Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Hallo! Przyszłam... Jestem głodna jak wilk :-D Tak się chce jeść na powietrzu... Grzeje sobie bigosik , kto ma na świąteczny bigos ochotę? Podobno czym starszy to lepszy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jan Brzechwa-KWOKA Proszę pana, pewna kwoka Traktowała świat z wysoka I mówiła z przekonaniem: "Grunt to dobre wychowanie!" Zaprosiła raz więc gości, By nauczyć ich grzeczności. Pierwszy osioł wszedł, lecz przy tym W progu garnek stłukł kopytem. Kwoka wielki krzyk podniosła: "Widział kto takiego osła?!" Przyszła krowa. Tuż za progiem Zbiła szybę lewym rogiem. Kwoka gniewna i surowa Zawołała: "A to krowa!" Przyszła świnia prosto z błota. Kwoka złości się i miota: "Co też pani tu wyczynia? Tak nabłocić! A to świnia!" Przyszedł baran. Chciał na grzędzie Siąść cichutko w drugim rzędzie, Grzęda pękła. Kwoka wściekła Coś o łbie baranim rzekła I dodała: "Próżne słowa, Takich nikt już nie wychowa, Trudno... Wszyscy się wynoście!" No i poszli sobie goście. Czy ta kwoka, proszę pana, Była dobrze wychowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Kochani tylko cieszyć się życiem wiosna przyszła . uszczęśliwiła wszystkich...:-D Ja tez uradowana , jutro jadę do syna do ogrodu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
.Jest powód do śpiewu.-D Siadła pszczółka na jabłoni i zapyliła kwiat, Po có żeś mi moja miła zawiązała ten świat, Po có żeś mi moja miła zawiązała ten świat. 2. Jam ci świata nie wiązała, zawiązał ci go ksiądz, Jam cię tylko pokochała tyś mnie nie musiał wziąć 3. Jam się pięknie ubierała, pięknie stroiłam się, A tyś myślał żem ja ładna i to uwiodło cię. 4. Murarczyku zamuruj mi moje czarne oczy, Żeby na innych nie patrzały we dnie ani w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
SANTA MARIA 1. Wiosenne słońce i pogodny dzień, Śpiewanie ptaków i beztroski sen Zwiastują radość, która wschodzi w nas I przypomina nam beztroski czas, więc wołam: Ref. Santa Maria Tyś piękna jak wiosna Wołam do Ciebie: ty ze mną zostań Już nie odejdziesz będziesz mym szczęściem tu, Więc wołam; Santa Maria, Ty usłysz wołanie Jesteś mą wiosną i ze mną zostaniesz Już nie odejdziesz, będziesz mym szczęściem tu 2. Ty sprawiasz, że poranek piękny jest I w blasku słońca robisz czuły gest Wołanie moje więc do Ciebie ślę, Bo z Tobą naszą wiosnę kochać chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
STOI W POLU GRUSZA 1. Stoi w polu grusza, słodkie grusze rodzi, Powiedz, powiedz moja miła kto do ciebie chodzi. 2. Nikt do mnie nie chodzi, i chodził nie będzie, Tylko ten mój najmileńszy czasem do mnie przyjdzie. 3. Mówiła mi mama, nie chodź córuś sama, Jak sama będziesz chodziła to będziesz bawiła. 4. Córka mamy nie słuchała z chłopcami chodziła, Spotkała chłopca ładnego jemu się oddała. 5. Nie miną rok cały ino trzy kwartały, U córuś już na łóżeczku leży synek mały. 6. Matuś moja matuś, naucz mnie powijać, Mam teraz chłopca ładnego los będzie nam sprzyjać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
A teraz pożegnam Was:) życząc miłego wieczoru i spokojnej nocy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALIISS...
Pozdrawiam wszystkich graco 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALIISS...
Ostatnio jestem bardzo zajęta... Dobranoc❤️ Późno już Autor nieznany z repertuaru zespołu Turbo 1. Późno już otwiera się noc. Sen podchodzi do drzwi na palcach jak kot. Nadchodzi czas ucieczki na "out" by kolejny mój dzień wspomnieniem się stał, ref.: Jaki był ten dzień - Co darował co wziął? Czy mnie wyniósł pod niebo, czy rzucił na dno? Jaki był ten dzień? - Czy coś zmienił czy nie? Czy był tylko nadzieją na dobre i złe. 2. Łagodny zmierzch zasłania mi twarz Jakby przeczuł, że chcę być sobą choć raz. Nie skarżę się, że mam to co mam, Że przegrałem coś znów - Nie jestem tu sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani nie uwierzyłybyście gdzie ja dziś byłam...I co robiłam?... Jednym słowem spędziłam weekend wspaniale... Już od bardzo dawna się tak nie ubawiłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniła koleżanka z Babica... Byłam na Spektaklu "Mój boski rozwód" Jerzy Gruzy... Jest to historia kobiety po pięćdziesiątce porzuconej, samotnej, jednocześnie dowcipnej, czasem złośliwej czasem radosnej...:) Kobieta po rozstaniu się z małżonkiem stara się ułożyć życie od nowa............................. Polecam :) na tym spektaklu możemy się wzruszyć, a jednocześnie szczerze uśmiać.......................... Tej historii towarzyszy zabawa, komizm, wzruszenie, a nawet tragizm. Jednym słowem - "samo życie"..........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Dobranoc!!! Ja Tylko pogaszę światła👄 Spijcie słodko🌼🌼🌼🌼🌼🌼 KWIATUSZKI WY MOJE...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka 55
Pozdrawiam WBW pochmurnym rankiem!!! Mam tez taka nadzieje, ze słonko wyjrzy dziś za chmur... Naparzyłam świeżą kawkę, mam tez bułki z dżemem malinowym... która ma apetyt na takie śniadanko?- - zapraszam , ,,,, Ja lubię z rana do kawy coś przekąsić ze słodkim n.p. miód,dżem marmolada:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamelka55
To ja już siadam do ciebie przy stoliku pierwsza,,,, Ja tez takie śniadanko uwielbiam...mniam, mniam,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka 55
Serdecznie Pamelko zapraszam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamelka55
Dziękuję👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamelka55
Witam milutko wszystkie koleżanki i kolegów! Pozdrawiam WBW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka 55
Pamelko! Możesz napisać z jakich stron pochodzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamelka55
Urodziłam się kolo Częstochowy , ale po szkole i zamążpójściu mieszkam niedaleko Augustowa,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka 55
Ja jestem z okolic Opola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka 55
A ostatnio dużo mieszkam w Londynie bo mam tam rodzinę i nieraz wyjeżdżam by sobie dorobić...Właśnie w maju się tam szykuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamelka55
Milo było z tobą kawkę wypić i poznać cię bliżej , a teraz kochana obowiązki i jeszcze raz obowiązki do pracy wzywają....) miłego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka 55
Również miłego poniedziałku Ci życzę... I ja zmykam coś robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczyny kochane co mnie dziś po nocy dopadło... Jestem cala opuchnięta , cala twarz , usta podwójne , ręce , nogi , brzuch... Teraz dzwoniłam do doktorów no i jeden taki o 10.00 kazał przyjść , będą mi robili test uczuleniowy.. Mowie wam jak nie urok to sraczka....I zawsze coś nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×