Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Daze

Co zrobić w takiej sytuacji??

Polecane posty

Gość Daze

Mam problem bo jak jestem na dyskotece to widze a czasem nawet ktos mi mowi ze intereuja siem na dziewczyny i mam rwanie jak nikt ale jak probuje sie wziac za ktoras to nic nigdy z tego nie wychodzi. Wiecie o co tu chodzi?? bo ja juz niebardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** ** ** ** ** ** *** ***
mi się przypomina taki dowcip: stoi sobie odstawiony facio w dysce i widzi że się ładna laska na niego patrzy, koleś zastanwia się czy podejść i zgadać...dziewczyna idzie do toalety...facet zbiera się w sobie podchodzi do dziewczny, ktora wychodzi z ubikacji i pyta..."srałaś?" może z Toba jest podobnie...cały urok ulatuje gdy otwierasz usta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze ona wcale nie są
zainteresowane, tylko patrzą na Ciebie i myślą " Ja pierdzielę ale śmieszny gość buahahaha". Może to dlatego zwracasz uwagę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daze
hehe. smiechowe rzeczy piszecie. wlasnie ze wyglad to mam chyba tragiczny tak mi sie wydaje. zawsze licze tylko na to zeby zagadac bo wiem ze z moim wygladem nikogo nie wyrwe a tu masz. z drugiej strony to moze naprawde slabo pozniej bajeruje bo nie wiem co mam robic w takich sytuacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze ona wcale nie są
no widzisz skoro wygląd masz tragiczny to pewnie właśnie on zwraca uwagę. Po prostu laski patrzą na Ciebie jak na wybryk natury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** ** ** ** ** ** *** ***
no ja myśle że z zagadaniem to u ciebie krucho jak używasz takich zwrotów jak : "mam rwanie","sie wziac za ktoras", "smiechowe", "nikogo nie wyrwe", "bajeruje"...prymitywna twa mowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie fajnie wyglądasz, ale kiepsko podrywasz - klasyczny przykład tego, że sam wygląd to nie wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×