wiatr, jestem łąką, trawy źdżbłem. Jak biały jacht, w nieznany płynę dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granatek
już już Y Y i dla samotnego Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granatek
zreszta wszystkim trzeba YYYYYYYYYYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granatek
chyba za stary na kuzyna ale niech Ci bedzie granat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granatek
sto lat , sto lat, sto lat niech żyja nam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to i ja zanuce Biesiadne » U cioci na imieninach U sąsiadów na czwartaku rojno, gwarno, Jak na sylwestra ruch. Radio i patefon gra na zmianę Tango nasze ,tango ukochane. No i wszystkie kuchty do nich się garną, Wytężają słuch Śpiewa gość, gdy sobie popije, Melodię za dwóch U cioci na imieninach Są goście i jest rodzina, Więc program się rozpoczyna Do śmiechu i do łez. Wuj Michał jest za magika Szwagierka koziołki fika Brat szefa odstawia byka, A zięć torreadorem jest. Gość jeden na grzebieniu gra operę, Drugi niby z radia jest spikerem, Mańka-ma dziewczyna-gwiazdę robi z kina, Felek wróży z rąk i nóg. U cioci na imieninach Jest flaszka, dwie butle wina, Śledź, pączki i wieprzowina, Są goście i morowo jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granatek
dokładnie NIECH żYJą NAM 🌼👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, było milo Basienki się ucieszą!!!!! A ja spadam do obowiązków👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarzębina jesienna
Pozdrawiam mile panie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alisario!👄 Wiem , ze masz imieninki i u rodzinki:) Z tej okazji życzę ci kochana: Jak masz na imię ja dobrze wiem więc dziś życzenia złożyć Ci chcę, mnóstwo radości, słodkiej miłości, pełnego szczęścia i wiecznej młodości. Alisario, bardzo cię lubię 👄 Jak wpadnę do oazy to szukam twoich wpisów... bądź z nami kochana... proszę👄 http://ekartki.net.pl/kartki/5/741.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
60 siatko nasza kochana👄 Ty nam dostarczasz dawna muzykę i ciebie lubię bardzo👄 Są rzeczy piękne Piekniejsze od słońca Lecz nie poznane do końca Są słowa piękne Piękniejsze niż rzeczy Lecz je krzyk ludzki niweczy Sa myśli piękne Piękniejsze niż słowa... Tworzyć je trzeba od nowa Sa wiersze piękne Piękniejsze niż myśli... Niech je mój rozum wyśni http://ekartki.net.pl/kartki/5/347.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Witam wszystkie koleżanki !!! Witam BASIE Alisarie i BASIE 60 siat❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominaja
na otwarcie stronki👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×