Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biancaa

Kwachu i problemy z golenia

Polecane posty

Gość xdjviodjfmodmdkonv
Kwas jest obecnie nikim i może chlać ile chce, gdzie chce i kiedy chce. Natomiast gdy dwa niziołki mówią bez przerwy brednie na trzeźwo - to już poważna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubi se chłopina wypić
Może wypiłem jeden kieliszek wina, a może dziesięć. Mam prawo robić co chcę, jestem wolnym człowiekiem - powiedział w sobotę "Faktom" TVN b. prezydent Aleksander Kwaśniewski, komentując nagranie ze swojego wykładu w Kijowie. "Fakty", a później "Wiadomości", pokazały nagrania z wykładu Kwaśniewskiego wygłoszonego w ubiegłym tygodniu dla studentów Uniwersytetu im. Tarasa Szewczenki w Kijowie. Widać na nich jak b. prezydent chwieje się i ma kłopoty z mówieniem. Według "Wiadomości", wśród ukraińskich komentatorów zachowanie b. prezydenta i jego wypowiedzi dla ukraińskich mediów "wzbudziły wiele kontrowersji".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh:D takie wloski ma zmierzwione:D Jak nie Kaczki wstyd przynosza to zawsze znadzie sie ktos inny, ktory dobra robi Polakom reklame, nie ma co:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudny jest
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ten
przeterminowany produkt medialny szlaja się po uniwersytetach? Może tematem wykładu były:"Uboczne skutki braku panowania nad ilościa wypitego alkoholu w warunkach stresu przed wykładem"? Wsadzić go do muzeum figur woskowych. Żenujące zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysiankaaa
ale się uhahałam :D, ci studenci mieli niezłą polewkę :D Wesolutki ten nasz Oluś.a jak pa ruski dobrze gadał ;) Co biedaczyna pojedzie do naszych pobratymców, to go uchlają, hehe. A jaką siłę rażenia maja ich trunki :classic_cool: Renomę na swiecie, to nam wystarczajaco zepsuły kaczorki i aktualnie rzadząca elyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze tak dla odmiany przeprowadzilby kto analize porownawcza rzadow? Bo z tych wypowiedzi wynika, ze chlal ino Kwach i nic wiecej nie robil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co? Cisza. Tak wlasnie myslalam. Przepraszam za to, ze polozylam temat, ale nienawidze orgazmowac podczas krytykowania (obojetnie kogo) :P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rząd nie
chodzi po ulicach i nie rozkazuje co robić. Wykonuje to co ustawo- dawca czyli sejm uchwali. Ilość idiotycznych ustaw- szkodliwych dla interesow Polski była ogromna, dobre ustawy prezio wetował. Zainteresuj się profesjonalnie tematem ile zrobiono w bialych rekawiczkach posunięc żeby zwyczajny, pracujacy czlowiek oplacał "baronów' i innych ważnych SLD-owskich urzędasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×