Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Kaska..
Granata nie znam , ale poczytałam wcześniej i sadze , ze to bombowa babka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
Pośpiewam Wam troszkę.:) Mam z sobą gitarę... tekst piosenki LATO,LATO CZEKA - Halina Kunicka JU? ZA PAR? DNI,ZA DNI PAR?, WE?MIESZ PLECAK SW�J I GITAR?. PO?EGNANIA KILKA S?�W,PITAGORAS,B?D?CIE ZDR�W, DO WIDZENIA WAM,CANTO,CANTARE. LATO,LATO,LATO CZEKA, RAZEM Z LATEM CZEKA RZEKA. RAZEM Z RZEK? CZEKA LAS, A TAM CI?GLE NIE MA NAS. LATO,LATO,NIE P?ACZ CZASEM, CZEKAJ Z RZEK?,CZEKAJ Z LASEM. W LESIE SCHOWAJ DLA NAS CH?ODNY CIE?, PRZYJEDZIEMY LADA DZIE?. LATO,LATO,MIESZKA W DRZEWACH, LATO,LATO W PTAKACH ?PIEWA. S?O?CU KA?E ODKRY? TWARZ, LATO,LATO JAK SI? MASZ ? LATO,LATO DAM CI R�??, LATO,LATO ZOSTA? D?U?EJ. ZAMIAST SI? PO KRAJACH W?�CZY? STU, LATO,LATO ZOSTA? TU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
Ciesze się Dzika różyczko , ze się na mnie nie gniewasz... Jesteś taka kochana i w oazie wszyscy cię lubią... miałaś racje , ze mi przemówiłaś do rozsądku.... postaram się wszystko naprawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIrcyk w zalotach..
poszła Kaśka na jagody poszła w ciemny las .hahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIrcyk w zalotach..
CO tu tak ciczutko ! baby, hahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIrcyk w zalotach..
Ja ci mogę nakręcić włosy na mojego walka... hahaha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki! Ale się z Fircyka uśmiałam , jaki on zalotny ... hi hi hi ! I bezczelny...Buuuuuuuuuuuu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ucieszyłam się z wpisów Granatka... Zycze ci wszystkiego najlepszego Granatku i wpadaj do nas....👄❤️ Och jak cię w Oazie brakowało.. Brakuje tez: Wanilii👄❤️ Złotej👄❤️ Wybałuszonej👄❤️ Alisarii👄❤️ Jzabelki 👄❤️ Jacka I Bożenki 👄❤️ Słoneczka👄❤️ Jaska 64👄❤️ Kasiuni👄❤️ Więcej osób nie pamiętam, SORRY , ale serca i buziaki zostawiam... Aha! Aliis W Rzymie buszuje👄❤️ Jgor tez wyjechały👄❤️ I dla całej reszty tych co ostatnio mniej bywają...👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️ 👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, witam w oazie👄❤️ Tamaro👄❤️ Nowa👄❤️ Nieśmiała👄❤️ Listeczku👄❤️ Jarzębinko👄❤️ Rafaelu👄❤️ Dzika różyczko👄❤️ Klaro👄❤️ Wiosenko👄❤️ Dorotko👄❤️ Sabino👄❤️ Samotny👄❤️ Wesolowski👄❤️ Lamoo👄❤️ Olu👄❤️ 6👄❤️0 siatko starsza👄❤️ Kreseczko👄❤️ uśmiechnięta👄❤️ XL👄❤️ Janko👄❤️ Myślę, ze wszystkich wymieniłam jak nie to o sobie przypomnijcie Ok! A caluśki i serduszka na wszelki wypadek zostawiam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam bo widzę wpisy Granatka i tak się raduje , ze się pokazała:) ,ze gębę mam uśmiechniętą od ucha do ucha :) aż Jasiek się pyta co mi tak wesoło...Hi i hi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×