Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*błyskotka*

lakier Inglota - jaka cena?

Polecane posty

Wszędzie czytam że lakier Inglota kosztuje ok 12-14 zł, chciałam kupić sobie jakiś ładny kolor a przy stoisku Inglota okazało się, że kosztuje 17 :O jednak 17 zł za lakier to trochę sporo, gdzie kupujecie te lakiery po niższej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Łodzi na stoisku Inglota też widziałam za 17, ale w niektórych sklepach można kupić za 14 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfgf
W warszawie po 16-17 ( nie widzialamn taniej niz 16)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarani
na pl.barlickiego sa tansze, chyba po 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chcesz to podam ci adres sklepu gdzie kupisz po 14, sklep jest na Bałutach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobras
w olsztynie w alfie kupiłam za 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loloo
Ja w manufakturze w inglocie kupuje po 18 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze coś ale to inne
ja tam sie zraziłam do inglota w ostatnich latach się bardzo pogorszył a i ceny podniósł z naszej rodzimej lovely lakiery się dłużej trzymaja niż inglota już lepiej maybeline kupić za ta cenę albo coś innego serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indiannnnnnnna.
wrocław - 21,90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek10000
poznan ok.20 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na łeb upadli 3 lata temu te
lakiery były po ok 10 zł!woda sodowa firmie uderzyła,a jakośc bardzo spadła!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powiem tak, w galerii przy stoisku Inglota widziałam za 17zł a w zwykłej drogerii jakiejś tam "nazwy", lakiery Inglota po 14:90 były, więc nie wiem od czego to zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas w Rzesz po 17-20 zeta
to zależy które stoiko albo sklep firmowy i gdzie...a wydawałoby sie ,że powinni mieć ceny takie same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszalin stoisko inglota 18 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lockerzikowka
Witam was. Na tej stronce możemy wygrać znakomite nagrody typu Xbox, PS3, PSP, PSP Go i różne inne rzeczy. Wystarczy tylko mieć zaproszenie na tą stronę i można się rejestrować. Punkty a tak zwane PLZ-ty można zdobywać bardzo szybko a tutaj podaje przykłady: - Za rejestracje dostajemy 2 PLZ - Po rejestracji ukarze nam się gierka taki tetris który trwa 10 sek w tym czasie musimy uzbierać jak najwięcej PLZtów (od 1 PLZ do 50 max - mi udało się zebrać 43 PLZ) Ta gra jest raz na wieczność. - Za zalogowanie się na stronie dostajemy 2 PLZty (raz na dzień) - Za odpowiedź w dziale Dailies dostajemy 2 PLZty (tylko odpowiedź dnia) Ale jeżeli zdobędziemy 20 przyjaciół punkty będą podwojone np. - Za zalogowanie się dostaniemy 4 PLZ - Za odpowiedź dostaniemy 4 PLZ + koszulka Lockerz gratis! Ja w tej chwili mam 84 PLZ a gram około 1,5 tygodnia Pewnie nurtuje was pytanie czy ta strona to jakieś oszustwo, ależ nie. Lockerz jest prawdziwą firmą. Jest finansowany przez Liberty Media, jedną z największych firm medialnych w USA. Niektóre nagrody które możemy wygrać po uzbieraniu punktów. - PS3 - 675 PLZ - Nintendo Wii - 250 PLZ - PSP 3000 - 200 PLZ - PSP Go - 675 PLZ - Różne gry (większość na konsole) - 100 PLZ - Telewizor Full HD 42' - 2000 PLZ - Pendrive 2 GB - 40 PLZ i wiele wiele więcej nagród CHcecie zaproszenie?? Piszcie na mejla: mycha9393@o2.pl ;) POwOdzenia w zdobywaniu nagrod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×