Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boje sie panicznie

Czy zastrzyk u dentysty boli

Polecane posty

Gość boje sie panicznie

Jutro musze isc do dentysty i panicznie sie boje :( Czy zastrzyk boli?? Czy lepiej go nie brac i nievh boruje bez niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic sie nieboj
nieboli ale troche dziwne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość show must go on
nie boli nic a nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje sie panicznie
Troche mi ulzylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie panikuj nic nie boli
delikatne ukłucie,naprawdę to tylko tak strasznie wyglada, tez sie balam ,bo kiedys dawno to leczyli i rwali na żywca-to dopiero byla męka,a teraz zastrzyczek i zero bólu! Bedzie dobrze, nie boj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeznadziejnaOsobaDupnyDzienp
lepsze juz to znieczulenie niz bez :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak myślicie czy moge
Nie boli, ale ja osobiście wolę leczyć zęby bez znieczulenia, bo później jest takie dziwne uczucie i przez kilka godzin nie czuję pół twarzy bo to znieczulnie cały czas działa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się uprzesz (na prywatnej wizycie raczej) to ci znieczulą maścią dla dzieci - mi kiedyś koleś podcinał dziąsło i posmarował żelem truskawkowym żeby ukłucie nie bolało :) ale to naprawdę nie jest bolesne jakieś. przyjemne nie, ale znośne. na pewno bardziej niż borowanie czy inne przyjemności na żywca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje sie panicznie
Ja chyba wole nie czuc pol twarzy ... wypadla mi plomba i mam spora dziure... E hh, moze to glupie ale strasznie sie boje :( juz dzs sie tym stresuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rok temu się bałem bo mi taka babka robiła kanałowo i się zniechęciłem ale po roku się odwarzyłem ale było za puźno-4 trzonowe do usunięcia, 9 do leczenia, 1 próchnica przykro mi tych czterech usuwania ale trudno do tego całe wakacje straciłem na leczenie zębów ale każdego na zastrzy brałem i jest ok. A co do zastrzyka to nieboli bo jest bardzo cienka igła ale jak muj kolega kiedyś się poruszał to ta igła się złamała:-( i miał wyciąganą taką pęsetą więc radzę się nie ruszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×