Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZABAJONAnastka17

_____CZERWIEC 2008_____

Polecane posty

Gość kropelkirosy
Witam! Własnie przeliczyłam sobie że 14 czerwca 2008 przyjdzie na świat kropeleczka. 2 kreseczki zobaczyłam tydzień temu.. ale dziwnie sie czułam od 2 tyg.. głównie piersi.. ogromne i bardzo bardzo bolące!! i to się nie zmienia.. Dziś o 19.00 mam pierwsze usg.. strasznie się boje .. !!!!!!!!!!!! nie byłam jeszcze na wizycie.. witaminki biore od miesiąca.. czyli trafiłam idealinie! Buziaki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć!!! Kropelkirosy bardzo Ci gratuluje, jak wrócisz od gina napisz co i jak z maluszkiem:) trzymam kciuki żeby wszystko było OK:) U mnie co do objawów to nasilają sie mdłości po kazdym obudzeniu doszły do tego bóle głowy, dzwoniłam do lekarza i powiedział że te bóle to normalne i kazał żebym smarowała skronie olejkiem Olbas i ogólnie słabo sie czuje ale to chyba ze względu że od trzech dni siedze w domu i sie nudze( w pracy mam wolne:) ) dzisiaj zafunduje sobie jakis spacerek:) A i widze że sie połączyły tematy, to dobrze bo po co 100 tych samych tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLASIA26
HEJ DZIEWCZYNY.... TEZ JESTEM W CIAZY I TEZ CHYBA CZERWIEC LUB LIPIEC BYLAM U LEKARZA WCZORAJ ALE JESZCZE ZA WCZESNIE I NIEWIDZIAL ALE MOWIL ZE JESTEM, PORESZTA ROBILAM 5TESTOW, PIERSI BOLA OKROPNIEEEEEEEEE I SPAC TYLKO SIE CHCE NIC WIECEJ MNIE NIE INTERESUJE TERAZ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. wszystkim serdecznie gratuluje :) Z moich obliczen tez wynika ze zostane mamusia 14 czerwca 2008 :) Dzis zaczynam 8 tydzien ciazy, u gina jeszcze nie bylam, mam wizyte na poniedzialek. O ciazy wiem juz ponad 2 tygodnie, jak spozniala sie @ zrobilam tescik z krwi i byl pozytywny. Ku pewnosci ;) powtorzylam i na sikancu po raz pierwszy w zyciu pojawily sie dwie piekne kreseczki :) Co do objawow to sennosc i bol piersi. Pozdrawiam i mam nadzieje ze bedzie nas wiecej na tym topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZabajonaNastka
oj cos Nam sie ten topik prawie wcale nie rozwija! kobitki tylko tyle WAS ma termin na CZERWIEC ?? jesli chodzi o mnie to ciagle rzygam! wysiadam poprostu... 8 tydzien i 4 dni powinnam przytyc juz z kilogram a ja mam -5 na wadze nic nie moge jesc a moj gupi lekarz mowi ze to dobrze to znaczy ze z dzidzia wszystko ok!! a ja?? ja 24.11 mamy slub sukienka ze mnie spada znow musze zaniesc do poprawki. ja juz nie mam sil!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anet 36
Cześć dziewczynki! Ja również jestem w ciąży termin porodu 13.06.2007 zobaczymy jak będzie w rzeczywistości.Starałam się 1,5 roku o moje maleństwo i mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze... Pozdrowienia dla wszystkich mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mama...
Ja tez mam termin na czerwiec 2008:) Staralam sie o zajscie w ciaze ponad 2 lata, juz nawet bylam wrecz zalamana. Mialam termin wyznaczony na badanie droznosci jajowodow,zaczal bardzo bolec mnie brzuch,zaczely sie problemy zoladkowe wiec poszlam do apteki po leki przeciwbolowe, i jakos impulsywnie kupilam test,na nic nie liczac,bo jak robilam ich z 10... to co sie moze zmienic, pogodzilam sie z problemami. A tu 2 kreski!!! szok!szczescie i szok....:))) Mam bole brzucha,klucie,bolace piersi i okrutna sennosc. Biore duphaston i modle sie aby blo wszytko dobrze. Mam nadzieje ze wytrwamy tutaj razem do czerwca:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. I ja mam mieć termin na czerwiec. Widze ze są dwa topiki o tym terminie. Może połączmy sie wtedy bedzie nas więcej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Autorkiiiiii
A ty masz 17 lat?????h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZABAJONAnastka17
tak mam 17 lat a 24 listopada biore slub!!!! a czemu pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Autorkiiiii
Pytam bo ja tez mam tyle lat co ty:) I bardzo ci zazdroszcze ja ślub biore w przyszłym roku dopiero jak w ogole sie uda. Wszystkiego najlepszego i z całego serca ci gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Tez jestem za tym aby jakos polaczyc wszystkie czerwcowki :) Widze, ze juz nawet topik na lipiec powstal, a jakos na czerwiec dziewczyny zbieraja sie na kilku roznych topikach. Dzisiaj zobaczylam swoje malenstwo, ma 12 mm i bije mu serduszko. Termin z usg na 13.06.2008 .Jestem taka szczesliwa. Czekalam na ten cud ponad 5 lat :) Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i piszcie . Wymieniajmy sie naszym szczesciem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelkirosy
Cześć Dziewczyny... no i po USG... !! strasznie sie bałam.. lekarz od razu zobaczył pęcherzyk i usłyszałam bicie serduszka!!! ( 7 tydzien od pierwszego dnia miesiączki, 5 tydzien od zapłodnienia) i nawet na wydruku widoczny jest zarodek - ma juz 15 mm, ale jednoczesnie Gin troche mnie zmartwil.. bo jest tez drugi pęcherzyk, słabiej rozwinięty.. tylko 6 mm. Lekarz powiedział że powninien naturalnie zaniknać.. Oby.. Czyli Bliżnieta, ale jednego nie powinno być... i znów niepokój.. Czy kobieta w ciązy musi mieć wiecznie jakieś obawy?? zamiast się cieszyć i nie stresować? Robiłam też badania na tokso.. (bo mam kota w domu, który do tego wszystkiego zaczął nagle wychodzić do ogrodu) i znów stresy ale mam juz wyniki i oba negatywne.. Czy tez macie takie obawy i stresy jak ja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolasia26
stresy dopiero nam sie zaczna....ja najpierw mialam stresa bo niemoglam zajsc w ciaze a teraz boje sie zeby wszystko bylo dobrze a potem to dopiero bedzie stres... a niemyslym o tym narazie. ja na usg jade dopiro za 2,3tygodnie, biore teraz duphaston 3x1. na szczescie mnie niemdli... jestem niewiem w ktorym tygodniu ostatni okres mialam 23wrzesnia witaj surfitko i znowu spotykamy sie na forum tylko ze na tym na ktorym powinnismy od dawna sie spotkac...... zycze szczescia i sobie i wszystkim wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolasia26
hej. gdzie wszyscy sa??????/ co to sie dzieje???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Ja zmieniam tydzień w tabelce, a dlaczego dziewczyny się nie wpisujecie do niej???? :( NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL .................nr. gg Agula2121....Agnieszka.......18.02.86....Agula23@ onet.eu....9885915 Merana..........Gosia.......... 1982r...... PRZYSZŁE MAMY: ********************* Nick......tydzien ciązy.....t. porodu......dł. starania ....miejscowosć Merana......8tc..........czrewiec2008........2cykl...... ... Zielona Góra Agula2121...9tc..........8czerwiec2008......4cykl....... ...Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam termin na 20 czerwca.jestem szczesliwa mama trojki dzieci i terat oczekuje czwartego.Troche sie boje ,bo najmlodsza to ja juz nie jestem(34 lata).Z tego tez powodu w 16 tygodniu czekaja mnie badania prenatalne.Mam nadzieje ,ze wszystko bedzie ok.Pozdrawiam wszystkie mamy,takze te przyszle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×