Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gruchający gołąb

Jakie kosmetyki dla maluszka

Polecane posty

Gość Jotla_5
ldmila Emulsja jest bardzo delikatna, nie pieni sie, zawiera olej slonecznikowy wiec natluszcza, przy czym nie tworzy sliskiej powierzchni ns skorze :-) Z tego co wyczytalam o tej serii to nei zawiera sztucznych skladnikow jak parabeny, alergeny i barwniki Krem przeciw odparzeniom tez dobrze spelnia swoja funkcje. Przy czym ja mam zasade bardzo czetego zmeiniania pieluszek (203 godz) by w ogole nei dopuscic do zaczerwienienia i wiekszego podraznienia Jest jeszcze krem ochronny ale tego nie mam, stosuje iwostin z filtrem podczas spacerow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem po ile jest w
U nas było to zwykłe mydło w kostce Babydream (później Bambino), puder Babydream i doraźnie krem do ciała oraz krem na odparzenia też Babydream. Nic poza tym. Wszytko super. Chusteczki Babydream kupiliśmy natomiast tylko 2 razy. Nie są złe, ale zbyt suche. Kupowaliśmy w ich miejsce Bambino, Nivea (które są super) lub inne w zależności od promocji. Z Babydream zostawiliśmy tylko pudełko na chusteczki, które jest praktycznie niezniszczalne, mimo że używane non-stop. Dada podrażniały. Później dokupiliśmy tylko szampon Bambi i też był super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra dla swojego synka używa żele do mycia z serii Mustela Bebe: http://av.pl/7460,mustela-bebe-zel-do-mycia-glowy-i-ciala-750ml.html . Bardzo chwali sobie ogólnie produkty z tej serii Mustela Bebe, zwłaszcza wyżej wymieniony żel do mycia. Nie podrażnia wrażliwej skóry niemowlaka i jest bezpieczny dla niego. Idealny na mycie ciała a nawet na mycie głowy dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio znalazłam kremy Decubal - też polecam. szczególnie oliwkę do kąpieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorodziuńdzia
Ja tez używam oliwki z Decubala. bardzo dobrze natłuszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamisiata09
ale właśnie dla malutkich dzieci? ich kremy też się nadają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cemulkaa
mleczko do ciala bebble dla maluszkow do nawilzania skory polecam uzywac przede wszystkim dlatego, ze jest skuteczne, a po drugie, ze tanie i w 100% bezpieczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabaluga85
Moja księżniczka jest atopikiem dlatego szczególną uwagę zwracam na kosmetyki do jej mycia i pielęgnacji. U nas sprawdza się przede wszystkim Bodycann żel pod prysznic i szampon w jednym oraz krem Atopicann. Oba te produkty są firmy Annabis i można je kupić w sklepie internetowym https://konopieizdrowie.pl/pl/producer/Annabis/27 . Zawierają wiele naturalnych składników, w tym olej konopny, który idealnie nawilża atopową skórę mojego maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia12ww
U nas również te kosmetyki na bazie konopi z konopieizdrowie cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Skóra jest wyraźnie zdrowsza i delikatniejsza polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka6aa
Zdecydowanie kosmetyki z tego sklepu konopieizdrowie.pl są bardzo delikatne co w przypadku maluszka to podstawa. Sama zresztą kupowałam jak córka była mała w zeszłym roku kosmetyki Annabis i nigdy nie miałam problemów z alergią itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×