Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lipola

bryczesy a lipoliza inekcyjna

Polecane posty

Info na temat beziglowej, rzeczywiscie pojecie beziglowej lipolizy nie istnieje, mozna wprowadzac leki ktore poprawia metabolizm, ale typowa lipoliza jest niemozliwa. Ja chodze teraz na urzadzenie ktore za pomoca kawitacji rozbija tkanke tluszczowa, wiec jest jakby alternatywa do lipolizy. Skora na udach zrobila sie miekka , mniej widoczna jest skorka pomaranczowa, ubrania troche luzniejsze, ale cudow nie ma i na efekt trzeba poczekac. Jestem po 4 zabiegach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz koniecznie jak to urządzenie się nazywa, ile kosztuje i gdzie je robisz. wszystkie przeciez uwielbiamy te nowinki, a jeśli efekty sa... koniecznie sie odezwij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mixxa
Oj, ja tego nie polecam, zrobiłam 10 zabiegó i zero efektów. Moze tylko na mnie nie zadziałało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345LLL
Mam problem z bryczesami. Do Jestem po napisz czy nadal jestes zadowolona, czy nie mam efektu jojo i gdzie robiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość song
Do jestem po... Cześć. Pisałaś o dr Osadowskiej , aby sie do niej nie udawac. Czy robiłaś lipolizę w Szczecinie? Czy możesz kogoś polecić. S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizka24
Czy ktoś wykonywał lipolizę w Poznaniu, gabinet Endoestetica u Dr Cerkaskiej? Jakie efekty i ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może.........
co to w ogole jest ta lipoliza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BAMBUŁKA
No moje Panie kochane - poczytajcie mój wpis na forum lipoliza. Ja robiłam sobie - z dobrym efektem. I cellulit zniknął. A pani doktor przemiła, naprawdę. Na próbę często robi bezpłatny zabieg, a potem i tak ludzie do niej wracają, bo nie tylko miła, ale fachowiec pierwszej klasy. No i certyfikatów mnóstwo. Ale po prostu - ma rękę. I nie u wszystkich robi to samo i tak samo. Podchodzi indywidualnie. Bo u jednych cellulit, u innych lipodystrofia, a jeszcze u innych tłuszczysko po prostu. Jestem pod wrazęniem samej osobowosci pani doktor. Ale zabiegi tez niezwykle skuteczne. Bryczeski sie zmniejszyły juz po pierwszym zabiegu, a cellulit zniknął po prostu. Nie był wielki, ale juz go nie mam. Robi i wachlarzowo i krótkimi igłami - jak trzeba, choc zawsze pyta i pacjentke jak woli mieć zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziorek
Mixxa, niemożliwe by po 10 zabiegach nie było żadnego efektu skoro u niektórych widać je już po jednym! Moim zdaniem lipoliza to nie jest jakiś cud, który zabierze Ci tłuszcz a prz tym i kilogramy gdy Ty będziesz siedzieć i jeść wszystko na co będziesz miała ochotę (przepraszam jeżeli to nieprawda, ale to przestroga dla wszystkich dziewczyn!). Jako dietetyk mówię wam, ze po tym zabiegu należy odżywiać się zdrowo, tzn. przede wszystkim warzywa (surowe i gotowane) i owoce (ale też bez przesady), całkowicie należy zrezygnować ze słodyczy, słodzonych napoi i nasyconych tłuszczy (mięso, masło itp). Ogólnie, to dawka spozywanych kcal w ciągu dnia powinna być mniejsza niż dotychczas. No i najlpeiej byłoby się jeszcze trochę poruszać :) proponuję trampolinę albo skakankę, cudowny wytapiacz tłuszczu :) Powodzonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do bambulka; a gdzie robiłas i napisz co to jest lipodystrofia (czuje instyktownie że to mam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trochę się boję
tych nakłuć i ewentualnie zrostów. Czy próbowałyście działania ultradźwiękami? Macie jakieś doświadczenia? Walczę z bryczesami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj w klubie:) ja tez walcze z bryczesami, teraz licze na laserwa lipolize, czekam kto bedzie mial aparat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trochę się boję
a co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vamp
Cześć dziewczyny jestem tu nowa i też zastanawiam się nad lipolizą bryczesów ( po ciąży 25 na plusie głownie uda, tył i brzuch-masakra).Szukałam w Poznaniu. Byłam na konsultacji w AXIS - złote nici. Tam robią metodą wachlarza - 2 wkłucia w bryczes , ale gościu powiedział że najpierw powinnam mieć zrobione jakieś 6 zabiegów endermologii wtedy skóra i tłuszczyk będą luźniejsze preparat zadziała. W przeciwnym razie efektów zero.Po zabiegu oczywiście seria endermologii. Zastanawiam się czy to nie jest naciąganie, miałyście może jakieś rozluźniające zabiegi przed? W ubiegłym roku miałam endermologię-15 zabiegów. W trakcie owszem skóra wygląda super ale jak tylko się przestanie-skórka wraca. A może któraś z Was miała robioną w Luboniu-napiszcie proszę czy warto tam robić. BAMBUłKA- napisz proszę kto i gdzie Ci robił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Y_O_anna
Ja robiłam bryczesy i wewnętrzną stronę kolan. Po pierwszym zabiegu bolało trochę, potem już wiedziałam czego się spodziewać. Po 4 seriach (każda od 4 do 8 ampułek fosfatydylocholiny z jakimis dodatkami- serie comiesięczne) widzę efekt zmniejszenia obwodu o jakieś 6-7cm, do tego nawet cellulitu jakby mniej i wszystko stało sie twardsze i jędrniejsze. Zabiegi robione były klasycznie czyli igła+strzykawka. Nastepny, piąty zabieg dopiero robie po wakacjach. Dieta, ruch itp były po zastrzykachh na podobnym poziomie, czyli w miarę intensywnie. Dużo masowania, do tego endermologia. Efekt jest, potwierdzam, ale nie zawsze taki jak sie oczekuje. Chyba wszystko zalezy od uwarunkowań. Po pierwszym razie też byłam trochę zawiedziona, jednak potem juz z wizyty na wizytę lepiej sie czułam. Zabieg robiłam w Lubinie (centrum medyczne AMEZ), płaciłam różnie bo miły doktorek cos tam zawsze policzył gratis, ale generalnie wychodziło jakieś 70-80zł za ampułkę fofatydylocholiny. Na pewno warto robić bryczesy ale nalezy nastawic sie na długie leczenie, a nie na efekt po pierwszych wkłuciach. Masaże są ponoc strasznie ważne -no i ta dieta, słyszałam o takich klientkach co po lipolizie kupuja sobie czekoladki w ramach odreagowania stresu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka_1982
Pytanie do zorientowanych: ile kosztuje zabieg bioder/bryczesów na Dolnym Śląsku i ile mniej więcej trzeba zrobić ampułek na raz? Można ostrzyknąć od razu całe uda i kolana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIsiuniaK
Wszystko zalezy gdzie chcesz robić i ile amupułek zuzyje Twój doktor. Na Dolnym Ślasku ten zabeig kosztuje generalnie od kilkuset złotych do nawet powyżej tysiąca. Cena za ampułkę waha się kilkudziesięciu złotych do prawie 200. Jeżeli uda znaleźc Ci się gabinet poniżej 100zł za ampułkę to będzie raczej niedrogo. Zabieg jest dość prosty jednak nalezy pamiętać, że jeden raz z reguły nigdy NIE WYSTARCZY! Kolana można ostrzyknąć również o ile nie przekroczy to dawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniQue1973
Sa gabinety ostrzykujące za kilkadziesiąt zlotych/ amp. fosfatydylocholiny. Wg mnie 100 czy 150 zł zaczyna byc juz przesadą w dobie spadających cen na medycynę estetyczną. Pytaj sie równiez o to z czego składa się taki koktajl i ile cm3 wynosi. Na bryczesy plus kolana nie powinnaś wydać więcej niż maksymalnie 1200zł/jeden raz (około 8 ampułek w kilkuskładnikowym miksie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migottka6
A gdzie masz ceny ponizej 100zł za ampułkę fosfatydylocholiny??? To nierealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekonieczne_
Znam co najmniej 2 miejsca gdzie ampulka fosfatydylocholiny kosztuje 70-80zl (dolny sląsk: wrocław/lubin i klodzko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolllinka
Strasznie ździerają niektóre gabinety. Ja miałam robione poniżej 70zł za ampułkę (200zł za jedną stronę- 3 ampułki). Wrocław.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiszcie dokładniej
ten zabieg i gdzie we wroclawiu sa takie ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem szczupła a raczej chuda 177cm wzrostu i 55 kg wagi ale ale mam bryczesy - paskudne boczki na udach, których za nic w świecie nie mogę się pozbyć :-(((( w internecie znalazłam gabinet koło Warszawy( dobry dojazd pociągiem więc myślałam ,że będzie taniej) w internecie była informacja ,że ceny kształtują się od 300 -900PLN ( 300 PLN za ampułkę) chciałam zgubić po 1 cm z każdego uda więc pomyślałam, że 2 ampułki wystarczą a 600 PLN jakoś przeżyję. i tak wylądowałam u Pani doktor na lipolizie :-) Pani doktor powiedziała ,że potrzebne będą 3 ampułki, :-( czyli 900 PLN, natmiast aby lipoliza przyniosła efekt musimy powtórzyć zabieg jeszcze 3 - 4 razy ( czyli to dodatkowe ok 3600 PLN) Myślałam ,że to będzie jednorazowy zabieg a tu okazuje się ,że impreza ma być bardzo kosztowna Błagam napiszcie, ile zabiegów miałyście zanim lipoliza przyniosła jakiekolwiek efekty bo jestem załamana a nie będzie mnie stać na więcej zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mindołek
Nie chcę Cię martwić, ale po takiej ilosci 3 ampułek to nic cie nawet nie ruszy. Zobaczysz sama. Ja dostałam 3 ampułki w twarz i zadziałało, a na ciało nie bedzie zadnej róznicy. poza tym bardzo drogo, wybrałaś chyba najdroższy salon w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon34
odradzam mezoterapie w For Beauty na Witosa w W-wie, ściema wydałam kase na pakiet zero efektów, żalują koktajlu, pare kropli tylko, to samo z ipl, 10x to minimum, a nie nadaje się do fotoodmładzania ich laser nawet, porażka totalna, z lpg to samo, tylko rozciągnęli mi skóre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×