Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość po jakim czsie

***PO JAKIM CZASIE***pytanie

Polecane posty

Gość po jakim czsie

po jakim czasie od zapłodnienia test ciążowy wykryje ciążę??? tydzień temu w niedzielę kochałam się z facetem bez zabezpieczenia... w sobotę powinnam dostać okres - nie dostałam... czy jeżeli teraz zrobię test to to będzie wiarygodny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po jakim czsie
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po jakim czsie
nikt nie wie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jego rozpiska w profilu
niektore juz po 6 dniach od zaplodnienia, ale podkreslam, ze OD ZAPLODNIENIA, co nie musi byc jednoznaczne z dniem, w ktorym uprawialiscie sex, poza tym test dobrze wykonywac w dniu spodziewanej miesiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jezu nastepna z glupim pytaniem.....tak test ciazowy wykrywa ciaze juz po 2 godzinach ...jest tak szybki , a nawet szybszy od McDonalda.....opamietaj sie .....plemnik to nie artur senna potrzebuje troche czasu na dojscie do celu ok. 2, 3 dni....wiec chyba w tym czasie nie mialas juz dni plodnych ...a poza tym okresu moglas nie dostac bo sie stresujesz i jeszcze dlugo pewnie nie dostaniesz....amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuję sie udać do apteki i poinformować się magistra farmacjii o stopniu czulości testów dostepnych na rynku.....wiem ze są takie które już wykrywają ciązę nawet po tygodniu od zaplodnienia, sami niedawno staralismy sie o dziecko i taki kupiłam w aptece .Niestety nie pamiętam jego nazwy ....ale polecił mi go aptekarz...a w ciązy pewnie nie jesteśskoro to było tyle dni przed okresem co piszesz.....chociaż z tym to nigdy nie wiadadomo zawsze jest ryzyko jakieś... powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po jakim czsie
ale ja mam 13 lat i nie wiem... a co to plemnik??? jak miałaś ochotę się wyżyć to idx na siłownię... zadałam pytanie bo dopiero mam zamiar iśc po test a mnie to ciekawi... nikt ci nie każe się wypowiadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po jakim czsie
w sumie to miciąża nie na rękę ale jak się "przytrafi" to sie ucieszę...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×