Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czekam na pomoc

zwolnienie z wfu

Polecane posty

Gość czekam na pomoc

witajcie! jak załatwić sobie zwolnienie z wf-u?? mam płaskostopie. czasami są to tak silne bóle, że szok. chodze do technikum. z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz do lekarza i powiedz jej
to samo co nam tu. Ale zapewne bedziesz chodzic na korekcyjne lub basen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na pomoc
a do jakiego?? rodzinnego?? mój nauczyciel wf powiedział, ze nie moze to byc zwolnienie od rodzinnego, więc do jakiego?? i trzeba miec jakis skierowanie czy co?? czy tak poprostu sobie iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak a pozniej mlodziez
wyglada jak wyglada:O ja tez mam plaskostopie i jakos cwiczylam na wfie poza tym powinnas stosowac odpowiednie cwiczenia na plaskostopie a nie zwalniac sie z wfu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może do ortopedy? Najpierw do rodzinnego, a potem ewentualnie ze skierowaniem do ortopedy. Ja bez problemu załatwiłam sobie zwolnienie u neurologa. Lekarz rodzinny da Ci zwolnienie góra na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na pomoc
ale to nie tylko oto chodzi, ze mam płaskostopie. jestem poprostu bardzo słaba z wf-u. o ile jeszcze gimnastyka jako tako mi wychodzi, to gry zespołowe nie. często gdy np. nie odbije piłki grając w siatke slysze komentarze na swój temat od koleżanek. to jest tak upokażające, ze poprostu musze miec zwolnienie. a co do wyglądu, to biegam, oraz chodze na basen.... i problemów z nadwagą nie mam. prosze o odpowiedzi. dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na pomoc
a i jeszcze jedno. nie rozmawiałam o tym ze swoją mamą. ona pewnie nie jest zwolenniczką zwolnień z wf-u. jak mam z nią pogadać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niecierpie WFu
Wiesz co, znam twój ból, lubiłem ćwiczyć ale nie cierpiałem wykonywać wysiłku fizycznego pomiędzy lekcjami po czym czułem się brudny, śmierdzący i zmęczony I jeszcze to przebieranie przed rówieśnikami i rówieśniczkami gdzie kompleksy brały góre (a te chyba ma je każdy) Już nie wspominając o tym że jak kretyn musiałem wykonywać polecenia wuefisty który był zwolennikiem gier zespołowych których szczerze nie cierpiałem woląc spędzić ten czas bardziej konstruktywnie-na siłownii zawsze spotykałem się z odmową i jak skończony idiota przez 45 min wpatrywałem się w latającą piłke nie udając nawet że gram... po prostu stałem :-) Ja szczerze porozmawiałem z lekarzem kontaktowym i mi wypisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niecierpie WFu
Albo inny patent, powiedz mu że zażywasz obecnie Izotek (Bardzo mocny lek przeciw trądzikowy) powoduje on bóle mięśni które wykluczają z WFu Izotek bierze się średnio przez 6 mies więc będziesz miała na jakiś czas spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmjkkk
Zwolnienie z w-fu nawet na cały rok to łatwa sprawa jesli w pobliżu masz lekarza specjaliste który za symboliczna opłate wypisze Ci je. Ja za moje zapłaciłam 40zł i byłam u chirurga-ortopedy ;) napisał coś po łacinie i powiedzial że w razie czego to mam problemy z prawym kolanem ;) wiem, że to nie fair ale co tam, tez nie znosiłam w-fu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmjkkk
możesz też iść do chirurga albo tylko do ortopedy, z tym, że dowiedz sie może najpierw od rówieśników gdzie znajdziesz takiego lekarza, który wypisze Ci takie zwolnienie bo możesz byc nie mile rozczarowana jeśli pójdziesz do pierwszego lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na pomoc
a ja ma sie sprawa z dostarczeniem zwolnienia. czy wystarczy dac je nauczycielowi, czy trzeba zanosic cos jeszcze do dyrekcji. z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na pomoc
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×