Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Niesmiala
Dziewczynki ja się dziś nie czuje zdrowo:( Dlaczego tak muszę się męczyć..:( Wpadnę może wieczorkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intryguje mnie
niesmiała ...dzieki i to wyszło 3 w 1 :D przy czarnym niku wola o minute przerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do intryguje mnie... Ja nie myślę ci się tłumaczyć, z tego co robi nasz Wesołek, może jest czarownikiem?:-D A może duchem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Anna Czyżewska \"Anioł na gruszy\" Usiadł anioł na gruszy Za grzechy ludzi wypić musi Czarkę goryczy z piołunem Aby to wszystko zrozumieć, Ogarnąć umysłem swoim Na czym świat niby ten stoi, Na czym człowiek żeruje Jak larwa co się wykluje. Świat niegdysiejszy był prostszy Ale nie brakowało w nim podłości I złości, i nienawiści, i zgrozy. To wszystko Anioła boli Bo jak ma pogodzić się biedak Gdy prośba do niego dociera, Aby bronił i chronił od złego. A On słucha i czeka I gdy chwila złowroga dopadnie człowieka On czeka i szepcze. I staje się świadkiem Upadku grzesznego i tryumfu złego. I usiądzie znów Anioł na gruszy Bo go człowiek do tego zmusi. Karolina Sułek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już niedługo ZAWITA NOWY ROK 2008🌼 \"Kalendarz pełen radości\" Nowy Rok. Dwa krótkie słowa - i wszystko będzie od nowa: styczeń, luty i marzec: Bałwanki, sanki, sasanki, ciepły wiatr wydmie firanki - i już się wiosna pokaże. Powrócą ptaki z południa las się rozśpiewa jak lutnia: kwiecień, maj - dwa pachnące miesiące. A potem stanie przed domem czerwiec z koszykiem poziomek, czerwiec promieni jak słońce. A lipiec przysiądzie na lipie, miodowym kwiatem posypie, zapachnie żniwem i żytem. Potem nad sadem rozbłyśnie sierpień rumiany jak wiśnie, sierpień okryty błękitem. Srebrny od nitek pajęczych wrzesień dzwonkami zadźwięczy: - Dzieci, już pora do szkoły! Ech, pora kolorowa, błyszcząca, kasztanowa, październik, październik wesoły! Listopad - wiatr jak latawiec i biały szron na murawie i chmury śniegiem pachnące. Grudzień z choinką i w szubie. Lubię choinkę i grudzień, lubię cały rok - wszystkie miesiące! Styczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaś poszedł po olej i twarożek na kolacje :-D Jutro będą placki kartoflane, on je uwielbia:-D zresztą ja tez:-D życzę wszystkim paniom i panom miłego wieczorku!!! Idę robić kolacje:) Ale wam nabazgrałam miałam wolna chwilkę:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Czytam topik i przez moment... ktoś wypisywał ohydne rzeczy!!! Powiem tylko tyle kobiety szarsze a takie podle... " WSTYDŹ SIĘ KOBIETO PODŁA"ha ha ha ha I jako chłop dam Ci rade:-D PISAĆ NIE UMIESZ weź się lepiej za śpiewanie...:-D śpiewać każdy może Śpiewać każdy może, trochę lepiej, lub trochę gorzej, ale nie oto chodzi, jak co komu wychodzi. Czasami człowiek musi, inaczej się udusi, ooo Lubię piosenki, różne inne dźwięki szczególnie jak mnie co wzruszy rzuca mnie się na uszy. Teraz będę już szczery wybrałem drogę kariery, kariery na estradzie, na pewno sobie poradzę. Stoję przy mikrofonie, niech mnie który przegoni, różne sceny, brygady, już nie dadzą mi rady bo ja się wcale nie chwalę ja po prostu niestety mam talent. Jak człowiek wierzy w_siebie, to cała reszta to betka, nie ma takiej rury na świecie, której nie można odetkać wejść na estradę i zostać, cała reszta to rzecz prosta. A ja wiem co jest grane, dlatego tutaj zostanę, będę śpiewał piosenki będą klaskać panienki będą dawać mi kwiaty będę teraz bogaty bo ja się wcale nie chwalę ja niestety mam talent jak głos wydaje z_siebie wszyscy są w_siódmym niebie Stoję przy mikrofonie, niech mnie który przegoni, wszystkie sceny, brygady, już nie dadzą mi rady nikt mnie tutaj nie kiwnie bo odczuje to dziwnie ja nikogo nie straszę, ja talentem niestety go gaszę. Bardzo lubię piosenki, i różne inne dźwięki szczególnie jak mnie co wzruszy rzuca mnie się na uszy Ja znam ładne szlagiery pójdę drogą kariery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Pozdrawiam: Wiosenkę Alisarie,Złotą; Nieśmiałą, Granatka, sake, Kasie,Jzabelke i WbW panie jestescie wspaniale babeczki ja stary wam to mowie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Wypiłem dwa kieliszki winka , był mój kolega po fachu... I tak szkolne lata wspominaliśmy...Oglądaliśmy stare fotki i na jednej było to napinane.... Kiedy siedzisz przy zadaniu ie myśl nigdy o kochaniu. Bo kochanie bardzo szkodzi I zadanie nie wychodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam WBW Jasku i takie wpisy pamietam Kwiat jest pamiatką, miłość cierpieniem, a zdjęcie zawsze, miłym wspomnieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo tak napisane było :) Jeśli zniknę z Twej pamięci, w Twoim sercu żyć przestanę. Spójrz na odwrót tego zdjęcia, a wspomnienia wrócą same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Witaj Samotna kobieto👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Jakie piękne są wspomnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Ja pamiętam, te liściki i wierszyki miłosne:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
A zaczęło to się już w 7 klasie:-D Oj, były to wtedy miłostki.... I jaki czlowiek był śmieszny,pamiętam jak swojej wybrance nosiłem teczkę:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasku 64 lubie tez wracać do starych fotografi, tych sprzed lat :) podobne sympatyczne wpisy były do pamietników , ale to raczej dziewczynki prowadziły, a nie chlopcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
I nieraz czekałem na nią specjalnie godzinę pod szkołą , bo miała 1 godzinkę dłużej bo chodziła do 6 klasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Tak masz racje ja wtedy zbierałem samochodziki na resorach, takie malutkie co w kieszeniach się mieściły...:-D Ale dziewczynkom się do pamiętników tez wpisywałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to wczesnie zacząłeś a oto dalsze wierszyki Jeśli lubisz mnie troszeczkę, to zachowaj mą mordeczkę. Choć nie piękna, za to szczera, a to cecha przyjaciela! ja nieumiłam rozmawiac z chłopcami , pisalam lisciki i podawałam do ręki :) potem czekałam na odpowiedź :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
A jednej takiej grubasce to latem żabę za koszule wrzuciłem...Ha ha ha Pamiętam , ale to była draka i o mało w skórę od ojca nie dostałem bo przyszła na skargę i się rozbeczana...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihih ale z Ciebie ananas no no a oto tekst z pamietnika Jak fiołki wśród ukrycia ożywiają tchnieniem wiosny, tak Ty każdy moment życia miej szczęśliwy i radosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Ach, prosta kobietko, wróciły na nowo wspomnienia... Przepraszam cię bardzo, ale położę się bo spać mi asie po tym winie zachciało........... życzę miłego wieczorku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo! 👄👄WBW! Oj, jak fajnie wspominaliście sobie szkolne lata! kiedyś tez byłam landa i młoda:-D I mnie się kolega tak wpisał... \" Na górze róże na dole fijołki kochajmy się razem jak dwa aniołki...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×