Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Go艣膰 Samotny60
Alisario! poczekaj...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Samotny60
A dok膮d to si臋 wybierasz?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Samotny60
mo偶e W moje strony...:-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 samotny60
Ok!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 samotny60
Smutno b臋dzie bez ciebie wspania艂a kobietko dobranoc馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Samotny60
widz臋, ze i Marii ju偶 przed 艣wi臋tami nie zastane smutno :( Alisaria tez wyje偶d偶a:( Ale ja b臋d臋 czeka艂 i do oazy wpada艂... Hahaha, bo gdzie mi b臋dzie lepiej....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Samotny60
malzenstwo: ¿abka budzi si臋 blondynka w nocy i pyta me偶a kochanie czy p艂azy maj膮 rozum nie 偶abko niemaj膮 !!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Samotny60
Zagadka - Kto jest bardziej pracowity: pszcz贸艂ka czy mr贸wka? - Mr贸wka, bo nie traci czasu na bzykanie. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Ameryka艅ski dziennikarz pyta polskiego ministra, jak ukladaj膮 si臋 stosunki handlowe naszego kraju z ZSRR. - Doskonale. My im dajemy mi臋so, a oni bior膮 od nas zbo偶e. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Do pubu w centrum miasta wpada m艂ody cz艂owiek i duszkiem opr贸偶nia kufel piwa. - Panowie - wo艂a do obecnych - Kocham i jestem kochany!... - Pogratulowa膰, m艂odzie艅cze - mruczy barman i z zawodow膮 zr臋czno艣ci膮 nape艂nia kolejny kufel. - Nie ma czego, szefie - markotnieje go艣膰 - To s膮 dwie r贸偶ne kobiety.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Samotny60
DOBRANOC WBW!!!! :-D W szpitalu psychiatrycznym dyrektor podchodzi do lekarza i pyta: - Panie doktorze, co ten pacjent robi na tej drabinie? - Udaje 偶ar贸wk臋. - No to niech stamt膮d zejdzie! - No, ale wtedy b臋dzie ciemno!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Pozdrawiam Wszystkich Bez Wyjazdu! Kawa zaparzona i ciasteczka na stoliku , wpadaj膮c cz臋stujcie si臋 prosz臋---:-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
czyta艂am , ze Alisaria wyje偶d偶a na d艂u偶szy okres bardzo mi szkoda , ze pr臋dko jej nie us艂ysz臋... Alisario kochana ! b臋dziemy za tob膮 bardzo t臋sknic i bardzo prosz臋 wr贸膰 do nas jak najpr臋dzej ...Dobrze? Tak lubi臋 ogl膮da膰 malego piesia馃憚 twoje fotki s膮 cudowne鉂わ笍 Pozdrawiam Ciebie z tego miejsca i 偶ycz臋 Ci wszystkiego najlepszego z okazji 艣wi膮t BO呕EGO NARODZENIA I SZCZ臉艢LIWEGO NOWEGO ROKU... http://www.kartki.drukifirmowe.pl/foto_galeria/1448_02.jpg

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
http://www.kartki.drukifirmowe.pl/foto_galeria/1433_14.jpg Nie by艂o miejsca dla Ciebie Nie by艂o miejsca dla Ciebie W Betlejem w 偶adnej gospodzie I narodzi艂e艣 si臋 Jezu W stajni, w ub贸stwie i ch艂odzie. Nie by艂o miejsca cho膰 szed艂e艣 Jako Zbawiciel na ziemi臋, By wyrwa膰 z czarta niewoli Nieszcz臋sne Adama plemi臋. Nie by艂o miejsca, cho膰 chcia艂e艣 Ludzko艣膰 przytuli膰 do 艂ona I poda膰 z krzy偶a grzesznikom Zbawcze, skrwawione ramiona. Nie by艂o miejsca, cho膰 szed艂e艣 Ogie艅 mi艂o艣ci zapali膰 I przez sw膮 m臋k臋 najdro偶sz膮 艢wiat od zag艂ady ocali膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
WItam ! Listeczku,mnie tez jest bardzo smutno na rozstanie z ALISARIA.... To Wspania艂a dziewczyna i dala si臋 bardzo polubi膰... Ale jeszcze pewnie wpadnie przed wyjazdem do nas.... ALISARIO BARDZO CIE LUBIMYjjestes:classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Przyjacio艂om Obeznani w przestrzeniach od ziemi do gwiazd, gubimy si臋 w przestrzeni od ziemi do g艂owy. Jest mi臋dzyplanetarne od 偶alu do 艂zy. W drodze z fa艂szu ku prawdzie przestajesz by膰 m艂ody. 艢miesz膮 nas odrzutowce, ta szczelina ciszy mi臋dzy lotem a g艂osem - jako rekord 艣wiata. By艂y szybsze odloty. Ich sp贸藕niony g艂os wyszarpuje nas ze snu dopiero po latach. Rozlega si臋 wo艂anie: Jeste艣my niewinni! Kto to wo艂a? Biegniemy, okna otwieramy. G艂os urywa si臋 nagle. Za oknami gwiazdy spadaj膮, jak po salwie tynk spada ze 艣ciany.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Pozdrawiam Wszystkie mile panie i Wszystkich milych panow!!! Dziekuje za wszystkie mile slowa, naprawde bardzo mi milo... Nawet nie wiecie ile one dla mnie znacza... To prawda zbyt czesto tu nie bywalam, ale mialam takie przeczucie, ze jestem tu zawsze mile widziana... I to sprawialo mi ogromna radosc... Polubilam Was WBW i nie przecze , ze tesknic napewno bede... Wczoraj MM znalazl sie w szpitalu mial za wysokie cisnienie i problem z cukrem... Ostatnio zycie mnie cos nie piesci i musze borykac sie z losem... Wam Kochani zycze z calego serca: Milych,pogodnych i wesolych SWIAT馃憚 http://www.ekartenwelt.de/images/cards/blaukal12_1212.jpg

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×