Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość śpiąca migotka

czy to normalne?

Polecane posty

Gość śpiąca migotka

jestem w 26 dc zrobilam dzis test pre test mam 2 grube krechy i... no wlasnie jestem w ciazy , strasznie bola mnie piersi --to one sklonily mnie do zrobienia testu--- czy to jest normalne aby w tak wczesnej ciazy bolaly piersi?? mam tylko 2 objawy jest mi strasznie niedobrze i bola mnie cycki. czy ktos moze mi odpowiedziec czy to normalne jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śpiąca migotka
prosze niech mi ktos odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez bolaly i tak sie cieszylam ze dostane okres i wogole ale zamiast okresu dostalam pozytywny test ciazowy.mialam wszystki eopbjawy na okres ale to byla ciaza,a tak wogole test ktory wychodzi pozytywny jest raczej pewnym potwierdzeniem ciazy. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śpiąca migotka
ale czy te mdlosci tez sa normalne tak wczesnie? piersi mi sie juz powiekszyly powychodzily na nich taaaaakie niebieskie zyly bola nawet gdy ich niedotykam. no i niedobrze mi caly czas jest.bleeeeeee tak bedzie caly czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śpiąca migotka
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niekoniecznie.piersi mnie bolalay tak ze wogole nie moglam ich dotknac przez jakies 2 pierwsze mies. co do mdlosci to mnie ominely ale wiem ze inne dziewczyny maja je czasami do 3 mies czasami tylko pierwszy miesiac to zalezy od twojego ciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guuuga
tak normalne, u mnie bylo tak samo ze nie moglama wcale jesc, pozniej bedzie jeszce gorzej jak pojawia sie wymioty ok 8 tyg ale mzoe bedziesz szczesciara i ominie Cie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×