Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

toratora

jestem uzależniona od kropli do nosa i pomadki ochronnej -a wy od czego??

Polecane posty

kur...a mam ciągle katar miałm mieś zabieg prostowania przegrody nosowej ale zwiałąm ze szpitala ze strachu... teraz kupe kasy idzie na krople bo bez nich nie moge oddychac...a co do pomadki to tez sie od niej uzależniłam- jak widać nie tylko narkotyki,fajki czy alkohol uzależniają.A wy macie jakieś dziwne uzależnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobnie jak ty
w kwestii pomadki. mam obsesję na punkcie wilgotnych ust. albo pomadka Bebe albo balsam Tisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne, hmm... Nie jestem pewna, czy coś takeigo jak np. uzależnienie od internetu, czy czekolady jest dziwne... :P Więc z tych dziwniejszych: - smarowanie twarzy kremem - muss z maybeline :-) - herbata z mlekiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też kiedyś byłam uzależniona od pomadki. Zawsze rano i wieczorem i w ciągu dnia. Najgorsze, że potem wargi tak się przyzwyczaiły, ze gdy postanowiłam przestać z nadmierną pielegnacja (i smarowac je raz dziennie, rano) to potem miałam spierzchnięte, popękane usta :O W koću przetrwałam tą \"wojnę\" ;) i teraz jest ok :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem uzależniona
od tabletek nasennych... biorę choć nie muszę... i nie wiem jak z tym zerwać :( już wzięłam dzisiejszą... ktoś mi pomoże???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwwwww
słodycze, kupoiwanie kosmetyków i wyszukiwanie nowości, mycuie rak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chipsy, zapiekanki, sos czosnkowy, sok pomidorowy, ser feta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gnidka
ja od dlubania w nosie i zjadania koz, serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez od pomadki ochronnej i kremu do rąk i balsamu do ciała i odżywki do paznokci i od fajek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×