Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bajagaga

___Czy ktoś ma już teramin ślubu na 2009 rok?_____

Polecane posty

ta druga mi sie nie podoba zbytnio.... ale to tylko moje skromne zdanie, skoro pytasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laseczki! A ja dziś dostałam zaproszenie na weselicho do mojego kuzyna i już się zastanawiam, w co ja się kurka ubiorę, choć to dopiero w połowie sierpnia ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wroteczka, ja tez mam zapro na weselicho:) na 23 sierpnia tego roku:D no to się pobawimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się dołączam bo 23.08 tego roku mam wesele u mojego taty brata, a tydzień później u przyjaciół i już mam upatrzoną suknię jaką bym chciała, właściwie dwie: ta jest zajefajna ale mnie na nią nie stać.... szukam więc podobnej http://www.madonna.pl/pl/suknie_wieczorowe.php?s=1751 a to druga już 3 razy tańsza ;) http://www.dommody.pl/p,pl,f_2402_2,faustyna+-+sukienka+wieczorowa.html Jakbyście się natknęły na coś w tym stylu proszę o podpowiedź !!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polzonka
dopisuje rzeczy swięzo załatwione fotograf i kamerzytsa łącznie koszt 1250 zł, kamerowanie na całym weselu, a także zdjęcia ze ślubu, wesele i pleneru.Myślę, że całkiem nieźle się udało nam załatwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniowy ślub
Hej dziewczyny. Przez przypadek dopisałam się na sierpniu... A tymczasem mamy zaklepaną sale na 31 stycznia, nie mamy Dj'a ani nic wiecej... Jestem przerażona i boje sie ze nie zdarzymy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) Mam dziś bardzo wysoki poziom irytacji... faceci to jednak kosmici...może ślub to jednak nie jest taki dobry pomysł...ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krusynka ameryki nie odkryłaś :D ale wiedz że można z tym żyć, pomyśl że czasem mężczyźni są naprawdę użyteczni hyhyhy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniowy ślub
Jestem ze śląska, ale ślub w wielkopolsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie możesz nic znaleźć czy niedawno postanowiliście się pobrać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniowy ślub
wczoraj zarezerwowaliśmy sale :P Miało być inaczej. Miał być ślub, nie chciałam wesela, ale moj facet jest chyba jakims wyjatkiem i on wesele chce... Tym sposobem z mojej strony będzie 5 osob z najblizszej rodziny, a z jego prawie 30 :O Naprawde mam nadzieje ze wszystko sie uda zalatwic i finansowo i dograc sale z djem msza i cala reszta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dacie rade:) i zapewniam że nie powinnaś żałować:) myślałas nad sukienką??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniowy ślub
A myślałam, myślałam... Brałam pod uwage slub w lecie i chciałam tylko zwyczajną zwiewną białą sukieneczkę za kolano coś jak ta http://www.allegro.pl/item361912800__d417_apart_cudowna_slubna_suknia_40.html ale ślub jest w styczniu... Nie widze siebie w welonie i pufiastej sukience, znalazlam cos takiego http://image.dhgate.com/upload/200612/94/402880840d7bd7ff010d7cfed9943253/productimg1165141870468.jpg Ratuku dziewczyny, ja sie do tego nie nadaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka25 ---> Użyteczni??? Gwoździe sama wbijać potrafię, tragarza nie potrzebuję, proste wymiany części w autku sama robię, a poważniejszymi naprawami zajmuje się mój ojczulek ;) Madzianietka ---> mój genialny Prawie-Choć-Niekoniecznie-Mąż ostatnio stwierdził, że jego mamusia zaproponowała, abyśmy po ślubie z nią zamieszkali (no i ten mój cały szczęśliwy..grrr...), nawet już wyznaczyła nam miejsce na naszą sypialnię...bo przecież za jakieś 3 lata i tak się wyprowadzą!!! Ja chciałam wziąć kredyt - no bo jakoś trzeba sobie razieć, a licząc na kogoś, można się mega przeliczyć!! Ale przecież on nie weźmie kredytu i ja zwariowałam, bo jego tata powiedział, że kredyt to bzdura i pieniądza trza inwestować, a nie się w kredyty bawić...Podobnie z wynajmem - bo to płacenie komuś...no i masło maślane...buuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Styczniowy ślub ---> ta druga sukienka jest śliczna, a masz jakieś namiary na nią??? Na producenta??? może jakaś stronka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniowy ślub
Jako że nie mam pojęcia o producentach oglądałam sukienki na allegro ;) Tam ona jest szyta na miare w jakimś salonie "gdzieś tam" ;), ja chciałabym sukienkę szyć (oczywiście u sprawdzonej krawcowej u siebie w mieście), ale najpierw chyba powinnam ją przymierzyć... Zobaczymy jak to będzie. Naprawde chciałabym coś skromnego i bez welona ;) Kwiatki we włosach i basta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniowy ślub
bez welona czy bez welonu... Nie wiem nawet jak to odmienić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krusynka miałam na myśli trochę inną " użyteczność" np śniadanko do wyrka albo smyranie po pleckach w czasie filmu :D i takie takie hehe Nie podłapałaś klimatu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez welonu ;) ja też chcę skromną suknię :) a ta, którą pokazałaś, bardzo mi się podoba :) chociaż delikatny welonik też by do niej pasował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krusyna, u mnie moj tato ciagle gada zebysmy mieszkali z nim, ale nie daj sie, na szczescie oboje nie chcemy z nikim mieszkac i niwedlugo moze jakies mieszkanko sie kupi. Pogadaj znim na spokojnie, np powiedz mu ze jak beziesz biegala na golaska, jak bedą starsi sie kręcić;) może to go przekona od głupiutkich pomysłów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podłapałam, ale starałam się te wizje odsunąć, żeby nie burzyć mego wielkiego poziomu wkurwiałowści :) obecnie bez wahania wybrałabym fotel masujący :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×