Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lipola

bryczesy a lipoliza inekcyjna

Polecane posty

Gość rudaanka28
Czytam to co piszecie o cenach, ja robilam podbrodek i zaplacilam 150 zl za zabieg. po dwoch zabiegach efekt jest super. Robilam to w Luboniu na ul. Kosciuszki 37 polecam namiary na stronie www.miastokobiet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannaaaa
Kobiety, po co zaraz tak ostro :)! Wystarczy zrobić sobie fale radiowe na uda albo SPM DIGITAL ( polecam w Krakowie w Doris Dorin). Obie metody nie sa inwazyjne, stosunkowo niedrogie a co najważniejsze : skuteczne ! Po SPM po pierwszym zabiegu czujesz już luz w spodniach a po serii 4- 6 radykalnie mniejsza się obwód ud. Polecam , bo sama to zrobiłam i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmój tyłek
Drogie Panie, ta iniekcyjna to nie ma sensu na bryczesy. Robiłam w Poznaniu, bo tu mieszkam i zero efektów. Po 3 zabiegach ani drgnęło. Lekarz powiedział mi, ze moze na mnie nie działac, na 20% osób nie działa. Zero efektu i pusto w portfelu. Po każdym zabiegu miałąm takie obrzęki, ze nie mogłam przez tydzień wejśc w dzinsy. Tyle meczarni i nic, zupełnie ni. To sciema. W Luboniu na ul. Leśmiana w Elegaznie przyjmuje Pani Kasia. Ona mi zaproponowałam zabieg Body Jet i po jednym razie mam super tyłeczek. Pozwoliłam jej pokazac moje zdjecia na jej stronce, mozecie same zobaczyc, żeby nikt nie mówił, ze reklamuję jej klinikę. Tylko musicie zejsc na konie tekstu, na sam dół. Skóre po zabiegu ujedrniła mi lipolaserem. Nic mi nie wisi, bryczesów nie ma, wszystko jedrne. Zdjecia sa zrobione przed i tuz po, nawet widac jeszcze płyny poznieczulające. Iniekcyjna mnie bardzo bolała, a Body jet wcale. Szkoda, ze wcześniej do Eleganzy nie trafiłam, nie zawracałabym sobie głowy z iniekcyjną. Mówie wam dziewczyny, nie warto. W Poznaniu niektórzy lekarze mają przedpotopowe metody. Pani Kasia robi tez łądny makijaz pemamentny. Mam usta, ale juz nie dałam sie obfotografowac, bo byłoby widac mój ryjek. A to juz za dużo tyłek i ryjek na jednej stronce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez bryczesowa
Polecam zdecydowanie zabieg SPM w Krakowie w Doris Dorin , zwłaszcza, że teraz trwa promocja cenowa. Naprawdę warto - to chyba jeden z zabiegów, który daje takie rezultaty o jakie nam chodzi , czyli likwidację bryczesów.Wiem , co mówię, bo miałam z tym problem od zawsze. Oczywiście trzeba potem o siebie zadbrać, ale naprawdę warto !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PALA666
JAKI JESTEN ADRES NA ULICY LESMIANA BO POSZUKUJE I NIE NIC TAKIEGO JAK MOGE PROSIC O STRONE WWW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swarcel
do "Mój tyłek" Widziałam Twoje zdjęcia na stronie pani Turczynskiej i jak zobaczyłam rezultat zabiegu sama zdecydowałam sie na swoje bryczesy. Odessane 2 dni temu , na razie bryczesów nie ma ale za to siniaki są. Do Pali, wejdx sobie na stronę, tam jest adres w Luboniu www.chiropraktyka.com Ja polecam, robiłam nie tylko bryczesy ale i usta i Thermage na wiszacy po ciaży brzuch i jestem zadowolona. Wysoka jakosc zabiegów, dobry sprzęt i bardzo niskie ceny. Nie mozna trafic lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz_z_reklamą
swarcel dzisiaj nie mogła spać i znowu na kilku różnych watkach pełno wpisów o dr Kasi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Swarcel
do Swarcel czego ty nie robiłaś. Na kazdym forum każdego dnia nowe wpisy reklamujące Sulęcin. Ciekawe ile jeszcze masz innych nicków. Z tego co wypisujesz w reklamach tego gabinetu to powinnaś już mieć w sobie 10 kg kwasu hialurunowego, być po 10 ciążach i 1000 mezoterapiach i wielorybie usta. A co do modnego thermage i fal radiowych to zamknij japę, bo te zabiegi są niestety szkodliwe. Skóra traci swój tłuszcz i starzeje się, no ale dla pieniędzy czego wy nie zrobicie, żeby tylko złapać klientkę w swe sidła! Na stronach zagranicznych jest coraz więcej wpisów o szkodliwości tego typu zabiegów, wiele niezadowolonych klientek, które pozbyły się tak tłuszczu na twarzy i zostały się im obwisy. A ten Sulęcin to na forach do logowania nie ma dobrych opinii. Dlatego posiłkuje się kafeterią. Ty Swarcel to chyba z tego gabinetu nie wychodzisz nie? Bo ciągle coś tam robisz. Pewnie w tym gabinecie siedzisz od rana do wieczora i wypisujesz na Kafeterii bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz_z_reklamą
Swarcel nie pisz juz nic więcej. bo w końcu ktoś się weźmie za tą twoją kampanię reklamową dr Kasi z Sulęcina. Pani dr jest najwidoczniej tak słabym lekarzem, ze potrzebuje ściemy i autoreklamy na forum. Dobrzy lekarze nie reklamują się w ten sposób - 99% opinii od dr Turczyńskiej to marna reklama. Na forach gdzie trzeba się logować o dr Kasi są raczej słabe a niektóre wręcz fatalne. Kafetria jest super do reklamy - nie ma logowania, pełna swoboda. Dlatego nigdy nie sugerujcie się opiniami na tym portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swarcel
Będę pisac i wychwalac panią Turczyńską bo dzięki niej mam ciało o jakim marzyłam a Ty biedaczko idź na śmietnik bo nawet pies z kulawa nogą na Ciebie nie spojrzy. Żal mi Ciebie, a ja wyglądam pięknie. Możesz sobie pisac co chcesz ale mojego ciała mi nie odbierzesz. Mój piękny brzuszek po Thermage'u, z miejsc po bryczesach schodzą siniaki, dżinsy w udach luźne. Żal Ci, że Pani po zabiegach u pani Turczyńskiej maja po kilkanaście centymetrów mniej w pasie czy po 10 mniej w udach? Pewnie zal. Wynajmij sie na godziny w psiarni, moze dojdziesz do moich stóp. Możesz wtedy na nie popatrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz_z_reklamą
poziom wypowiedzi taki sam jak nieudolna reklama :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz_z_reklamą
p.s. Swarcel a na innym wątku piszesz, ze jesteś niedowartościowana " oj to chyba rozdwojenie osobowości albo jakaś dysmorfofobia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę PaniąTurczynska
o niereklamowanie swoich "tanich" usług tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciupienka
5 dni po iniekcyjnej i po ok 0,5 cm mniej.... zastanawiam sie czy to możliwe że tak szybko mi schodzi ?czy może to moja autosugestia ?? hmmm zobaczę co będzie dalej .. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itazura
hej ja zrobilam wczoraj zabieg na uda (wewn) po dwie ampulki na noge. odezwe sie za 3 tyg ale ie mam nadzieji na cud efekty :] mam zamiar duzo masowac i duzo chodzic. na razie boli wiec masuje delikatnie i pije duzo wody, pozdrawiam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszusia
Oj sawrcel swarcel - napradwe przykro juz sie Ciebie czyta..chyba musisz zmienic fora,tu juz wszystcy wiedza co robilas za ile i u kogo.DZIEKUJE ZA INFORMACJe- rzetelne czy nie to czas zweryfikuje ps.raczej na twoje nózki spogladac nie bede..wole stopy mojego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka124
nic dodac nic ujac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedziałkowa dziewczyna
wklejam to wszędzie Przeczytała parę stron i zainteresoawla mnie wrzawa i nagonka na pewna osobę z tej kafeterii.Wpisałam ją sobie w google.no niestety dziewczyny mają rację,zresztą sama wpadła dokonując wpisu,który pokazał,że dziewczyna o niku Swarcel reklamuje pania X z miasta Y.Na końcu zdania napisała _Zapraszamy cytuje: "..ja polecam gabinet w Sulecinie. Jak chce mogę podać link. Przystępne ceny. Zapraszamy." a to strona wklepcie nr 57 strony http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3219444& start=1680 i to by było na tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaello
Witam wszystkich. Zajmuję się sprzedaza urzadzen do walki z otyloscia... W salonach kosmetycznych oferowane sa zabiegi lipolizy iniekcyjnej i innej. Sam kiedys chcialem skusic sie na taki zabieg, jednak koszty sa przerazajace. Zakupilem maszyne do elektrostymulacji. Podpinam elektrody do ciala i cwicza za mnie. 50 minut elektrostymulacji odpowiada 1200 sklonom brzucha (brzuszkom). Efekty sa naprawde bardzo widoczne zaraz po kilku dniach stosowania. Urzadzenie nie tylko spala tkanke tluszczowa, ale tez ujedrnia i modeluje cialo. W gabinetach kosmetycznych tez jest oferowana taka metoda odchudzania, ale zabiegi sa bardzo drogie. Jak wspomnialem na pocztku zajmuje sie sprzedaza takich urzadzen, wspolpracuje z amerykanska firma, ktora posiada takie urzadzenia. Dla zainteresowanych podam wiecej szczegolow. Wystarczy napisac, ze ktos jest zainetresowany. Podam szerszy opis i cene urzadzenia a cena jest naprawde przystepna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Michelllo
ów zabieg miałam wykonany w serii jak wszystkie którym się poddałam LIPA do kwadratu...dziewczyny nie wierzcie w te bzdury...mnie stać na wywalenie kasy w błoto...ale jeśli ktoś liczy się z efektem...to na siłownie i samemu ćwiczyć....nie dajcie się skusić temu urządzeniu !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula_245
Byłam na 5 zabiegach kawitacji ultradźwiękowej i NIC. Bryczesy jakie były takie są. A kobieta mówiła że wystarczy do tego ćwiczyć i zdrowiej się odżywiać i efekty będą. W sumie to poza zabiegami ćwiczę od 10 września. Wykonuję specjalne ćwiczenie na tą partię.Co za uparty tłuszcz :). Dodam, że przez 27 lat życia nie miałam z nim problemu nawet jak miałam nadwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mother 123
Jestem normalnej postury, dbam o dietę, trochę ćwiczę, ale i tak mam cellulit. Sporo wydałam na kremy wyszczuplające, rolki masujące- bez efektu. Postanowiłam zapisać się na zabieg endermologii. To naprawdę działa, wreszcie nie wstydzę się swoich nóg. Polecam filmik: http://www.depilacja-torun.pl/zabiegi-kosmetyczne-torun-bydgoszcz-wloclawek/ Polecam. Sprawdziłam na własnej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×