Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

carolima

co myślicie o mojej corci?

Polecane posty

Dziekuje za glosy :) gruby miś - konkurs trwa od 13 wrzesnia do 10 pazdziernika, jest podzielony na 4 etapy, teraz trwa etap trzeci, a etap czwarty rozpocznie sie w przyszly czwartek. Zdjecia mozna dodawac w kazdym momencie trwania konkursu. malpeczka81 - :) dziekuje znajoma - dziękuję :) lubię kaszankę - dziękuę za głos, tak to jest konkurs :) a moze tak - na prawdę zalosna wypowiedz, po pierwsze to nie ja pisze pod nickiem pomaranczowym tylko Ty, a tematy zalozylam dwa z tego samego nicka, na ogolnym i tutaj, wiec nie czepiaj sie, a jak Ci sie nie podoba, to po prostu nie wchodz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
funky mama - dziękuję :) Mozna wygrac zestaw kosmetykow do pielegnacji wlosow (szampon, dwie odzywki i maske) z jakiejs najnowszej lini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie już spokój
Masz mój głos - cudna dziewczynka i super zdjęcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ciąży
ja tez zaglosowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NATKAA
ja też oddałam głosik,słodka buzia,cudna dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalosna mamo
zalosna to ty jestes.glupia gowniara,ktora nie ma nic innego do roboty tylko siedziec na kafeterii i ciagle chwalic sie taka sobie dziewczynka.pusta jestes jak beben.moze przez ten czas poczytalabys cos pozytecznego, moze naucz sie czegos , zapisz sie na jakis kurs, pewnie ci sie nie chce uczyc,za ciezko co??? lepiej byc pustaczkiem do konca zycia i mala na pustaka wychowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna2703
a ja mysle ze masz sliczna corcie i glosik oddalam a jak sie komus niepodoba to przeciez wcale nie musi wchodzic tutaj i oddawac glos i wszyscy Ci sami sa zalosni ze pisza takie glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalosna mamo - dziękuję za podniesienie tematu. Inteligentna krytyka pobudza moją kreatywność. Dziękuję. Pozdrów mamę, na pewno jest z Ciebie dumna. niepewna2703 - ❤️ dziekuje za glos :) Dziekujemy za wsparcie :) 🌼 od Paulusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Również oddałam głos na
Twoją córe :) Krytyki zawsze będą to naturalna rzecz nie mają takie roboty wiec wolą gnębić wirtualnie innych bo w realu to gęby nie odezwały ze strachu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszane_uczucia
***monika*** dziękuję :) Również oddałam głos - 🌼 a krytykę trzeba przyjmować z pokorą ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazazasasasa
zakochalam sie ;) śliczniutka ...głosik tez oddalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie sie wydaje
ze to bardzo niesmaczne tak pokazywac dziecko w necie i sie nim chwalic.Sama mam slicznego synusia,ale nie zrobilambym czegos takiego"patrzcie i podziwiajcie" :O Jak dla mnie to zalosne zagranie,nie wiem autorko co toba kieruje,,czy naprawde chec zdobycia jakiejs glupiej nagrody tak przycmila ci mozg zeby robic ze swojego dziecka widowisko i na sile zbierac jakies glupie glosy?? Ludzie,co wy wyprawiacie :O:O Zastanowcie sie czasem ,bo az ciarki mnie przechodza ,jak widze do co mozna zrobic z wlasnym dzieckiem z checi pozyskania jakiejs nagrody. Mam nadzieje,ze kiedys twoje dziecko sie dowie,ze wystawialas je na publiczna ocene i powie ci co o tym mysli,bo ja nie wyobrazam sobie wystawiac swojego syna na jakas licytacje o glosy :O Wspolczuje ci ptasiego rozumku,naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazazasasasa - dziękuję za głos :) a mnie sie wydaje - dziękuję za budującą opinię :) Tez się zorientowałam, ze zle nazwalam topik, ale nie da sie juz tego zmienic. Bardziej chodzi mi o ocene zdjecia jako calosci. Trzymaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×