Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Wesolowski
Przez wieś jadą wozy cyrkowe. Nagle do uszu jadących cyrkowców dochodzi przeraźliwy wrzask. Na podwórku, obok jednej z chałup jakiś chłop podskakuje w górę na wysokość komina, robi podwójne salto i spada na ziemię. Z jednego z wozów cyrkowych wybiega dyrektor cyrku. - Panie, widownia będzie zachwycona! Angażuję pana! Za jeden taki skok podczas przedstawienia dostanie pan pięćset złotych! - Eee, tam... Za pięćset złotych nie będę się co wieczór walił siekierą w nogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
nie ma nikogo co bym mógł porozmawiać to spadam ... Do miłego :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jestem uczulona na środki piorące i czyszczące ....he he he ... Od dziś tylko lezę ...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Pozdrawiam wszystkie panie i całuje raczki:-D blondynki brunetki ja wszystkie was dziewczynki całować chce !" ... a najdziwniejsze jest to, ze wszystkie dziewczyny które mi się podobały były blondynkami. ha ha ha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Stawiam piwko okocimskie dla wszystkich bez wyjątku:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
„Jak szybko mijają chwile, jak szybko mija czas” ... La la la lla lal..................................... .................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
. Wesołe jest życie staruszka wyk. Wiesław Michnikowski Jeszcze tylko parę wiosen Jeszcze parę przygód z losem Jeszcze tylko parę zim i refrenem zabrzmisz tym: Wesołe jest życie staruszka Wesołe jak piosnka jest ta Gdzie stąpnie zakwita mu dróżka I świat doń się śmieje: ha ha Gdzie stąpnie zakwita mu dróżka I świat doń się śmieje: ha ha To że będzie się dotkniętym przez dla płci indyferentyzm To nie znaczy jeszcze żeć Miłych wrażen nie da płeć Wesołe jest życie staruszka Gdzie spojrzy tam bóstwo co krok Tu biuścik zachwyci tam nóżka bo nie ten bo nie ten juz wzrok Tu biuscik zachwyci tam nozka bo nie ten bo nie ten juz wzrok Jeszcze tylko parę wiosen Jeszcze parę przygód z losem i kłopotów będzie mniej Ach. cierpliwość tylko miej Wesołe jest życie staruszka Choć wczoraj zmoczyła go łza Suchutki już dzisiaj wstał z łóżka bo pamięć bo pamięć nie ta Suchutki już dzisiaj wstał z łóżka bo pamięć bo pamięć nie ta Trzęsiesz się z niecierpliwości żeby dożyć tych radości Guzik rwiesz i wdzianko mniesz tak już być staruszkiem chcesz Wesołe jest życie staruszka Wesołe jak piosnka jest ta Gdzie stąpnie zakwita mu dróżka I świat doń się śmieje: ha ha Gdzie stąpnie zakwita mu dróżka I świat doń się śmieje: ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Ja dziś wesoły, to po piwku... Dobranoc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////
Wesołe jest życie staruszka gdy babcia wchodzi do łóżka,,, ha ha ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jutro babiniec :) 7 dziewczynek :-D będzie z bliska a jedna przyjedzie i przenocuje... Ciesze się na to spotkanie, mamy sobie tyle do opowiadania... Mieszkanie już lśni .... Gar gołąbków perkocze na malutkim gazie .... Jabłecznik już rano upiekłam... Janusz rano jedzie do Krakowa w sprawach służbowych, ale przenocuje u brata .... On nie przepada za naszymi spotkaniami ,a nawet wnerwia go , ze mu się obce baby po domu kręcą...hi hi !!! Ale musi to znieść przecież to tylko raz na trzy miesiace .... Przecież u każdej z nas się te babince odbywają.... Wyśle bo mi jeszcze zeżre:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha...
ładne mi dziewczynki po 70 hahahh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam WBW miło pogawędzić z kims , lecz kiedy tu jestem to pusto Pozdrawiam Ciebie Andrzejku i leżakuj do woli :D pieknie i wesoło tutaj w Oazie , dziekuje ,ze jesteście Nie oceniajcie mnie po wierszach Nie oceniajcie mnie po wierszach Pisanych wiosną wśród zieleni Czy latem przy muzyce świerszcza Nie żyję w niebie, lecz na ziemi Poeci rozrywają szaty Krzyczą, bogactwo to jest chłam! Z ambon wołają, że bogaty Nigdy nie sięgnie raju bram! A ja tam lubię mieć pieniądze I one polubiły mnie I lubię swoje drobne żądze Martini z czystą? Czemu nie? I lubię zapach dobrych perfum Kiedy na kogoś dmuchnie wiatr Markowe wino do obiadu A przy nim w wazoniku kwiat I lubię dobre samochody Hoteli luksusowych blask I kiedy mnie ruchome schody Podwożą w ten błyszczący świat Lecz kiedy nocą piszę wiersze Czasem na kartkę spadną łzy I nie są łzy to moje pierwsze Nie wszystkie się spełniły sny I chociaż tyle już zdobyłem Niejeden gdzieś zazdrości mi Ja jednak ciągle kombinuje Jak wyrwać życiu najlepsze dni… Autor: Andrzej Ś dla wszystkich 👄Andrzejku [serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Ho ho ho! Wiosenko jak ja ci zazdroszczę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
A swoja droga masz wspaniałego męża,,,, Nie każdy by się na wszystko godził... No, ale widać , ze sobie jego dobrze wychowałaś...haha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Ja tez mam pecha prosta kobieto !ale, myślę ze ten topik ma już taki urok...I założycielka takim go tez widziała,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOSKI
witaj koleżanko !!! co nowego u ciebie? Bo u mnie wszystko po staremu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
A u mnie stara bieda ... haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Az się przestraszyłam jak zobaczyłam twój wpis....:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOSKI
Ja nie gryzę koleżanko:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOSKI
Ja lubię całować....:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×