Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość KLara..
CZeść , milo witam wszystkich bywalców oazy... piosenki wpadające w ucho , wiersze cudowne a fotki super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLara..
O 14.30 .. przyjdą dzieci do nas na obiad ...Tak lubię im sprawiać niespodzianki...Radosnym okiem spoglądam jak im smakuje... Zycze Wam wszystkim miłego weekendu w gronie najbliższych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy sobocie powinno być po robocie a ja biedna mam odwrotnie ... Sterta koszul i przeróżnych bluz, bluzek, bluzeczek... Nie powiem bo nawet w myciu okien mnie chłopaki wyręczają , ale w prasowaniu nikt.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz po obiedzie schodzę na dol... Jedno dobre, ze w tym pomieszczeniu gdzie prasuje mam TV ... to oglądam wcześniej nagrywany film...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Witam wBW! Listeczku ja tez biorę się właśnie za prasowansko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
LISTECZKU👄 jak widzisz ... my 2 bidule tylko praca , robota i jeszcze raz praca- ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak tu milo
Brzoza Brzechwa Jan Przez rozprutą brzozową korę Spijam ciepłą, wonną żywicę, Moje wargi do warg nieskore Przenikają pnia tajemnicę. W lesie nie ma prócz mnie nikogo, Milczy drzewne pobożne bractwo, Tylko księżyc srebrną pożogą Podpatruje ust świętokradztwo. Uwiedziony śródleśną grozą Niepojętych w ciemnościach dwojeń, Znów powrócę do ciebie, brzozo, I do twych żywicznych upojeń. I zaskoczę liście w szeleście, I podsłucham, jak rdzeń dojrzewa, Bo ja muszę wiedzieć nareszcie, Czemu za mną tak tęsknią drzewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak tu milo
Z czego składa się świat Osiecka Agnieszka ...Dalej świat się składa ze świętych osób, ze świętych losów i dróg, a na koniuszku tych dróg, gdzie słychać granie, na zwykłym sianie leży malutki Bóg. Śpij syneczku, dam ci nieba, dam ci chleba po troszeczku. Zanim księżyc się obróci, zanim w gaju ptak zanuci, ty spokojnie możesz spać, aniołkowie będą grać. Śpij syneczku, dam ci nieba, dam ci chleba po troszeczku. Nim wybije Twa godzina, nim się spełni ludzka wina ty spokojnie możesz spać, aniołkowie będą grać. Dalej świat się składa z wesołych śmiechów i z gorzkich grzechów i win, a na odwrocie tych win, gdzie świeci gwiazda na końcu miasta leży On - Boży syn. Dalej świat się składa z przeróżnych ptaszków, z cudacznych łaszków i mód. a kiedy zajrzeć pod spód w rysunku ptaka, w pochodzie raka świeci Największy Cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak tu milo
Za chwilę Osiecka Agnieszka Za chwilę będzie już naprawdę za chwilę... Zbiegniemy chyżo z wydm i może znajdziemy parę poziomek w różowych dekoltach świtu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
Dziewczyny odpoczywajcie weekend:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
robie torta truskawkowego dla mojej wnusi.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //////
A dasz kawałek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahaha...
Jak nasrasz na wałek to dostaniesz kawałek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
Jak ty się wyrażasz dziewczyno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
Zabieram się do roboty...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesienna kobieta
Witam oazę ! Kochani byłam 3 tygodnie w sanatorium... myślę , ze teraz będę częściej wpadać...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesienna kobieta
Piękno Poezji “ Piękno jest czymś tak wyjątkowym... tak niewielu pije z tego źródła.” Ezra Pound

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesienna kobieta
William Wordsworth Poezja bierze początek ze wzruszenia rozpamiętywanego w spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesienna kobieta
Stawiam buteleczkę na otwarcie stronki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesienna kobieta
Adolf Dygasiński Gdyby poezja żyła tylko prawdą rzeczywistą, umarłaby z głodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×