Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gnije

kazdy dzien to pieklo

Polecane posty

Zabilem. Tak zabilem czlowieka. Nikt o tym nie wie. Teraz nikt ... tylko Wy. Anonimowi. Musialem to napisac. To byl wypadek. ;\'( nie chcialem probowalem ratowac. Nie udalo sie. Potem przyszli inni. Pytali jak to sie stalo. Wzruszylem ramionami. Powiedzialem ze zrobilem wszystko co w mej mocy ale... nie udalo sie... a moze nie chcialem. Bo prawda wyszla by na jaw... Umarl a z nim moja tajemnica. A teraz ... Kazdy dzien to pieklo...;( i nic tego juz nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to nie prowokacja? ja często mam taki sen,że zrobiłam coś bardzo złego i zmagam się z tym co się dzieje w głowie \"potem\" może spowiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sen :( moze to sen ... tylko dlaczego ja nie moge sie z niego obudzic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesina
prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie napisałam,że to co przeżyłeś było snem. Mi śni się to uczucie. To przerażające. Szukasz tu oczyszczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schizofreniczka ma rację, to zbyt ciężka tajemnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to sie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesina
wystarczy zadzwonic po pilicje i oni odkryja z jakiego miejsca pochodzi tekst. Takze uwazaj gnije bo przez twoje pseudo wyznania trafisz do pudla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesina
nie strasze tylko mowie ze tak jest. Jezeli powiadomi sie policje to oni sa w stanie odkryc z jakiego miejsca pochodzi ten tekst. Ja rozumiem ze czlowiek moze miec rozne grzeszki na sumieniu ale zeby morderca oczekiwal zbawienia na kafee to lekka przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej nic nie jest tylko czarne albo tylko białe. To chyba nie było morderstwo z premedytacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wam powiem tak
może chodzi o to, że koleś nie udzielił pierwszej pomocy przedmedyczenj ofierze wypadku..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszedlem na sciezke z ktorej nie ma powrotu im dalej do przodu tym mniejsze szanse na to by wrocic by byc tak jak wy wolni od nieskonczonego ciezaru ktory gnie moj kark ku ziemi ktory nie daje oddychac. ;\'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toja123678
Jedyny sposob abys mogl zaczac zyc normalnie to sie przyznac do winy i poniesc konsekwencje tego co sie stalo, a pozniej nauczyc sie zyc z ta swiadomoscia. Myslales juz o przyznaniu sie? Jak dlugo to trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli to nie prowokacja to pamiętaj, że cokolwiek nie zrobisz, to co się stało, to się już nie odstanie - stało się ... Trzeba żyć dalej I tyle ode mnie, bo temat ciężki i kontrowersyjny Głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×