Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość deser satino

kto wie niech pisze..

Polecane posty

Gość deser satino

chce otworzyc wlasna firme, chcialabym skorzystac z tego bezwrotnego kredytu na zalozenie pierwszej dzialalnosci gospodarczej.. i mam problem.. za rok chce zaczac staz w szkole.. bo koncze studia.. czy bede mogla jednoczesnie prowadzic swoja firme i byc zatrudniona gdzies indziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deser satino
nikt nie wie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, z tego co wiem to zadnen problem...mzoesz byc zatrrudniona w 10 firmach jesli bedziesz sie wyrabiac:/ poza tym jak bedziesz miala wlasna firme to przez pierwszy rok jest najtrudniej i najwiecej roboty czyli bedziesz tyrac na 2 zmiany ale moze to sie oplacic;> tez myslalem o wlasnej firmie ale poki co pracuje u kogos zeby na swoje uzbierac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deser satino
nawet jak dostane ten kredyt??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bedziesz normalnie zatrudniona jakos stazystka no i do tego jak dostaniesz kredyt otworzysz swoja firme i tam bedziesz sama tak jakby sie zatrudniac tzn bedziesz wlascicielka...jedno nie wyklucza drugiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deser satino
ooo to jesli na prawe tak jest to swietnie, bo nie po to koncze studia zeby potem nie prawcowac w zawodzie.. a jaka branza ciebie by interesowala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nawet lepiej dla ciebie
bo jesli ktos zatrudni Cie na cały etat to odpadnie Ci płacenie zusu, a to jakies 800zł, bedziesz płacic tylko zdrowotne, a to ok 200zł, ale mozna odliczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oglnie tez chcialbym pracowac w zawodzie...poki co mam lic. z turystyki teraz robie mgr...na razie pracuje w plusie ale chcialbym jakis hotel, b podrozy itp no ale jesli juz mialbym otwierac cos swojego to moze jakis klub, kafejke, kanapkarnie cos w tym stylu bo raczej w tej pracy nie zarobie na otworzenie sieci hoteli:/;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deser satino
ach.. to powazna inwestycja.. :) ja myslalam o sklepie z urzadzeniami instalacyjno - grzewczymi :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deser satino
moj ojciec ma firme ktora zajmuje sie podlaczaniem tych wszystkich rzeczy..:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×