Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie umiem już

nie umiem zajść w ciąże - co ze mną nie tak ????? dlaczego ja ?????????

Polecane posty

Gość alpengold
I na dodatek ze zrozumieniem czytac nie potraficie. Czy ja kogos namawiam na studia?? Napisalam tylko, ze wiekszosc kobiet studiuje, nie ma pracy i w takim przypadki dziecko w wieku 21 to kompletna nieodpowiedzialnosc. Koncze juz dyskusje, a raczej monolog, bo wy nie dyskutujecie tylko obrazacie tylko dlatego, ze ktos smie miec innym poglad na dana sprawe. Pozdrawiam i zycze powodzenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu macie racje - moja koleżanka po studiach zadupia w tesco za 900 zł a ja nie narzekam :) prawie tyle co mąż zarabiam i co ? a poza tym chce być mamą i nkt mi tego nie odbierze :) Studia ? nawet o nich nie myśle - zaczynałam od zasadniczej i przy tym skończyłam ? Zostane potępiona ?? No nie wiem - przecież mężczyźnie nie patrzą na wykształcenie , a moje dziecko jak sie urodzi nie powie mi : \"mamo a ty masz tylko zawodówke ??\" Moja mama po wyżych studniach - mój tata zwykły spawacz po zawodówce - zarabiał całe życie 2 razy więcej niż moja matka i co :) Tak samo u nas mąż technikum kilka kursów - a ja zwykły kucharz - ale już ze stażem .. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, bo szczerze powiedziawszy mam dość takiego pouczania młodych dziewczyn, kiedy należy mieć dzieci. Co ciekawe, szczególnie dobre są w tym osoby, które własnych dzieci nie mają! I planują dopiero przed 40. Takie to o macierzyństwie wiedza po prostu wszystko :D:D:D. Każdy niech robi jak uważa, ale po cholere się wymadrzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to było do alpengold oczywiście milka - trzymaj się - lubię takie kobiety z jajami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alpengold - ale ja sie nie obrażam ja cenie ludzi którzy mogą mi coś w życiu doradzić poradzić i powiedzieć co robie źle a co dobrze :) Wiem wiem mam dopiero 21 lat i chce być mamą - a ile 15 i 16 latek właśnie zachodzi w ciąże albo już urodziło - one mają problem nie mają pracy ani szkół pokończonych . Wiem że jestem gotowa na dzidziusia :) Pozdrawiam alpengold - powodzenia - p.s ty już jesteś mamą ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafinka🌻 dokladnie tak. Nigdy nie ma tej \"najodpowiedniejszej\" pory na dziecko. W zyciu nie mozna sobie wszystkiego zaplanowac, z dnia na dzien sa zmiany. Kazdy powinien robic co i jak uwaza, ale nie wolno potepiac innych i nazywac ich nieodpowiedzialnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alpengold
Nie, mam 22 lata i cale zycie przede mna, nie wyborazam sobie, abym teraz mogla sie tak uwiazac. Zycze Tobie powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alpengold - napisałaś \" Nie, mam 22 lata i cale zycie przede mna, nie wyborazam sobie, abym teraz mogla sie tak uwiazac. Zycze Tobie powodzenia!\" Ale ja nie nazywam dziecka ... uwiązaniem - konia można uwiązać ... myśle po prostu że zależy ci na dobrej pracy i poukładaniu życia a później dopiero rodzina - też tak można . Życze powodzenia P.s nie piszcie mi tu slaganami z stajni wziętymi ! P.s wczoraj sąsiadka ( babcia 2 dzieci ) powiedziała że ma nieznośnego psa i że te dzieci ( jej wnuki ) też trzeba by tak uwiązać jak jej psa do kaloryfera :o ludzie gdzie wy macie uczucia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Shiva :) alpengold, rób jak chcesz, ja w Twoim wieku zostałam pierwszy raz matką i wszystko było proste :) A po 30 już nie jest takie proste oj nie..... sama zobaczysz szczerze powiedziawszy , to jednak dalej większość dziewczyn rodzi dzieci po 20, byłam ostatnio na zebraniu w kościele, bo moja córka idzie do bierzmowania, i średnia wieku wynosiła35-40 lat. Były chyba ze 3 paniusie koło 60 ale zrobione na 40, ja pierdziele ja chyba tak nisko nie spadnę, żeby w tym wieku pośmiewisko z siebie robić. Blond kiteczka i mini hihihihihih....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alpengold
Dla mnie dziecko to poswiecenie i wiele wyrzeczn, bo z dzieckiem na pewno nie moglabym prowadzic dotychczasowego trybu zycia(podroze). Jak widzisz kazdy w zyciu ma rozne priorytety. To ze ktos w wieku 22 lat nie chce dziecka nie znaczy, ze jest karierowiczem, po prostu nie kazdy(a powiedzialabym wiekszosc) odczuwa potrzebe posiadania dziecka tak wczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie. Więc co się tak dziwisz, że inni potrzebują? A ja dopiero jak miałam 2 letnie dziecko zaczęłam podróżować po Europie :D , jak się jest młodym to wszystko można. Potem już się nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alpengold
Rafinka w moich postach nigdzie nie pisalam, ze sie dziwie, ze ludzie chca miec dzieci, wiec moze przestan juz komentowac moje wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alpengold - ale dlaczego Ty nie chciałabyś mieć teraz dzidziusia ? Przeszkadzał by ci ale w czym ? kariera napisałaś że nie - ale co z tym wiekiem ? Chcesz mieć dziecko mając ponad 30 lat i potem Twoje dziecko głupio sie będzie czuło mając mame troszke starsza niż mamy rówieśników .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milko jesteś młodziutka, brałaś tabletki a jak wiesz organizm potrzebuje trochę czasu na regenerację. Przede wszystkim nie myśl w tak pesymistyczny sposób!!! Mój ginekolg twierdzi, że po odstawieniu tabletek należy dac sobie rok, aby organizm mógł się przygotować do ciąży i tym samym przezwyciężyć ewentualne trudności. Widocznie Twoje jajniki nie pracują jeszcze w pełni, może nie dochodzi do jajeczkowania a może poprostu to nie jest jeszcze \"ten czas\". Najważniejsze jest to, że kochacie się z mężem, że macie w sobie oparcie, że macie gdzie mieszkać-żyj tak jakby każdy dzień był ostatnim, ciesz się z pięknego słonka, opadających liści, dbaj o siebie i swojego męża i co najważniejsze nie koncentruj swojego zycia na odliczaniu kolejnych dni cyklu i negatywnym nastawieniu \"dlaczego ja\". Zobaczysz, że jak przestaniesz się tak bardzo angażować to pewnego dnia zostaniesz pozytywnie zaskoczona i życzę Ci tego z całego serducha. Jesteś osobą wierzącą?-jesli tak to pamietaj, że Bóg wysłuchuje prośby...\"Proście a będzie Wam dane\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia-lena - dzięki napełniłaś mnie takim duszkiem optymizmu :) ciesze sie jak czytam twoją wypowiedź - słoneczko świeci mi tutaj ładnie mąż zaraz wraca z pracki a ja mam angine ale przynajmniej wolne :p :p :p Dzięki kochana i pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przygoda_
A czy zrobiliście już wszystko z możliwych "naturalnych" sposobów zwiększających szanse? Mam na myśli rzucenie palenia przez oboje, niezbyt gorące kapiele i luźne gatki u męża, zdrowy tryb życia, to wszystko ma wpływ na plemniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przygoda_
Podobno częsta jazda na rowerze nie jest tez korzystna u faceta, oczywiście pod względem plemników. Ale jakiś inny ruch na świeżym powietrzu pewnie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka.M
picie coca coli na poł godziny przed zwiększa ruchliwośc plemników. cynk i l-karnityna na poprawę nasienia, dla ciebie siemie lniane, aby mogły dłużej przeżyć, dla was wit.E :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×