Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bajagaga

___Czy ktoś ma już teramin ślubu na 2009 rok?_____

Polecane posty

hej Margaretko i Broneczko:) reszty nie czytam bo szkoda oczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej proponuj żebyśmy się wymieniły numerami gg bo tutaj te wścibskie babska normalnie są wkurzające!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o kościołek to zarówno mafrgaretki i Broeczki są rewelacyjne, dlatego Broneczko ja rezygnuje z tego wielkiego kościoła i bedziemy brali ślubik w naszym, również pięknym kościele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz kiedys chcialam zaproponowac gg ale w sumie miło jak niektórym dziewczynom rady się przydajo ale gorzej z takimi z wysokim czołem jak ta powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja daję swój stary numer gg ale niech się wyszscy nie cieszą bo już go nie używam! odpalam go tylko na potrzeby kafe 4758315

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze mozesz zrobić tak, ze jak juz bedziesz miala nas zapisane, to blokuj od nieznajpmych i już;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Madzianietka :) to który w końcu kościółek wybraliście? Ja teraz jestem na stałę w Trójmieście ale ślubuję na dolnym śląsku niedaleko Madzianietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja tez mam to co margaretka a dekoracji nie szukam, bo moją slae sami ubieraja a raczej komponują cos tam na stołach bo jej nie trzeba przystrajać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra kretynki, ide bo mam lepsze zajęcie nić gnić tu z wami, nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracuję w wydawnictwie prawniczym i akurat mamy taki troszkę drętwy okres :D więc nie narzekam i mogę sobie po jakiś czas pozaglądać tu i tam :) :D co do załatwionych: sala, zespół, fotograf i w piątek będzie może kamerzysta bo akurat dziś jedziemy do Wrocka na weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny:) widze ze jakas zaraza sie znowu wdala na topik:o nie odpowiadajacie na jej zaczepki,bo to bez sensu!tak mi sie wydaje! ja wlasnie mialam spotkanie z prof.i cos czuje,ze kiepsko bedzie na tym egzam:(ale zobaczymy! moj D.troche mi pomaga(jesli hodzi o to co juz mamy zalatwione),teraz na jego glowie jest pogadanie z kumplem-ksiedzem,ale zawsze nie moze go zastac,bo wyjezdza do seminarium(on jeszcze sie uczy):o wiec kiepsko mu to idzie! ja nie bede dekorowac sali bo juz jest:)i bardzo mi sie podoba! dzamara spadaj🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUHUUUU!! ale jeste happy!!! moja psiapsióła miła rano o 6 cesarkę!!! Ma ślicznego chłopczyka 4,5 kg!!! hihi!!! cudownie!!! dziewczyny musze uciekać bo bede miała jej drugiego synka pod opieką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Bajbajka:) tak sie zastanawiam co słychać u Bajagaga , załozycielki topiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem sobie myślę jak to by fajnie było wrócić na studia :) ale co tam teraz też nie jest źle więc nie narzekam... Ach dobrze chociaż że w końcu przyszła wiosna :D czekaj Madzinietka to gdzie w końcu ten ślub bo się pogubiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w czym się pogubiłaś? kiedys Ci pisałam ze może w nowym i dużym Kościele w Świdnicy, wysylalam Ci fotke, ale jedak jak zobaczylam wasze skromne kościółki a zarazem piękne to jednak przemówił do mnie kościołek w mojej okolicy, który też jest przepiękny. Broneczka, jak zrobie foto to Ci podeśle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie co z tymi kościółkami taka jestem zakręcona jakaś ;) pamiętam fotkę tego większego bardzo ładny był co z tego że duży? ale jak mniejszy bardzie do Was przemawia to tez fajnie :) małe jest piekne hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×