Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Kawiarnkowa kolezanka
Wspaniale te fotki dzika różyczko!👄 Teraz już w ozie prawdziwa wiosna ... Jak się ciesze...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawiarnkowa kolezanka
Koleżanki kochane ! pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłego wieczorku... Wybieram się do córci zaraz zięć po mnie przyjedzie bo wnusia chora ,i ja rano pójdę z nią do lekarza dzieci muszą do pracy... Mam nadzieje , ze jutro wrócę...O już dzwoni dzwonek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane koleżanki i koledzy !!! wpadłam dosłownie na 5 minut pożegnać się z wami WBW :) Przyniosłam do oazy wino , piwo i koniak... YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY:)tez rozstawiłam i jak będziecie tu wpadać wypijcie proszę za nasz lot i nasze zdrowie... Ja będę wspominać was wszystkich serdecznie ...I jak się na dobre tam zadomowię to dam was znak... całuje i ściskam WBW👄 ❤️ jesteście naprawdę wszyscy bez wyjątku SUPER...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irena Santor - Maleńki znak Kto dzieckiem miał nad Wisłą skwer Królestwo powiślańskich sfer Saneczki na Dynasach Swój dąb w bielańskich lasach Z ślimaka patrzył w okien blask Z Kierbedzia skręcał w Nowy Zajazd Choćby był potem królem Powróci poprzez świat Gdzie na mapie świata Maleńki znak Gdzie się Wisła wplata W Wu-Zetki trakt Tam Stare Miasto co tkwi Nad Wisły brzegiem Gdzie domki vis ’a vis O krok od siebie Błądzi Nowym Światem Stęskniona myśl Chciałaby w znajome Zakątki iść Znaleźć mały sklepik Okienko jakieś zaułek sień I odnaleźć czas Przeszłości swej cień Zaciera pamięć zdarzeń moc Zostawi jakiś świt dzień noc Podróże zblakną w myśli Niepamięć wiele zniszczy Lecz Ogród Saski Jasny Plac I kasztan gdzie wykryłeś raz Splecione dwie litery On jest jest w jednym z miast Gdzie na mapie świata Maleńki znak Tam marzenie wraca W ojczysty szlak Warszawskie słońce tam lśni Księżyc warszawski Warszawskie snują się mgły Nad brzegiem praskim Na Kamiennych Schodkach Swój znajdziesz ślad I on cię zawiezie Wśród zgiełku aut Przez wesoły Nowik Przez Marszałkowską I jeszcze dalej… Do Alej gdzie zielony kwitł bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich! Złota,pije koniak za twoje zdrowie i powodzenie , smutno mi troszkę jak odsłuchałam\" Maleńki znak\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutno będzie bez ciebie w oazie matko założycielko , jednym słowem wspaniała z ciebie kobieta koleżanko... Zycze z całego serca powodzenia 👄 i proszę o jak najszybciej maleńki znak👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //////
Ja tez pije za powodzenie Złota....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //////
Listeczku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamaa
mnie tez zrobiło się smutno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamaa
Pije zdrowie Złotej jesieni👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamaa
Sorry , ze byłam niemiła ...Super z was dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamaa
Zycze kolorowych snów...👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 PRZYMNIJCIE MOJE PRZEPROSINY,,,,, PROSZĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złota!!! koleżanko👄 👄👄... Pije za twoje szczęście , będzie dobrze ja to czuje.. Szczęśliwego lotu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wam życzę miłych snów :) boli mnie głowa....I tez mi smutno...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JGoor
Złota , za zdrowie Wszystkiego dobrego... POZDRAWIAM WBW!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Pogasze wszystko:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Pije strzemiennego za Złotą i jej Przystojniaka... WSZYSTKIEGO DOBREGO... BĘDZIE CIEBIE W OAZIE BRAKOWAŁO!!! Y...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×