Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dłużej tak nie wytrzymam..

jak go odzyskać?

Polecane posty

Gość dłużej tak nie wytrzymam..

zostawił mnie chłopak, byliśmy razem 2,5 roku. Ostatnio nie mogliśmy się dogadać, mieliśmy trochę problemów. On urwał ze mną kontakt, nie odzywa się. Co zrobić żeby go odzyskać? On bardzo mnie kochał, planował ze mną ślub, mówił że jestem kobietą jego życia. Jestem zrozpaczona... Co robić? Piszcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pierdzielicie
olej go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby cie tak bardzo
kochal to by cie nie zostawil nie pchaj sie tam gdzie cie już nie chcą !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro
zostawil to juz pewnie nie kocha,daj sobie spokoj z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisniowy smak aksamitu
nie poniżaj się nie lataj za nim bo to przyniesie odwrotny skutek... Ouść wolno, jeśli wróci to znaczy że jest twoje jeśli nie... znasz to przysłowie pewnie. Skoro on urwał kontakt to poczekaj na jego ruch, co on zrobi? A dawno to zrobił?? napisz mu po jakims czasie wymownego smsa czy możesz już usunąć jego numer z ksiażki tel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisniowy smak aksamitu
jeśli sie nie odezwie to olej go! znajdziesz lepszego, tego kwiatu pół światu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dłużej tak nie wytrzymam..
to było prawie dwa miesiące temu. łatwo powiedzieć żeby go olać, gdybym go tak nie kochała to już dawno bym to zrobiła. ale nie potrafię żyć bez niego, probowałam zapomnieć, ale nie umiem. Rozstaliśmy się po części też z mojej winy, moje narzekania itp. .. macie jakieś inne pomysły oprócz olania go?? pomóźcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziurkaa
ja tez bardzo kochałam i kocham nadal swojego byłego, ale musiałam go zostawić, bo rozsądek mi to podpowiadał!!! jest mi smutno, zal i wogóle wariuje bez niego, ale on mnie po prostu olweał, niby chciał ze mną być,ale wszystko było przeze mnie itp. Powiem Ci jedno, bo się przekonałam, gdyby Cię kochał NIE ZOSTAWIŁBY CIĘ!!!! i to zrozum, moze znalazł sobie inną, a skoro nie chcesz w to uwierzyć, ze Cie nie kocha, to sie do niego odezwij i już, bo chyba innego pomysłu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam ten ból. Moj najukochanszy zostawil mnie prae miesiecy temu. nagle po 5 latach bycia razem , szczescia obustronnego i chęci budowania wspolnej przyszlosci ... Okazalo sie ze mial zamiar odejsc do mlodszej o 15 lat ode mnie kobiety... byli razem przez miesiac. Potem kiedy okazalo sie ze może znow nadszedł mój czas - on wrocil do bylej... sprzed 17 lat..... a ja.... cierpiałam. Kochałam go nadal, nie mogłam bez niego istniec. Nie chcialam spotykac sie z żadnymi mezczyznami, unikałam znajomych. Plakalam po nocach , probowalam odebrac sobie zycie... Nic nie wyszlo i z tego... On calkowicie mnie odtracil.... a ja.. ja nie potrafiłam, nie miałam juz sily walki ..... w koncu przypadkow trafilam na strone z urokami milosnym (magicznerytualy.pl) zdecydowałam się zamówić. I odzyskałam Go:) Znowu mam usmiech na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w podobnej sytuacji.... zakochałam się w chłopaku, było nam super... niestety dowiedział się moim małym kłamstwie (dla naszego dobra) nie potafił mi wybaczyć. Co gorsza jeszcze moja kolezanka zaczęła się za niego brać.... byłam załamana....miałam nawet mysli samobójcze. Przypadkiem trafiłam wtedy na stronę z urokami miłosnymi (chyba urokmilosny24.pl z tego co pamietam) i pomyslałam sobie- co mi zależy, to dal mnie i tak ostatnia deska ratunku. chociaż nie liczyłam na zbyt wiele, to pomogło Mój Michałek wrócił do mnie już po tygodniu, mówiąc że nie wyobraza sobie beze mnie życia. Jesteśmy razem do dziś i jest nam wspaniale. Wiem że mój sposob wyda się niektórym nieetyczny, ale naprawdę jest nam super i on też jest ze mną szczęsliwy. Ja w dokladnie takiej samej sytuacji, zamowilam na męża urok miłosny na http://urokmilosny24.pl . Musiałam to zrobić ponieważ żadne normalne sposoby nie przynosiły żadnych efektów. Po prostu przestałam się mu podobać. Po odprawieniu rytuału znów zaczął być mną zafascynowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" I odzyskałam Gousmiech.gif Znowu mam usmiech na twarzy." - a jak myslisz: na długo? :D taki schodzony towar MUSI walić zgnilizną moralną i uczuciową. więc lepiej dać sobie siana, niż wymuszać na kimkolwiek "uczucie":) poprzez "uroki" i wydawanie niepotrzebnie własnych, ciężko zarobionych pieniędzy. te dziunie i frajerzy od stawiania "uroków" nie płacą podatków, więc dajesz im bezkarnie prać swoje pieniądze. głupich jednak nie sieją. oni stawiają "uroki" :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa19797
Grunt to nie załamywać się :) Są osoby, które potrafia pomóc, mi osobiście odzyskać męża pomogła Pani Sigita, kontakt do niej jest na stronie http://ezowymiar.pl/wrozka/wrozka-sigita/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz widziec co on o Tobie mysli, co czuje czy wróci Do Ciebie, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku w odzyskaniu narzeczonego pomógł rytuał z portalu http://magia-anielska.pl na powrót czekałam 2 miesiące ale było warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×