Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość nowa50
piękne te wierszyki o kwietniu... ja wam mowie , ze" kwiecień plecień bo przeplata trochę zimy trochę lata.".. i w sobotę ma w nocy być -2....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa50
Obyczaj primaaprilisowych psikusów został zapoczątkowany w połowie XII wieku. Chrześcijaństwo wiąże prima aprilis z Judaszem, który miał się urodzić właśnie 1 kwietnia. Dlatego kojarzony jest z nieprawdą i fałszem. Kłamstwo czy prawda? Prima aprilis polega na robieniu żartów albo celowym wprowadzaniu kogoś w błąd. Niektórzy nawet robią z tego konkurencję. 1 kwietnia także w mediach pojawiają się rozmaite, żartobliwe informacje. Potem są prostowane w kolejnych wydaniach gazet albo serwisach informacyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa50
Rodzina je spokojnie obiad, aż tu nagle wpada Jasiu i drze się: - Mamo, babciu, siostro, Tatuś się powiesił na poddaszu. Wszyscy rzucają łyżki i talerze i pędza po schodach na górę, a Jasiu spokojnie: - Prima aprilis... No to wszyscy wielkie "UFFFFF"... A Jasiu kończy: - ... w piwnicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa50
. Zatrzymuje policjant studenta, legitymuje go, otwiera dowód i czyta: - Widzę, że nie pracujemy. - Nie pracujemy - potwierdza student. - Opieprzamy się... - mówi dalej policjant. - Ano, opieprzamy się - potwierdza student. - O! Studiujemy... - rzecze policjant. - Nieeee, tylko ja studiuję. - odpowiada student. miłego dnia...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani !!! Przyszłam z pracy obładowana zakupami, aż mi się ręce wyciągnęły... Kupiłam środki czyszczące , piorące , dezynfekujące do ogródka ... Pod koniec tygodnia będziemy robić porządek w domku ogrodowym , bo jak się zacznie ciepło to weekendy spędzamy tam a nawet śpimy cala rodzina... Pod koniec kwietnia robimy tam duże party mój małżonek kończy 50 siatkę...Oj będzie co świętować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i zapraszam na placuszki z jabłuszkami i kawę z mlekiem inkę.... mówię wam jak dziś mnie te placuszki smakują zjadłam już 3 a i 4 - tego wtrząchnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa ,fajne te kawały ...:-D Nieśmiała 👄 Wybałuszona , to prawda musimy mieć końskie zdrowie...👄 Złota, pofolguj z ta praca...:) Wszystkich pozostałych pozdrawiam i zapraszam na cieple placuszki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Ja się chętnie poczęstuje placuszkiem! Wiosenko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Ja dziś pomylmy w stołowym okna... bo od deszczu plamy a jak słoneczko zaświeci to widać te zacieki... i zaczyna się kwiecień, po nim przyjdzie cudowny maj, kasztany już cale w pakach i magnolie juz kwitną.....Cudowny jest ten świat wiosna ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Piękne te kwiaty magnolii prawda? Przyjemnego wieczoru WBW 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam WbW! 60 siatko , piękne te fotki... To wyraźnie widać jak każdemu człowiekowi potrzebny jest kontakt z naturą... ja tez idąc bocznymi ulicami, przystaje jak widzę u ludzi w domowych ogródkach budzące się życie...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawlikowska-Jasnorzewska Maria - 10 kwiecień Śnieg i słońce! A w słońcu koszula się huśta... - - - - - - - - uśmiechniętymi usty dął w nią wiatr kwietniowy. Na kolanach zwieszona kołysze się, pusta akrobatka na sznurze, biała i bez głowy. Maria Pawlikowska - Jasnorzewska Pa pa!!!!👄...................................🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiecień ciepły, kwiecień zimny Proszę pana niech pan powie, czy ten kwiecień ma źle w głowie? Raz jest zdrowy, raz z katarem i tak chodzi lat już porę. Kwiecień ciepły, kwiecień zimny czy wy o tym dzieciaki wiecie, raz w kożuchu raz w sandałach jest taki kwiecień plecień. Proszę pani od pogody, czy ten kwiecień nie chce zgody? Sypie śniegiem, słońcem praży, deszcz i burza też się zdarzy. Kwiecień ciepły, kwiecień zimny czy wy o tym dzieciaki wiecie, raz w kożuchu raz w sandałach jest taki kwiecień plecień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka 55
Czesc! A wy tu placuszki wcinacie a ja głupia prasuje , gotuje kartofle na jutro , bo chce jutro zrobić kopytka ... Ja taka ostatnio zaganiana, przed praca prowadzam wnusie do przedszkola , bo córka dostała dobra prace... potem do pracy i do domu gotuje sprzątam i jak dziś jeszcze prasuje .....Ot życie...życie:p. :P:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka 55
chwytam 2 placuszki, bo lubię i znikam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
Praca nie zając Dorotko, nie ucieknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
Ale pewnie Dorotka uciekła... ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
Pewna bardzo wierząca kobieta wybrała się w podróż samolotem. A że bardzo się bała, całą drogę czytała Biblię. Siedział koło niej ateista i widząc jej zaangażowanie, zapytał: - Chyba nie wierzy Pani w to, co piszą w tej książce? - Ależ wierzę, przecież to Biblia! - A co Pani powie o tym człowieku połkniętym przez wieloryba? - O Jonaszu? Wierzę we wszystko, przecież to jest w Biblii! - Nie wierzy chyba Pani, że przeżył coś takiego? - Cóż, zapytam go w niebie. - A jeśli go nie będzie w niebie? - Wtedy Pan go zapyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
Wiecie dlaczego sejm jest okrągły? -A widzieliście kiedyś kwadratowy cyrk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×