Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sisisisis25

czy praca w sklepie uwłacza godności?

Polecane posty

Gość sisisisis25

ojciec dziś zrobił awanture bo może bede pracować w sklepie ... uważa że to może robić dziewucha po zawodówce albo podstawówce ... jestem po studiach ale nie mam dościadczenia i jestem wiecznie z kwitkiem odsyłana .... pracowała bym w innym mieście niż rodzinne i chce tak bardzo mieszkać w tym mieście innym niż rodzinne że jestem gotowa na prace w sklepie ... to nie spożywka ... tylko sklep z sprzętem elektronicznym ... co Wy na to??? o o tym sądzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onese
sissi ja studiuje w niemczech i zeby sie tu utrzymac musze sprzatac domy i opiekowac sie dziecmi i czy to uwlacza? Nie jestem zachwycona,ale nie mam innego wyjscia,podobno zadna praca nie hanbi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak uwazam
zadna praca nie hańbi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolga
powiedz tatusiowi, ze wstyd to kraść i z dupy spaść -i bierz życie w swoje ręce. Powodzenia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisisisis25
ale nie wg. mojego ojca ... uważa że jak skończyłam studia to musze pracować w biurze bądź banku :( wkurzył mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolga
To niech ci załatwi pracę w banku albo biurze - skoro ma takie ambicje, to powiedz mu, że jak ci załatwi to się z pocałowaniem ojcowskiej ręki przeniesiesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasna pomarancza nnnnnn
rob tak ,zeby Tobie bylo dobrze,skoro sadzisz ,ze nie nadajesz sie do pracy w sklepie to nie idz tam..ja mampodobne odczucia,nie wyobrazam sobie pracowac w sklepie i odrzucam takie oferty...ojcem nie przejmuj sie,to Twoje zycie..znajdz cos inego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisisisis25
ale nie wg. mojego ojca ... uważa że jak skończyłam studia to musze pracować w biurze bądź banku :( wkurzył mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisisisis25
nie ma możliwości mi załatwienia pracy w banku itp. przecież pierwsza praca to nie praca do końca życia .... mogę popracować kilka miesięcy i tyle ... a doświadczenie zawsze się zbiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolga
skoro nie ma takiej możliwości, to dlaczego ci skrzydła podcina? Oczywiście, masz rację, każde doświadczenie coś w sobie niesie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widze że masz
dziwnego ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a on mysli ze po studiach latwo ci bedzie poszukac prace w jakims firmowym sklepie? bedzie trudno bo doswidczenia nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onese
to twoje zycie,nikt nie mowi ze masz to robic caly czas,ale na poczatek jak najbardziej bym sprobowala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhnddhnhgmn hgm
fajnie masz,powiedz ze jak chce- to bedziesz szukala - ale niech on ci daje pieniadze na utrzymanie w czasie poszukiwan:D zazrdoszcze takiego taty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa..
a ja uważam że trzeba od czegoś zacząć;) z biegiem czasu może zostaniesz kierowniczką tego sklepu a potem kto wie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisisisis25
nie zna realii panujących w dużym mieście i w ogóle ... mam popsuty cały wieczór :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze Twoj ojciec po prostu chce dla Ciebie jak najlepiej tylko nie umie tego wytłumaczyc i krzyczy, niestety prawda jest ze skoro skonczylas studia i nie zaczniesz pracowac w swoim zawodzie to nikłe szanse ze kiedys zaczniesz, bo wsklepie elektronicznym nie zdobedziesz wiedzy z zakresu swojego zawodu, jeszcze zalezy jakie studia skonczylas....spojrz na to z drugiej strony, ze strony rodzica, pomysl jak TY bys zareagowała,moze jemu nie chodzi o to ze w sklepie praca uwłacza godność (bo tak nie jest) tylko chce zebys nie stracila szansy na prece w lepszym zawodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisisisis25
wiem ze chce dla mnie jak najlepiej ale darciem się na mnie nie spowoduje że będzie dla mnie dobrze ... skończyłam finanse i bankowość ... akurat w tej branży wszędzi potrzebują doświadczenia którego ja nie mam ... niestety ... ale będąc w tym mieście pracując w tym sklepie mogę szukać innej pracy itp. a szukanie pracy na odległość nie ma sensu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisisisis25
pozatym jak przeglądam odefry w wielu bankach np. doradca klienta jest napisane w wymaganiach : Doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą lub obsługą Klienta ... a to mogę zdobyć np. w tym sklepie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibibibi3
moj ojcie tez gadal mi ze bez sensu w sklepie pracuje bo po studiach jetsem a jak nigdzie nie pracowalam to tez mial problem wcale nie tak latwo do banku sie dostac i lepiej pracuj i potem moze sie gdzies zalapiesz napewno siedzenie w domu jest bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bierz tę robotę i szukaj czegoś innego, lepszego, w swoim zawodzie. Będziesz miała swoją kasę, jakieś doświadczenie, będziesz wśród ludzi. Zawsze to lepiej, niż siedzieć w domu i czekać na pracę w swoim zawodzie. Bo długo możesz sobie poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×