Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość RAFAEL...
Ja tez jeszcze w necie buszuje... Pozdrawiam WBW w niedziele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAFAEL...
Tamaro, jesteś tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAFAEL...
Już późno, a nam się wcale nie chce spać, głęboka północ zegarów graniem wita nas. Znów dzień przeminął - dał może mniej, niż pragnął dać. Czerwone wino będziemy sączyć aż po brzask. YY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara53
A co ty robisz jeszcze nocą? winka ci się zachciewa hi hi hi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara53
Miałam zamiar jeszcze poczytać , ale maż zły jak lew , ze przeszkadza mu światło... Dobranoc Rafaelo! Dobranoc kochani...Spijcie słodko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAFAEL...
O jesteś Tamarko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAFAEL...
Oooooooooooo! Lew! ten twój małżonek dobranoc..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabcia ...
Dobranoc .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALlISS..
Spijcie kochani ja pogaszę światła👄 Jestem taka szczęśliwa, dostałam dzisiaj pierścionek zaręczynowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALlISS..
DOBRANOC ... jestescie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani !!!Przykro mi , ze nie mogłam wpaść jak obiecałam , ale dostałam niespodziewanie goscia ... Moze jutro będę wolniejsza... Zycze miłych i pogodnych snów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akacje w nocy Pawlikowska-Jasnorzewska Maria Tysiączne małe liście na drzewie akacji w ruchliwych siwych włosach szeleszczą złowieszczo - pachnące białe grona zwiędłym kwiatem deszczą szamocząc się wśród liści w słodkiej desperacji... Złe, o złe niespodzianki szeleszczą w tym szmerze - drzewo tak rusza liśćmi, jak człowiek kiwa głową, i szepcze beznadziejnie: przyjdzie to i owo - nie pomoże pogoda, nie pomogą pacierze... Wiatr wzdłuż i wszerz przebiega skrzypiące akacje, szeleszczą małe liście z księżycowej blachy; a z pustki nieba schodzą ciemne, smutne strachy, niosą rzeczy okropne - i mają świętą rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babcia Pawlikowska-Jasnorzewska Maria Za lat pięćdziesiąt siądzie przy fortepianie (będzie miała wówczas wiosen siedemdziesiąt cztery) babcia, co nosiła jumpery i przeżyła wielką wojnę nudną niesłychanie. Babcia, za której czasów jeździły tramwaje, samolot pierwszych kroków uczył się po niebie, a ludzie przez telefon mówili do siebie, nie widząc się nawzajem. Babcia pamiętająca Krakusa i Wandę, a w każdym razie Piłsudskiego i Focha, która się upajała jazz-bandem i odbierała listy od listonosza, której młodość zeszła marnie, bez kikimobilu, biofonu, wirocyklu i astrodaktylu, wpatrzona w film swój zblakły z uśmiechem tęsknoty, zagra na fortepianie staroświeckie fokstroty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być kwiatem Pawlikowska-Jasnorzewska Maria Rozkwitają. Milczą pośród liści. W kij związane lub pną się na kratę... Dekoracje? Jeńcy? Statyści? Łatwo chwalić kwiaty, Lecz być kwiatem?... Cudowne prawda?............. Dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
naprawde piekne te wiersze .... Witam niedziela wszystkie kolezanki i kolegow... Obiadek sie gotuje a ja naforum przesiaduje.... Chwilowo....:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 55+5
🖐️ Wywiało was na spacery , randki czy do ogrodów.!?.. nic dziwnego pogoda temu sprzyja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 55+5
Ja tez niedługo wybywam... umówiłam się z koleżanką idziemy do kina... Mówiła , ze jakaś dobra komedie grają... ALIISS, ciesze się ogromnie z twojego szczęścia...👄bądź szczęśliwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 55+5
Sabino , jak ja kocham ta poetkę i jej cudowne wiersze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
Janno , piosenki super, właśnie odsłuchałam kochanego PIOTRA SZCZEPANIKA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja właśnie przyszłam od bratowej , byłyśmy u jej znajomej kupić świeżą wendline i polędwicę z wioski...Takie swojskie wyroby kaszaneczka salceson...mowie wam paluszki lizać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
Witaj , kochany listeczku...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 55+5
Mówiła mi koleżanka , wiem ze polska , ale tytuł zapomnialam... ach ta pamięć...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara 53
dziewczynki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara 53
Ja dziś siedzę w domku i oglądam zaległe filmy na DWD... jestem sama i zrobiłam sobie salon piękności.:-D Zrobiłam sobie maseczkę nawilżającą, manikiur, pedikiur zrobiłam sobie kąpiel ziołową... Najczęściej robie to co druga sobotę , przeważnie 2 x w miesiącu i tak zawsze planuje jak małżonek wychodzi :-D bo on zawsze śmieje się z moich maseczek, mówi ze zawalu kiedyś przeze mnie dostanie...hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara 53
Kochani ja naprawdę po takiej dozie sama bycia z sobą więcej energii i humoru dostaje, chociażby tylko dlatego to robie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara 53
Stawiam kawę rozpuszczalna z mleczkiem i tora truskawkowego... naprawdę super mi wyszedł... Tak prawie z głowy wymyśliłam przepis ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamaa
Tamarko! chętnie dosiadam się do ciebie i torta z truskawkami.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×