Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ae

auto -vw touran czy nissan qashqai?

Polecane posty

dla kobity w miescie, czasem w trasę.. często istnieje konieczność przewiezienia wiekszych bagaży ..oraz małego psa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak? ktos mi coś doradzi? bardzo proszę... chodzi o diesla: touran 1,9 przy nissanie się zastanawiam - 1,5 czy 2,0..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunia090909
mi sie bardziej vw podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze, bardzo ewentualnie, jest opcja toyota verso..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZZzzzzz
czy Ciebie interesuje tylko suv, bo np wg mnie wspaniałym autem jest c4picasso, tylko czy Toie wystarcza takie rozwiazanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasssska
>\"ZZZZzzzzz qashqai jest ladny, touran jest mocny i solidny, dobrze sie prezentuje, a np citroen c-crosser http://www.citroen.pl/m1/default.aspx?sub=C- CROSSER , tez jest to suv, co o nim myslisz?\" te auro to klon outlandera, a w zasadzie wszystkie obecne suv-y są do siebie podobne, nikomu sie juz chyba nie podoba klasyczny kwadratowy mercedes klasa G ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirty
mercedes klasy G to jedno z najbardziej awaryjnych aut. stanowczo odradzam. Notomiast auta, które powstały na bazie Outlandera to naprawde dobre pojazdy. citroen o ktorym wspominasz ma dodatkowo bardzo dobre jednostki napędowe i chyba stylistycznie jest ładniejszy od innych suv'ow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×