Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

wróciłam ze sklepu, zrobiłam zakupy , posprzątałam , wymyłam lodówkę... pralka kolorów się pierze, zupa w garnku bulgocze a ja siadam odpalam maszynerie i łącze się ze światem... Dzis będę miała rozmowę z koleżanką , której nie widziałam 25 lat , tak ciesze się ze się odnalazłyśmy dzięki internetowi i naszej klasie... Właściwie to dzięki dzieciom odnalazłam Halinę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie , ze pól roku temu bałam się komputer włączyć:) Jednak nauka nie idzie w las nawet w nastym wieku, i jestem dumna gdy dzieci mnie za postępy chwalą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
Teraz mogę z głodnym pogadać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
Sabinko ,nie przypal wody ... hahahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
Jaś w ZOO mówi do ojca: -Oooo toperz. -Nietoperz - mówi ojciec. -Aaa jak nie toperz, to nie wiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
Seryjny morderca ciągnie kobietę do lasu. Kobieta krzyczy przerażona: - Ale ponuro i ciemno w tym lesie. Bardzo się boje! Na to morderca: - No, a ja co mam powiedzieć? Będę wracał sam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
Włamywacz skarży się koledze: - Ale miałem pecha. Wczoraj włamałem się do domu prawnika, a on mnie nakrył. Powiedział, żebym zmykał i więcej się nie pokazywał. - No to jednak miałeś szczęście! - Szczęście? Policzył sobie 300 zł za poradę!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
Przychodzi blondyna do apteki i się pyta -są testy ciążowe?? tak są -a trudne Idę o ogrodu trochę poleżeć:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poświatowska Halina ***(powlokłam lakierem paznokcie) powlokłam lakierem paznokcie i moje palce błyszczą panie mój bądź miłościw moim myślom obrysowałam ciemną kredką powieki i niebo gwiaździste odbija się w mym spojrzeniu panie mój bądź miłościw memu pragnieniu przywitałam cię pocałunkiem najprościej panie mój bądź miłościw mojej miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asnyk Adam Anielskie chóry Anielskie śpiewają chóry W gwiaździstym błękitów morzu, Wśród nocnej ciszy, przy łożu Sennej natury. Śpiewają tej biednej ziemi, Co wiecznie w świeżej żałobie Jak matka płacze na grobie Za dziećmi swemi. Śpiewają ludziom, co dyszą W codziennym a krwawym trudzie, Lecz biedni, zmęczeni ludzie Pieśni nie słyszą. I tylko ci, którzy toną W wielkiej miłości pragnieniu, Ci słyszą w serc swoich drżeniu Tę pieśń natchnioną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa 50
Pozdrawiam serdecznie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa 50
Wesoloski,po jedzeniu nie można leniuchować , weź się za pielenie a nie leżenie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa 50
ja już cebule wypieliłam i groszek... ugotuje coś i znowu polecę do ogrodu:) jak nie pada to trzeba korzystać:) A tam tak pięknie i cicho zupełnie jak w naszej oazie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka....
Witam Wszystkich milutko życzę miłego dnia i słonka wesołego na calutkim niebie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka....
Srokowski Stanisław POLA RÓŻ Gdzież te rozległe pola dzikich róż, strome przejścia oddechu, gdzie spalone wzgórza Kissawos, którego skały zanurzały się w płonącym błękicie chmur, a z rozprutych żył nieba wyciekała krew słońca; gdzież ta sygnaturka południa, kiedy opieczętowywałem twoje piersi i brzuch wargami, a ogromny fioletowy ptak zawisł nad nami i okrył swoim cieniem; płonące cierniste krzewy raniły ci duszę druzgocącym pięknem; czy to była Makrinica, a może Kieramidi uchwycone w lasso słońca, gdy oniemiałe z zachwytu plemię z północy padało na twarz i cicho śpiewały żagle płynące ku wyspie Skiathos; łowiliśmy kraby i jedli chłodne dzadziki; gdzież, Mario, te wielkie pola dzikich róż, w których syczały węże i zakorzeniała się nasza tęsknota, a na dole, w tawernie, słychać było pieśń żeglarzy; nadchodziła noc pełna łowów w błękitnych wodach zatoki, ze świecącą gwiazdą ośmiornicy w głębi morza; niebieski księżyc tańczył na twojej dłoni i targnął mną nagły lęk, że czerwone wzgórza są tylko zjawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //////
ładne piosenki...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //////
Pozwolę sie zapytać Wesolskiego czy ty kolego , nie z Gdańska pochodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Was kochani:-D muszę się pochwalić moimi zakupami... Kupiłam sobie dzisiaj dwie pary bucików letnich sukieneczkę śliczną i bieliznę cudowna.:-D Jestem bardzo zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzyłam do obiadu ! zaraz będę się stroiła:) jak mój małżonek przyjdzie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×