Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laik

ford focus

Polecane posty

Gość laik

chcę kupić używany ford focus może wiecie jak się sprawuje ta marka samochodów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laik
proszę o podpowiedź może jednak ktoś posiada taki samochód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja posiadam forda focusa, kombi, rocznik 2000, diesel. Powiem CI,ze autko sprawuje sie super, małe spalanie paliwa, silnik pieknie chodzi, super sie prowadzi, ten samochod plynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laik
madziares1 dzięki za podpowiedż a co sądzisz o rdzy która podobno atakuje te samochody właśnie mam na uwadze fokusa combi z 2002r ktoś odstawia do salonu a bierze inny chcą za niego 230000zł czy to rozsądna cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laik
oczywiście 23 tys przestrzeliło mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laik
masz rację to chyba jest jakieś zabezpieczenie na allegro są tak różne ceny że nie można tego wyważyć ale zajrzę na gratkę dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ford focus- samochód roczny,prosto z salonu,przebieg 60 000 km,już dwa razy w serwisie resetowali mi komputer,dwa razy były wymieniane żarówki,spala mniej więcej 10 litrów na 100 km więc uważam,że jest raczej drogi w eksploatacji.....poza tym ma niezbyt wygodne fotele,po dłuższej podróży człowiek wysiada z niego połamany.... więc dlaczego nim jeżdżę? bo to samochód służbowy i firma płaci za naprawy i leje do baku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laik
Ford czy może jesteś posiadaczem tej marki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laik
niteczka no właśnie opinie są tak różne że nie wiem co robić a muszę coś kupić ponieważ była czołówka z TIRem poprzedni do kasacji a muszę mieć combi wiem że są inne marki ale ktoś mi polecił fokusa jednak chcę zaciągnąć więcej informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja opisuję własne przeżycia z focusem:) u mnie w firmie we flocie są same focusy....podejrzewam,że super rabat musieli na nie dostać :P przeżycia kolegi z firmy,tylko inny egzemplarz focusa i inny kolor :) Zapomniał włożyć zatyczki plastikowe od zapalniczki,potem do tego schowka wrzucił papierek po gumie(dlaczego tam?bo focusy nie maja popielniczek!!!) i o mało mu się samochód nie sfajczył,bo ten papierek zaczął się najpierw jarzyć,a potem palić!! Jego samochód to w ogóle więcej w serwisie stał niż jeździł,firma w końcu zgłosiła się do Forda o wymianę na inny egzemplarz. Jego focus często na trasie tracił moc,cisnęło się na maxa gaz,a on aż 70 wyciągał.Dwa razy rozkładali w serwisie silnik na części zanim usterkę znaleźli :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ze swoim byłam też w serwisie,bo moc tracił.....ale naprawili za pierwszym razem i powiedzieli,że........jakieś zwierzę wlazło do środka ,bo znależli kości i to one byuły przyczyną :O osobiście tych kości nie widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cena jak na ten rocznik jest przystepna jezeli chodzi o rdze to nie mam z tym zadnego problemu, jezeli auto jest zadbane to nie powinno cos takiego wystapic przedtem mielsmy golfa II z 89 i tez nie mielismy rdzy, po prostu auto bylo dobrze utrzymane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam bym wolała passata albo audi :) nie ma to jak solidne niemieckie samochody - praktycznie nie do zajechania :) nie musisz z każdą duperelą latać do serwisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laik
no to mam problem bo jak widzę zdania są podzielone przesiadam się z Opla Astry 6 lat bez najmniejszego problemu a gość z serwisu mówi że fokus był u nich serwisowany a może polecicie mi poza wymienionymi autami inne auta combi godne polecenia, i gdzie najlepiej kupić bo giełda może być niepewna a jeśli na giełdzie to na co zwrócić uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Cu mogę jedno polecić - wejdź na forum vw albo inne forum samochodowe, tam zawsze jest dział \"chcę kupić samochód\" Szukać porady nt. kupna samochodu na babskim forum, to pomysł raczej kiepski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy forda focusa kombi rocznik 2004, TDCi. Jak na razie nie ma z nim większych problemów, nic strasznego się jeszcze nie popsuło. Jeździ jak marzenie, szybki i bardzo wygodny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze duzo chca za tego focusa. Maz sprzedal nasze modeo kombi, diesel, ghia, skora i te wszystkie bajery za 25 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laik
myślę że salon chce też na tym zarobić fallen_star forum o którym piszesz obejmuje tylko jedna marke samochodów ale dzięki a dlczego na tym forum piszę bo jestem kobietą i jest mi z Wami łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Areoliusz Pierdzidupcew
nie mam forda, ale jesli chodzi o focus to bierz model ST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laik
dlaczego co to za model

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja fordy bardzo polecam. Rzadko się psują, przynajmniej mój, i potrafią służyć długie lata. Przy dobrym serwisie forda, który ogarania tę mechanikę wizyty będziesz zaliczał wyłącznie kontrolne. Gdybyś w razie czego poszukiwał auto serwisu forda to w Tychach bezapelacyjnie jest to http://www.pmix.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłem używany samochód i okazało się to błędem, niestety mechanik, który oglądał auto nie zauważył lub celowo pominął wiele defektów i tuż po zakupie musiałem wydać sporą sumę, aby samochód nadawał się do bezpiecznej jazdy. Na szczęście znalazłem dobrych fachowców, którzy sprawnie naprawili wszystkie usterki - osobom z Wawy lub okolic polecam warsztat przy aso Honda Matraszek, http://hondamatraszek.pl, gdzie doprowadzono moje auto do użytku, a osobom, które są na kupnie używanego samochodu polecam rzetelne sprawdzenie sprzedawcy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suska2
Ford Focus jest bardzo ładnym i sprawnym samochodem. Ja mogę tylko Ci polecić te markę aut plus polecam skorzystać z ich serwisu motorcraft http://www.ford.pl/Serwis/Motorcraft_Service . To oferta promocyjna z serwisu Forda, jest bardzo atrakcyjna. Możecie za fajną cenę zakupić opony czy wymienić klocki hamulcowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli macie problemy z waszymi fordami to mogę polecić wam www.expertmoto.pl Jest to świetny serwis samochodowy z Krakowa, w którym specjalizują się w naprawianiu samochodów marki ford i renaut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzony serwis Forda w Katowicach jest przy Grota Roweckiego http://www.fordslawek.pl Od dawna do nich jeżdzę i dzięki temu mój Focus jest w dobrym stanie. Mają też oryginalne części. Firma w porządku, ekipa fachowa i nie zdzierają z klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętaj o dobrym i autoryzowanym serwisie - ja mama forda na wszelkie przeglądy zjawiam się u nich http://www.fordslawek.pl/uslugi.html. W serwisie możemy liczyć na usługi takie jak czyszczenie układów zasilania BG USA, holowanie 24 h, regeneracja DPF-FAP, montaż instalacji gazowej, dememontaż ukręconej świecy żarowej, diagnostyka komputerowa i wiele innych usług. W serwisie można liczyć też na usługę Door to Door czyli odbiór samochodu przez pracownika ze wskazanego wcześniej miejsca, wykonaniu zleconej naprawy, odprowadzeniu z powrotem samochodu we wskazane miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×